Žádost o členství - Zbyněk Hradil

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 13

Odpovědět
Zbynek.Hradil
Člen KS Praha
Příspěvky: 1
Registrován: 28 čer 2021, 21:26

Žádost o členství - Zbyněk Hradil

Příspěvek od Zbynek.Hradil »

Ahoj piráti,
Jmenuji se Zbyněk Hradil a ucházím se o členství ve straně. Dovolte mi, abych se Vám všem představil. Je mi 44 let, jsem ženatý, se současnou ženou mám tříletého syna. Z prvního manželství mám ještě dvě dcery a syna. Původně pocházím z Ostravy, střední školu jsem absolvoval v Opavě, po vykonání základní vojenské služby jsem odešel do Prahy, kde ve Stodůlkách žiji dodnes.
V současné době pracuji ve společnosti Pfizer jako vedoucí finančního oddělení. Jsem zodpovědný za reporting sedmi evropských zemí. Bohužel, vedení společnosti se rozhodlo pražské finanční centrum přestěhovat do Řecka, takže do konce roku již budu k dispozici jen jako podpora novému týmu. Mám také soukromou firmu, která poskytuje finanční a personální služby několika společnostem. Zaměstnání i podnikání mě v současnosti vytěžuje natolik, že mi nezbývá mnoho volného času, nicméně, považuji toto pracovně hektické období pouze za dočasné. Ve financích a personalistice pracuji již přes 25 let. Pracoval jsem většinou na vedoucích pozicích v amerických společnostech.
Vystudoval jsem při zaměstnání několik vysokých škol, technické i humanitní obory a stále další studuji. Letos jsem například dokončil titul MBA, obor Management veřejné správy, příštím rokem to doufám bude LL.M. v oboru Obchodní právo. Také jsem v současnosti ve čtvrtém ročníku na Mendelově univerzitě, obor Vinařství a vinohradnictví. Vlastním vinohrad v Mikulčicích a znalosti ze školy mi pomáhají v rozvoji rodinného vinařství. Studium bych rád ukončil doktorátem.
Jsem členem Českého červeného kříže v Hodoníně, kde mám na starosti vzdělávání, IT a fundraising, pomáhám komunitnímu centru na Smíchově, spolupracuji s Pražskou informační službou jako průvodce na Starém Městě.
Politika byla pro mě vždy atraktivní především teoreticky, zajímaly mě různé politické systémy, historie politiky, psychologie davu, působení médií apod. Můj pasivní přístup se v posledních letech změnil jak působením firemní kultury Pfizeru, která ve mně aktivizovala nové otevřené myšlení, tak i předvolební politická situace, která mě donutila vystoupit z anonymního davu a přidat pomocnou ruku vedoucí ke změně. Vím, že stále není vyhráno, naopak, teď nás čeká hodně práce.
Piráty jsem si vybral z několika důvodů. Piráti se často rekrutují z velmi inteligentních lidí, kteří do politiky šli hlavně proto, aby se věci změnily a oni mohli žít normální život. Nejsou spojeni s korupčními skandály, tunelováním nebo členstvím v komunistické straně. Je to liberálně demokratická strana, se kterou jsem schopen se plně ztotožnit. Piráti mají jasné a otevřené smýšlení ohledně svobody, lidských práv, menšin, homosexuálů. Hledí do budoucnosti, důraz kladou na inovace, digitální technologie, vzdělání, životní prostředí. Líbí se mi neformální a rovné přístupy mezi Piráty, otevřená komunikace a transparentnost jednání.
Ačkoliv jsem se aktivně přihlásil do několika výborů, zapojil se do pirátského školení SAKO i volební kampaně, moje aktivní účast, bohužel, kvůli mým současným časovým možnostem poklesla. Věřím však, že se situace začátkem nového roku zlepší a mé členství bude zajisté i skvělou motivací k další práci ve straně.
Do Pirátského dění bych se chtěl zapojit především nabídkou svých znalostí v oblasti financí, HR, vzdělávání, zdravotnictví, životního prostředí nebo medializace. Nevyhýbám se žádné výzvě ani dobrovolnické práci.
Moc děkuji za zvážení mého přijetí.
Zbyněk Hradil

Uživatelský avatar
Tomas.Murnak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 292
Registrován: 23 čer 2010, 13:28
Profese: softwarový operátor
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 317 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Zbyněk Hradil

Příspěvek od Tomas.Murnak »

Ahoj Zbyňku,

rádi tě uvidíme dle dohody na příští schůzi.

Tomáš

Tomáš Murňák,
předseda MS Praha 13,
zastupitel Prahy 13

E-mail: tomas.murnak@pirati.cz
Profil: https://praha13.pirati.cz/lide/tomas-murnak/
Facebook: https://www.facebook.com/TMurnak

Uživatelský avatar
Tomas.Murnak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 292
Registrován: 23 čer 2010, 13:28
Profese: softwarový operátor
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 317 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Zbyněk Hradil

Příspěvek od Tomas.Murnak »

Ahoj Zbyňku,

děkujeme za představení na schůzi 25.10.2021 v KD Mlejn. Předsednictvo tě přijalo dne 27.10.2021 na své schůzi ve složení Tomáš Murňák, Václav Hrdlička a Petr Kolář všemi hlasy PRO.

Tomáš

Tomáš Murňák,
předseda MS Praha 13,
zastupitel Prahy 13

E-mail: tomas.murnak@pirati.cz
Profil: https://praha13.pirati.cz/lide/tomas-murnak/
Facebook: https://www.facebook.com/TMurnak

Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: Žádost o členství - Zbyněk Hradil

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Prosím o odkaz na zápis ze schůze.

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 13“