Vlákno (ne)děkovné
Já moc děkuju hnutí STAN, konečně už máme zkušenost!
Já moc děkuju hnutí STAN, konečně už máme zkušenost!
Moc děkuji Mikuláši Ferječíkovi.
Díky jeho aktivitě, dovnitř našeho kraje, z poloviny minulého roku jsem přestal vkládat do celostranických orgánů naději, že jsou schopny a ochoty vyřešit vnitrostranickou situaci ve Zlínském kraji, jeho nepřímé zastání se podvodu mi pomohlo v rozhodnutí vložit do hlasovací obálky prázdný papír. Kdyby byl včera v centrále, kam jsem se dostavil, říct, že jsem byl jedním z příznivců, kteří piráty nevolili, řekl jsem mu to i s odůvodněním osobně.
Jeho o dva dny opožděná rezignace a dnešní dětinské poděkováním STANu za zkušenosti, které jsou ve skutečnosti voličskou zpětnou vazbou mi to potvrdilo.
Děkuji STANU za zkušenost s Mikulášem.
Děkuji všem, že se stihnou nejlépe do dnešní půlnoci vyplakat a postěžovat si, jak po 4 letém opájení ze zcela opačného a také překvapivého volebního výsledku v r. 2017, je volební průser z r. 2021 hlavně chyba STANu, Babiše a pod.
Další děkuji patří těm , kteří až se vypláčou a postěžují jak je to celé nespravedlivé, když v pirátských novinách přece každý našel tolik oblíbené křížovky a místo koblih zadarmo, se na fóru prodiskutoval a bez poplatku OSA převzal vytuněný nápad s ledňáčky zadarmo, se od zítřka přidají k Olze, po oklepání i Ivanovi a mnoha dalším, kteří i nadále rozvíjejí myšlenky proč Česká pirátská strana vůbec vznikla.