MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 6

Uživatelský avatar
Martin.Suchan
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 207
Registrován: 16 úno 2018, 17:15
Profese: Softwarový vývojář
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 203 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Martin.Suchan »

Vážené místní fórum,
zahajuji rozpravu k volbě lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022. Postupovat budeme v souladu s volebním řádem a schváleným harmonogramem.

Nominace
Nominace musí být doručena do tohoto vlákna s odkazem na nominační vlákno a společně s odkazem na aktuální profil na lide.pirati.cz.
Důležité, všichni kandidáti/kandidátky v komunálních volbách na Praze 6 musí mít trvalé bydliště na Praze 6!
Pro získání nominace je třeba celkem 1/6 členů místního fóra Praha 6 v samostatném členském podnětu. Ke dni otevření rozpravy se jedná o podporu 6 členů.

Seznam kandidátů, kteří získali podoru, v abecedním pořadí

Jméno - Profil - Nominační vlákno - Kandidátská řeč
Viktor Mahrik - Profil - Nominační vlákno - Kandidátská řeč
Miloš Vlach - Profil - Nominační vlákno - Kandidátská řeč
Ondřej Vykoukal - Profil - Nominační vlákno - Kandidátská řeč


Doba pro navrhování bude trvat do 3.12.2021 23:59. Následovat bude doba na rozmyšlenou, která skončí 6.12.2021 v 8:00, následovat bude hlasování.
Grilování kandidátů na lídra proběhne na schůzi MS 1.12.2021 od 19:00, místo bude upřesněno.

Volba lídra

  • 1. kolo bude zahájeno 6.12.2021 v 10:00 a skončí 12.12. ve 22:00
    Hlasování je dostupné zde
  • 2. kolo bude zahájeno 10.1.2022 v 10:00 a skončí 16.1. ve 22:00

Tento časový odstup mezi 1. a 2. kolem byl určen záměrně, aby všichni kandidáti či kandidátky, kteří projdou přijatelností v 1. kole, měli dostatek času na to ukázat místnímu sdružení svoji vizi, zkušenosti a plán pro nominaci do pozice lídra.

Samotné hlasování bude probíhat na Heliosu a bude jej zajišťovat @Ondrej.Vojta, kterému tímto děkuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Suchan za příspěvky (celkem 6):
Eva.Ticha, Tereza.Hubackova, Michal.Zachar, Jiri.Hoskovec, Jan.Lejcko, Milos.Vlach
Uživatelský avatar
Martin.Suchan
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 207
Registrován: 16 úno 2018, 17:15
Profese: Softwarový vývojář
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 203 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Martin.Suchan »

Po dohodě předávám i předsedání této rozpravy @Ondrej.Vojta.

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 692 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Ahoj, díky, předsedání přebírám.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvky (celkem 2):
Tereza.Hubackova, Eva.Ticha

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ondrej.Chrast
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 621
Registrován: 04 led 2018, 17:38
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 6, Bubeneč
Dal poděkování: 1162 poděkování
Dostal poděkování: 1539 poděkování

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Ondrej.Chrast »

Vážené místní fórum!

Dovolte mi na funkci lídra Prahy 6 do komunálních voleb 2022 nominovat Ondřeje Vykoukala. @Ondrej.Vykoukal

OFFTOPICDíky všem co chtěli nominovat mě, nebylo vás málo, své důvody řeknu nakonec, tohle sdělení má být především o Ondrovi (Vykoukalovi :-))

:arrow: Ondra je lídr

Ondra je právník, bývalý nezávislý zastupitel ve Ždáru nad Sázavou a co jsem poznal v proběhlé kampani, má silné lídrovské vlastnosti, umí motivovat a řídit směr. A jak se říká o správném lídrovi, nečeká, co kdo udělá, jde příkladem, na místě bývá často první, odchází poslední, to přesně si od lídra představuji. V proběhlé kampani byl prakticky denně, přestože nekandidoval a neměl žádný “osobní” zájem, ukázal, že mu záleží na Pirátské straně, že si přeje úspěch celku, který je nadřazen osobním ambicím. Ale nejde jen o kampaň, ač ta bude v příštím roce zásadní, jde i o organizační schopnosti, dotahování věcí do konce, to Ondra zvládá s přehledem.

A že tyto vlastnosti budou třeba, tak nějak cítíme všichni. V souvislosti s kampaní nelze zde opomenout ani naší Evu @Eva.Ticha, která kampaň odtáhla naprosto neuvěřitelným způsobem, proti ní je i Ondra v kampani malej. Resp. oba Ondrové - Chrást i Vykoukal, resp. my všici. Je nutné Evě vyseknout hlubokou poklonu. Obecně, měli bychom se více chválit.

:arrow: Proč Ondra, proč “nová energie” - tak trochu filosofická úvaha

Ondra může být pro část MS neznámou, páč do strany vstupoval až době covidové, která byla poznamenána dosti obtížnými schůzemi venku, častěji však pouze v online. Možná jste Ondru někteří nestihli lépe poznat, i když v poslední době už jste ho potkali snad všichni a vícekrát. Věřte však, že jeho pirátské aktivity jsou autentické a není jich málo... s Ondrou spolupracuji více jak rok na mnoha úrovních, na místní nám pomáhal s několika kauzami a stanovisky, sleduje pravidelně dění v Zastupitelském klubu a čerstvě se jednomyslným hlasováním zastupitelského klubu Pirátů Prahy 6 a následně zastupitelstva stal členem důležitého Kontrolního výboru, tam se bude mít skvělou příležitost seznámit s tím, jak bídně to na radnici Prahy 6 funguje. Jako velmi důležité považuji to, že se zapojil i do celopražských aktivit, uspořádal úspěšný seminář, funguje v KETu, kde je platným členem. Zapojil se silně i na úrovni celostátní, ale to se představí jistě on sám. Strana prostě nefunguje jen na lokální úrovni, ale je třeba se zapojovat i jinde, to nám trochu na šestce chybí, přiznejme si to.

Ač slovo energie nám poněkud zhořklo :twisted: ... Ondra je energický, má nápady a drajv je realizovat. Vždy jsme říkali, že ve straně musí růst další výrazné osobnosti, nebo skončíme. Teď máme příležitost ukázat, jak vážně to myslíme. Lídrovské pozice nesmí být navždy a zapečené, nikdo nesmí být nenahraditelný. Pokud se lokálně či celostátně objevují nové osobnosti, musíme jim dát příležitost, tam kde to dává smysl. Jinak dopadneme jak ČSSD, která nové talenty vždy udusala, dala jim uklízet zasedačky s tím, že jednou přijde čas... nepřišel. Jedním z největších problémů strany je právě nedostatek lidí na všechny možné pozice, ale když přijde někdo nový, aktivní a pln energie, málokdy se dostane “vysoko”. Tam jsme někdy obrněni ve svých pozicích a... je to pro nové tváře prostě těžké. Pojďme na Praze 6, jako již vícekrát v našem nejkrásnějším a nejúspěšnějším MSku, jít pozitivním příkladem - nominujme nejaktivnějšího a nejschopnějšího “nováčka” na pozici nejvyšší. Jako bývalý lídr prostě vidím, že Ondra může klub posunout dále - sám se hodlám účastnit dalších kol a být Ondrovi oporou z dalších příček kandidátky, skloubíme energii a zkušenost (vtip neasi :fet).

Opozice na Praze 6 pro mě byla skvělou a velmi obohacující politickou “školou” a životní příležitostí. Působení v čele mi umožnilo vyrůst, zlepšit se v mnoha ohledech, načerpat zkušenosti, posunout se dále, věřím, že to tak máme všichni. Lecos se nám pozitivního podařilo, potkali jsme se navzájem, spřátelili. My jsme vše, co máme, nezapomínejme to. Byla to jízda. Chci aby tuto životní příležitost dostal i další, nevidím jediný důvod proč bych se musel držet na Praze 6 lídrovství, chci tu naprosto nenahraditelnou zkušenost umožnit dalším. Tak je to, myslím, správné, tak je to, doufám, pirátské. Musí nám jít o prospěch celku, musí nám jít o restart marasmem posledních voleb poškozené pirátské značky, musí k tomu dojít v symbióze starého i nového, poučit se z chyb, jít dále, umožňovat lidem růst, obnovit u lidí důvěru. Zvládneme to.

:arrow: Co jsme dělali na Praze 6 a co nás čeká v kampani i následných dalších letech

Čeká nás zcela jiná kampaň, než v roce 2018. Zatímco vlna volebního úspěchu do Sněmovny 2017 nás nadchla a komunální kampaň 2018 byla plná nadšení, elánu a energie - Eva, Jana, Miloš, Bára, Tomáš, Václav, Viktor, Honza, Vláďa, Tonda, Martin… a mnozí další, co kampaň odmakali, pomýšleli jsme zcela otevřeně na přední příčky, snad i na vítězství - teď to bude jiná, ač nadšení a odhodlání nám jistě zůstalo. Tentokrát nás čeká kampaň s nejistým výsledkem, s dezinformacemi poškozenou značkou - o to více musíme být motivováni k to mu uspět, táhnout za jeden provaz, sjednotit se jako tým, zahodit osobní ambice, mít drajv. Jsem přesvědčen, že Ondra tohle dokáže. Piráti zažili poslední měsíce asi jedno z nejhorších období své historie, špatná strategická rozhodnutí, resp. jejich realizace a provozní slepota, doprovázená neuvěřitelnou a destrukční stbáckou a lživou antikampaní, nás dovedli na pokraj kolapsu. Ale co bychom to byli za Piráty, kdybychom se nezvedli a nebojovali dál. Mějme stále na paměti, že jsme měli lví a zásadní podíl na tom, že tu skončila jedna stbácká éra a umožnili jsme nastartovat novou éru… jestli bude lepší, ukáže čas, musíme být velmi ostražití, ve vládě andílci teď nebudou. Co musíme je však jasné - musíme se držet původních ideálů, za které považuji kontrolu mocných, transparenci, nelhat, nekrást a dělat co je možné, dostávat se do koalic a ideály aplikovat v realitě… není to jednoduché, že?

To už víme, že to není jednoduché.

Naše ideály však přežily, vstup do vlády se jeví, i přes utrpěné šrámy jako reálný, prostě jedeme dál, nevyměkli jsme. Program vznikající vlády je do velké míry naším programem na mnoha městských částech odvádíme super opoziční či koaliční práci.

:arrow: Jak dále a co bylo?

Praha jako celek i jednotlivé městské části musí na pirátské úrovni především spolupracovat, doplňovat se, navázat na to dobré, co jsme od roku 2018 na magistrátní i městských úrovních dělali. V opozici jsme na Praze 6 předvedli solidní práci, současné koalici jsme slušně opozičně zatápěli, zabývali jsme se mnohými kauzami - Dračky, Marjánka, Vítězné náměstí, Śolínka - tam všude jsme nechali silnou stopu boje za občany Prahy 6, za jejich prostředky. Více jak 30 lidí pravidelně funguje ve výborech a komisích, jsou tam velmi platnými a respektovanými členy, podílejí se na každodenním chodu Prahy 6 ve všech oblastech, od velmi kvalifikovaných rozhodnutí v oblasti územního rozvoje (díky Jano), přes životní prostředí (Díky Evo, Heleno), majetek (díky Martine, Viktore), kulturu (díky Báro), školství (díky Václave)...a mnohé další. Zavedli jsme také cityvizor - rozklikávací rozpočet - bude nový web (díky Miloši), nechci tu děkovat všem, na to ještě přijde čas, omlouvám se těm, co jsem nejmenoval, je nás mnoho. Vypíchl jsem jen namátkou, všech více jak 30 lidí v komisích a výborech odvádí práci. Dostávali jsme se celkem často do celostátních médií (pravda, i díky neschopnosti a chaotičnosti současného vedení) - to vše nám dává na Praze 6 možnost být vidět, teď musíme obhájit pozice, podílet se dále na směřování městské části.

:!: Do grilování lídra 1.12 se pokusím zpracovat své shrnutí činnosti za poslední 3 roky, z pohledu předsedy klubu - požádám o to i další naše zastupitele, abychom do primárek vstupovali s čistým stolem, kdo a jak fungoval.

Ale stejně tak jako před 4 lety, i zde bude klíčový celkový krajský, resp. celorepublikový obraz strany. Po vnitřními i vnějšími okolnostmi zpackaných volbách, kdy se strana málem ocitla na pokraji kolapsu, se musíme zastavit, analyzovat příčiny a postupy, které k tomu vedli, nadechnout se a jít dál, je nutné toto vnímat nejenom na úrovni Prahy 6, ale i celé Prahy, celého státu a působení Pirátské strany v něm. Vstupem do vlády jsme získali šanci zabojovat o další existenci, resp. o opětovný vzestup, každý jeden z nás musí přispět k tomu, abychom byli opět na vrcholu. Ukážeme, co v nás je.

:?: proč to tu tak dlouze a obsáhle píšu? Především proto, abych ukázal, že Ondra Vykoukal je za mě na pirátskou Prahu 6 ideální kandidát, který na to vše může navázat. Má právnické vzdělání - je to mezi dravci třeba, prokázal, že umí jít po detailu, uspořádat ho do celku. Praha 6 má šanci se díky němu vymezit proti přejmenování na Pentu 6, která svá chapadla rozšířila ve spolupráci s radnicí už hodně široko - to je pro mě klíčové. S Ondrou můžeme pokračovat v energickém duchu kontroly mocných, prosazování pirátských idejí.

:arrow: :!: A co já, aneb osobní okénko úspěchů a proher a především dalších výzev

Díky, že nominaci Ondry Vykoukala vemete vážně. Děkuji všem, kteří mě oslovovali, že by mě nominovali, abych zopakoval své lídrování z roku 2018. Neutíkám, budu k dispozici, budu kandidovat do čela a budu se snažit být Ondrovi či jinému případnému lídrovi k dispozici. Ale jak jsem uvedl výše, vidím mnoho důvodů, proč by lídr měl být Ondra. Budoucí úspěch celé Pirátské strany závisí imho na tom, jak uspějeme v následujících komunálních volbách, konkrétně Praha bude pod velkým drobnohledem. Jde skutečně o vše, komunál je základ existence úspěšných a dlouhodobě působících stran, musíme budovat týmy, musíme umět nechat růst nové lídry a lídryně,neustále se vzdělávat. Musíme vrátit pirátské straně autenticitu, ale plně zároveň zhodnocovat zkušenosti, které jsme za ta léta nabrali. Dostávat se do vedení městských částí už je jen důsledek a největší cíl, věřím, že tentokrát se nám to povede i na Praze 6.

:?: Proč nekandiduji já? Lecos jsem napsal výše, je třeba jít příkladem, umožňovat růst dalším, důležitý je celek, ne osobní ambice. Ale nemalou roli hraje také to, že cítím díl odpovědnosti za volby do Sněmovny, kandidoval jsem vysoko, jsem v PKS - ten díl debaklu neseme všichni, kteří jsme nevyhodnotili správně situaci, byť na nižších úrovních, než se reálně rozhodovalo. Více jsme vnitřně nekřičeli, když jsme viděli chyby, a že jich bylo. Přiznání si toho je první nezbytný krok, odpovědnost pak vyvozuje každý svou, vůči sobě i straně. Já to dělám také takto.

V neposlední řadě se ale cítím také zavázán straně a její kulturní politice, kterou jsem poslední roky spoluvytvářel a kde jsem teď mluvčí a nejviditelnější osobou. Rád bych se v příštích letech věnoval rozvoji již teď solidního kulturního týmu, expertního zázemí, precizování stanovisek a pomoci prosazovat náš program v nové vládě, jehož vznik jsem v rámci vznikající pětikoalice spoluvytvářel. Z toho nemohu odejít, "upsal jsem se" jako člen vládního týmu, který stále trvá - kultura stojí v základech existence Pirátské strany, aktualizovaný a precizovaný dlouhodobý program pro kulturu je teď mým velkým cílem, dlužím to. Intenzivně jsem se také věnuji problematice Cestovního ruchu, jsem součást nejužších týmů, které toto ve straně momentálně řeší, to je v době covidové extrémně složitá úloha i v souvislosti s tím, že jako ministr MMR Ivan převezme za tuto oblast odpovědnost - to vše potřebuje čas. A ten není pro nikoho z nás neomezený. Funkce lídra na Praze 6 vyžaduje plného člověka v plném a jasně nasměrovaném nastavení, je to on, co prakticky řídí lokální kampań, komunikuje výš, diriguje výstupy. A v Ondrovi Vykoukalovi mám jistotu, že se to povede.

V druhé neposlední řadě, ještě rok mám mandát jako první místopředseda největšího krajského sdružení v republice - pražského. Zde, kromě mnoha jiného, jsem momentálně vedoucí volebního štábu, který připravuje volby 2022, snad brzy vybereme silný tým, který kampań začne plně řídit a koordinovat. Pražský úspěch Pirátů je klíčový pro celou budoucí existenci strany, i zde dávám přednost celku před osobní ambicí, je třeba uspět, bezpodmínečně, dáváme do toho vše, teď je ten okamžik, teď se láme chléb.

:idea: :arrow: Díky všem, že jste. Díky Ondrovi V., že potvrdil zájem tuto nominaci přijmout. Těším se na jeho nominační řeč!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Chrast za příspěvky (celkem 8):
Eva.Ticha, Tereza.Hubackova, Martin.Suchan, Jakub.Backa, Petr.Hubacek, Gabriela.Lnenickova, Jana.Kabelova, Vojtech.Tatra

Předseda Krajského sdružení Praha. Zastupitel Prahy 6.
Vedoucí Resortního týmu kultura Pirátské strany.
Politický náměstek ministra kultury (01/2022 - ?).
Blog; Pirátský profil; CV
Nevíte co pod stromeček, podpořte záchranu ukrajinského kulturního dědictví www.zapojmeukrajinu.cz

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 605
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2245 poděkování
Dostal poděkování: 1162 poděkování

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Ondrej.Chrast píše: 19 lis 2021, 12:51

Vážené místní fórum!

Dovolte mi na funkci lídra Prahy 6 do komunálních voleb 2022 nominovat Ondřeje Vykoukala. @Ondrej.Vykoukal
:idea: :arrow: Díky všem, že jste. Díky Ondrovi V., že potvrdil zájem tuto nominaci přijmout. Těším se na jeho nominační řeč!

Milý budoucí emeritní lídre, díky za obsáhlý příspěvek i za nominaci Ondry, s níž se ztotožňuju. A rovněž se těším na tu řeč, Ondra má dar být stručný a výstižný 8-)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Chrast, Petr.Hubacek, Eva.Ticha, Jana.Kabelova

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Ondrej.Vykoukal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 170
Registrován: 09 říj 2020, 10:40
Profese: ředitel cirkusu
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 265 poděkování
Dostal poděkování: 309 poděkování

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Ondrej.Vykoukal »

Vážené místní fórum,

děkuji Ondrovi za nominaci, kterou s velkou pokorou ale i odhodláním přijímám. Jsem připraven ucházet se o pozici vašeho lídra v komunálních volbách 2022. I přes moje relativně krátké působení u Pirátů jsem přesvědčen, že vám mám co nabídnout a že jsem schopen úspěšně vést náš tým na radnici Prahy 6.

Do Prahy jsem se přistěhoval v posledním ročníku na vysoké škole a kromě prvního roku stráveného ve vyhnanství na Floře bydlíme v Dejvicích. Šestka si nás hned získala, nedáme na ni dopustit a rozhodně už nechceme naši adresu mimo Šestku měnit.

Povoláním jsem advokát, v advokacii působím přes 8 let. Registrovaným příznivcem jsem něco přes rok, členem Pirátů jsem se stal letos v březnu.

V rámci Pirátů pracuji v rezortním týmu Kultura, v pražském kulturním KETu, kde jsem zástupce vedoucího, v mezirezortním týmu Lidská práva a v pracovní skupině Rovné šance. Aktivně jsem se podílel na přípravě kulturního programu do letošních voleb, účastnil jsem se jednání se STANem, připravoval a komentoval jsem konkrétní znění programových bodů, účastnil jsem se jako právní expert veřejných programových diskusí. Nyní koordinuji přípravu pražského kulturního programu do voleb na magistrát. Jako zahájení příprav jsem v červnu zorganizoval interní pirátský seminář, kde jsme definovali naše základní kulturní body. V rámci Rovných šancí jsem uspořádal workshop s názvem Rovné šance v komunálu. Cílem semináře bylo ukázat některé praktické kroky, jak přivést více žen do strany, následně do primárek a tedy i (snad) na kandidátky.

Nově jsem členem Kontrolního výboru na Praze 6, kde mám v plánu se věnovat kontrole smluv, jejich zveřejňování, kontrole veřejných zakázek a obecně transparenci a hospodárnosti nakládání s majetkem naší městské části. Již před mým zvolením do kontrolního výboru jsem pro naše zastupitele připravoval podklady k některým kauzám, např. k výstavbě na Vítězném náměstí nebo k areálu Chitussiho, aktivně se zajímám o dění na zastupitelstvu.

Více o mě naleznete také zde: https://lide.pirati.cz/profil/1731/

Nebojím se komunikovat s cizími lidmi, naopak, mám rád výzvy v podobě setkání s novými lidmi a získání jejich náklonnosti. Myslím si, že umím dobře prezentovat a veřejně formulovat srozumitelné myšlenky.

Mezi mé silné stránky patří hledání konsenzu, schopnost facilitace, respekt k jedinečnosti každého z nás a z toho vyplývající schopnost tmelit kolektiv. Všechny tyto vlastnosti považuji za velmi důležité pro lídra jakéhokoli kolektivu, o to víc pro lídra politických kandidátů a následně zastupitelů, kde se často můžou střetávat protichůdné názory (o což u Pirátů není nouze).

Je zcela jisté, že bez týmovosti a týmové spolupráce nemáme šanci na úspěch. Jsem připraven udělat všechno pro to, aby náš tým dobře fungoval před i po volbách.

Na šestkové radnici bych především rád navázal na práci nynějšího klubu, ideálně po přesunu do vládních lavic. Hlavní témata zůstávají a potřeba jejich řešení je stále intenzivnější. Mezi ně patří hájení zájmů městské části, a ne zájmů developerů (u nás spíše jednoho developera), otevřenost radnice, efektivní, skutečná a proaktivní participace s občany nebo transparentní a hospodárné nakládání s naším šestkovým majetkem. Majetku málo nemáme, je ale třeba jej nerozmrhat a efektivně spravovat a investovat, jak ostatně Piráti opakovaně navrhovali.

Uvědomuji si, že lídrovství je především o práci, práci a práci, chytré řeči rozhodně nestačí. Myslím, že už v letošní kampani jsem ukázal, že se kampaně a práce v ní nebojím. Rozdával jsem noviny, vozil a stavěl stánky, diskutoval s voliči, pracoval na našem společném úspěchu. Společný úspěch se nedostavil, to mě ale od další kampaně neodrazuje. Naopak. Jsem připraven kampani věnovat tolik času, kolik bude potřeba. Minimálně v září počítám s významným omezením mé současné práce, abych měl dostatek času na Šestku.

Vím, že nás nečeká nic snadného. Vím, že na spoustu faktorů nebudeme mít vliv (např. na naši vládní účast nebo na náš vládní odchod, dezinformace apod.). Zároveň ale vím, že bych na to nebyl sám. Vidím mezi námi spoustu schopných lidí, kterým jde o pirátskou věc, kterým jde o naší městskou část (a ne sebe), kteří za to umí vzít, semknout se a pořádně zabrat. Jsem připraven z nás dostat to nejlepší a s vaší pomocí ukázat, že jeden neúspěch nás nemůže rozhodit, že Piráti jsou stále tady a stále mají lidem co nabídnout.

Bude mi ctí, pokud ve mně vložíte vaši důvěru.

Šestka je náš poklad!

Ondřej

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vykoukal za příspěvky (celkem 8):
Tereza.Hubackova, Jakub.Backa, Ondrej.Chrast, Martin.Suchan, Eva.Ticha, Gabriela.Lnenickova, Jana.Kabelova, Michal.Dnebosky

Ondřej Vykoukal
Předseda MS Praha 6
Předseda zastupitelského klubu Pirátů na Šestce
Vedoucí KET Kultura a cestovní ruch Praha
Rozhodčí komise

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 605
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2245 poděkování
Dostal poděkování: 1162 poděkování

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Ahoj Ondro,
jsem moc ráda, že do toho jdeš, navíc ve shodě se současným lídrem. Vnímám, že potřebujeme novou krev a nové nastartování, a jsem přesvědčena, že ty máš k tomu skvělé předpoklady. Mou podporu určitě máš!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Chrast, Eva.Ticha

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Uživatelský avatar
Eva.Ticha
Republikový výbor
Příspěvky: 305
Registrován: 06 dub 2018, 21:14
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 1810 poděkování
Dostal poděkování: 503 poděkování

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Eva.Ticha »

Ondrej.Chrast píše: 19 lis 2021, 12:51

Vážené místní fórum!

Dovolte mi na funkci lídra Prahy 6 do komunálních voleb 2022 nominovat Ondřeje Vykoukala. @Ondrej.Vykoukal

OFFTOPICDíky všem co chtěli nominovat mě, nebylo vás málo, své důvody řeknu nakonec, tohle sdělení má být především o Ondrovi (Vykoukalovi :-))

Ondřeji, ztotožňuji se s Tvou nominací Ondry Vykoukala na pozici lídra.
Děkuji za pochvaly našeho týmu, který velmi dobře vedeš a spojuješ. Především díky Tobě držíme pospolu, ač jsme silné individuality, přesto nás dokážeš sjednotit, usměrnit a směřovat ke společnému cíli.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Ticha za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Chrast, Ondrej.Vykoukal, Tereza.Hubackova

Ing. Eva Tichá
Republikový výbor
místopředsedkyně ZK Pirátů Praha 6
RT finance, pracovní skupina Důchody Piráti,
KET územní rozvoj, KET životní prostředí

"Jediný člověk, kterým jste určen se stát, je člověk, kterým se rozhodnete být.“
Ralph Waldo Emerson

Uživatelský avatar
Eva.Ticha
Republikový výbor
Příspěvky: 305
Registrován: 06 dub 2018, 21:14
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 1810 poděkování
Dostal poděkování: 503 poděkování

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Eva.Ticha »

Ahoj Ondro,

vnímám Tě od počátku jako všestranného týmového hráče, kterému jde o společnou věc. Děkuji za neocenitelnou pomoc v letošní kampani do sněmovny. Patříš mezi nejaktivnější členy, kteří umí za to vzít. Díky, že jsi nominaci přijal a těším se na spolupráci.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Ticha za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Vykoukal, Tereza.Hubackova

Ing. Eva Tichá
Republikový výbor
místopředsedkyně ZK Pirátů Praha 6
RT finance, pracovní skupina Důchody Piráti,
KET územní rozvoj, KET životní prostředí

"Jediný člověk, kterým jste určen se stát, je člověk, kterým se rozhodnete být.“
Ralph Waldo Emerson

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 692 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: MF P6 2021/4 - Volba lídra pro volby do Zastupitelstva MČ Prahy 6 v roce 2022

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Eviduji kandidáta na lídra @Ondrej.Vykoukal.

Ačkoli to v úvodním příspěvku není napsáno přesně:

Martin.Suchan píše: 08 lis 2021, 19:19

Nominace
Nominace musí být doručena do tohoto vlákna v příspěvku obsahující kandidátskou řeč a společně s odkazem na aktuální profil na lide.pirati.cz.

Nominací rozumíme podporu skupinou členů. Pro MS Praha 6 se jedná o podporu 6 členy.

Abychom tedy splnili náležitosti, prosím @Ondrej.Chrast coby navrhovatele kandidáta, aby založil příslušné nominační vlákno a prosím všechny ostatní, aby v případě nové nominace tato nominační vlákna zakládali.
V případě potíží s nastavením ankety jsem připraven poradit.

Vzhledem k mé pozdní reakci budu jako jakousi kompenzaci považovat nominaci Ondry Vykoukala za doručenou ihned po nasbíraní dostatečné podpory.
OFFTOPICPo založení nominačního vlákna pro Ondřeje Vykoukala požádám některou osobu s dostatečnými právy o moderaci hlavního jednacího vlákna.

Edit: V nominačním vláknu stačí zadat anketu se dvěma možnostmi „pro" a „zdržuji se". Důvod: K hlasům proti/zdržuji se se v nominaci nepřihlíží.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Chrast, Tereza.Hubackova, Eva.Ticha

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 6“