Vážené celostátní fórum,
dovoluji si nominovat @Ondrej.Klimes na pozici vedoucího mediálního odboru a žádám vás o podporu této nominace.
Ondra je vedoucím mediálního odboru středočeského kraje. Má dlouholeté zkušenosti z médií včetně podílu na prezidentské kampani.
Je rozvážný a přichází s dobrými nápady. Dokáže motivovat a vést tým. Dobře a srozumitelně komunikuje, je otevřený zpětné vazbě a oponentním názorům.
Díky výše zmíněnému bych ho velmi rád viděla v čele MO. Děkuji za podporu.