MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, Pražští předsedající, PMS Praha 3

Uživatelský avatar
Margita.Brychtova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 131
Registrován: 13 úno 2018, 13:28
Profese: Místostarostka Praha 3
Dal poděkování: 130 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Margita.Brychtova »

Zdravím místní fórum,

ačkoliv jsem stáhla kandidaturu na 3 místo, mám zájem o kandidaturu na 4 a další místo a dovoluji si požádat místní fórum o uznání nominace. Protože se jedná o usnesení k vedení jednání, věřím, že je možné ho schválit konsenzuálně, tedy pokud se proti tomuto návrhu nikdo nevyjádří do 24 hodin, považuje se za schválený. Děkuji

Tito uživatelé poděkovali autorovi Margita.Brychtova za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Dosedel, Michal.Gill, Josef.Ulehla, Bohdana.Hola
Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 690 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Margita.Brychtova píše: 21 lis 2021, 19:10

Zdravím místní fórum,

ačkoliv jsem stáhla kandidaturu na 3 místo, mám zájem o kandidaturu na 4 a další místo a dovoluji si požádat místní fórum o uznání nominace. Protože se jedná o usnesení k vedení jednání, věřím, že je možné ho schválit konsenzuálně, tedy pokud se proti tomuto návrhu nikdo nevyjádří do 24 hodin, považuje se za schválený. Děkuji

Z pozice předsedajícího tohoto svěřeného jednání OFFTOPIC(a po zjištění dalších okolností kolem odstoupení z přechozího hlasování) si dovoluji Margitinu nominaci uznat pro další hlasování, tedy na pozice 4.-7. a dále.
Proti rozhodnutí lze vznést námitku.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Dosedel, Josef.Ulehla, Michal.Gill, Stepan.Strebl

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 690 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Výsledky 2. kola volby 3. místa

Hlasovalo 26 členů MS.

František Doseděl získal 14 hlasů,
Apolena Ondráčková získala 11 hlasů,
Michal Gill získal 1 hlas.

František Doseděl byl zvolen na třetí pozici na kandidátní listině.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvek:
Michal.Gill

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 998
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Protože mám dnes VHČ (on-line) a jsem na cestě do Rakovníka na koncert, který začíná v 19:00, nemůžu se zúčastnit grilování.
To je mi velmi líto.

Prosím o položení otázek na grilované na 4.-7.místo všem kandidátům:

1) Časový fond na týden věnovaný P3 a Pirátům a) aktuálně, b)start kampaně leden-květen; c) ostrá fáze kampaně červen-září; d) 4 další roky (uvolněný/neuvolněný radní/zastupitel)

2) Fundrising - příspěvek na volby a provoz: a) na provoz MS jsem dosud přispěl(a) částkou ........ Kč; b)na kampaň jsem MSku P3 od ledna do září 2022 schopný(á) a ochotný(á) přispět částkou .......Kč (dar s určením "volby" v poznámce); v případě zvolení jsem ze své odměny za práci v Radě/zastupitelstvu schopný(á) a ochotný(á) přispívat MSku částku ...... Kč

3) oblast působnosti mě blízká a můj předpokládaný podíl na přípravě materiálů Zúčtování 2021 (29.11.)

Zejména k bodu č. 2 (ale i k rozpočtu) podrobnější shrnutí k tomu, jak si aktuálně stojíme ve fundrisingu v interním vláknu MS P3 (rozprava o rozpočtu) tam:
viewtopic.php?p=782482#p782482

Doufám, že se dnešního grilování zúčastní i @Jiri.Valenta, který má aktuálně 1 to go. Minimálně proto, aby se s ním mohli ostatní seznámit.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdana.Hola za příspěvek:
Margita.Brychtova

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Jan.Bartko
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 372
Registrován: 24 kvě 2018, 16:08
Profese: radní městské části
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 293 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Jan.Bartko »

Bohdana.Hola píše: 23 lis 2021, 15:23

Protože mám dnes VHČ (on-line) a jsem na cestě do Rakovníka na koncert, který začíná v 19:00, nemůžu se zúčastnit grilování.
To je mi velmi líto.

Prosím o položení otázek na grilované na 4.-7.místo všem kandidátům:

1) Časový fond na týden věnovaný P3 a Pirátům a) aktuálně, b)start kampaně leden-květen; c) ostrá fáze kampaně červen-září; d) 4 další roky (uvolněný/neuvolněný radní/zastupitel)

2) Fundrising - příspěvek na volby a provoz: a) na provoz MS jsem dosud přispěl(a) částkou ........ Kč; b)na kampaň jsem MSku P3 od ledna do září 2022 schopný(á) a ochotný(á) přispět částkou .......Kč (dar s určením "volby" v poznámce); v případě zvolení jsem ze své odměny za práci v Radě/zastupitelstvu schopný(á) a ochotný(á) přispívat MSku částku ...... Kč

3) oblast působnosti mě blízká a můj předpokládaný podíl na přípravě materiálů Zúčtování 2021 (29.11.)

Zejména k bodu č. 2 (ale i k rozpočtu) podrobnější shrnutí k tomu, jak si aktuálně stojíme ve fundrisingu v interním vláknu MS P3 (rozprava o rozpočtu) tam:
viewtopic.php?p=782482#p782482

Doufám, že se dnešního grilování zúčastní i @Jiri.Valenta, který má aktuálně 1 to go. Minimálně proto, aby se s ním mohli ostatní seznámit.

Ahoj, znamená to, že chceš z grilování zápis/záznam, ze kterého se dozvíš odpovědi na své otázky? Jelikož to budu asi moderovat, tak se zeptat můžu, ale pokud tam nebudeš, tak nevím jistě, jak ty odpovědi k tobě dostat:)

“Triviality is evil - triviality, that is, in the form of consciousness and mind that adapts itself to the world as it is, that obeys the principle of inertia. And this principle of inertia truly is what is radically evil.”
― Theodor W. Adorno
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Čas?

Frantisek.Dosedel píše: 29 říj 2021, 20:08

Nový rozvrh grilování:
...
4-7 - 23.11.2021 od 18:30 (online)
...

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 998
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Jan.Bartko píše: 23 lis 2021, 15:32

Ahoj, znamená to, že chceš z grilování zápis/záznam, ze kterého se dozvíš odpovědi na své otázky? Jelikož to budu asi moderovat, tak se zeptat můžu, ale pokud tam nebudeš, tak nevím jistě, jak ty odpovědi k tobě dostat:)

Ahoj, zápis by byl supr. Já se to snažila do zápisu grilování kandidátek na jedničku, který jsem psala, vtlačit. Akorát jsem jej posílala @Frantisek.Dosedel , @Nikol.Marhounova a @Margita.Brychtova k čeknutí a nedostala žádnou zpětnou vazbu, co s nim mám udělat.

Nebo to můžu kandidáti někam napsat (třeba do svého nominačního vlákna a včetně již navolených pozic). To by bylo taky prima, mít to někde k dispozici černý na modrym....;o)

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Jan.Bartko
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 372
Registrován: 24 kvě 2018, 16:08
Profese: radní městské části
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 293 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Jan.Bartko »

Bohdana.Hola píše: 23 lis 2021, 16:01
Jan.Bartko píše: 23 lis 2021, 15:32

Ahoj, znamená to, že chceš z grilování zápis/záznam, ze kterého se dozvíš odpovědi na své otázky? Jelikož to budu asi moderovat, tak se zeptat můžu, ale pokud tam nebudeš, tak nevím jistě, jak ty odpovědi k tobě dostat:)

Ahoj, zápis by byl supr. Já se to snažila do zápisu grilování kandidátek na jedničku, který jsem psala, vtlačit. Akorát jsem jej posílala @Frantisek.Dosedel , @Nikol.Marhounova a @Margita.Brychtova k čeknutí a nedostala žádnou zpětnou vazbu, co s nim mám udělat.

Nebo to můžu kandidáti někam napsat (třeba do svého nominačního vlákna a včetně již navolených pozic). To by bylo taky prima, mít to někde k dispozici černý na modrym....;o)

Já právě určitě nebudu schopný dělat zápis (a myslím, že ani minule se nedělal, chápu to u lídrů). Tvoje otázky jsme všichni minule radostně odpovídali, a tys tam byla. Tentokrát ale nebudeš, tak by mi přišlo efektivnější to rozkopírovat jako dotaz do kokrétních vláken zde, to tu odpověd i uslyšíš :)

“Triviality is evil - triviality, that is, in the form of consciousness and mind that adapts itself to the world as it is, that obeys the principle of inertia. And this principle of inertia truly is what is radically evil.”
― Theodor W. Adorno
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Josef.Ulehla »

18:30? 19:00? Bude link?

Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2021/2 - primární volby do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Michal.Gill »

Já se předem omlouvám, že nemohu pobýt dlouho - musím jít pomáhat kolegyni Pirátce se stěhováním. Budu zhruba do 19:10, tak pokud by byla šance jít ze startu, byl bych rád. A představoval jsem se už na minulé grilovačce, tak bych jen případně zodpověděl dotazy. Díky.

PS: Stále nějak nemám link na Jitsi...

PPS: Link: https://jitsi.pirati.cz/grilujemetrojku

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvek:
Josef.Ulehla

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 3“