Lidi to dost předpokládají že bude kandidovat, občas jsem někomu psal že Babiš sám prohlásil že v žádném případě na prezidenta kandidovat nebude i po opakovaných dotazech vždy striktně kandidaturu odmítá.
Ale lidi mě celkem přesvědčili pádnými argumenty … stejně jednoznačně prohlašoval před volbami 2017 že kandiduje naposled.
V únoru 2020 že když nevyhraje volby že odejde z politiky.
A zhruba jen před týdnem, že pokud by měl být v opozici tak (taktéž) odejde z politiky.
Takže asi jo no, brát v potaz co Babiš říká je docela ztráta času.