Odvolání Ivana Bartoše

Místo pro členské podněty, podporu změn stanov, žádosti o nominaci členstvem a návrhy na mimořádný přezkum.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Do tohoto fóra vkládají členové strany písemné návrhy, které chtějí předložit celostátnímu fóru k projednání. Celostátní fórum může projednat například návrhy předpisů, programových dokumentů, návrh na odvolání nebo mimořádně přezkoumat rozhodnutí libovolného orgánu do 14 dnů od jeho právní moci. Dále zde lze sbírat podporu pro projednání návrhů změn stanov nebo pro nominaci (návrh kandidáta) členskou základnou. Více informací naleznete v jednacím řádu.
Podrobný návod
  • U každého podnětu založte zvláštní vlákno s textem návrhu, zdůvodněním a dalšími náležitostmi a anketní otázkou s možnostmi "Pro", "Proti" a "zdržuji se". (Anketa se zadává v záložce "Anketa" pod příspěvkem, u ankety neomezujte trvání, nastavte viditelnost výsledků a možnost změny hlasu.)
  • Členský podnět, který získá aspoň stanovený počet hlasů, rozešle na žádost navrhovatele administrativní odbor všem členům strany v e-mailu jako členskou iniciativu s odkazem na dané vlákno, a to nejpozději do jednoho týdne od žádosti. Stanovený počet hlasů se pro účely tohoto pravidla vypočítá jako odmocnina z počtu členů strany zaokrouhlená nahoru na celé číslo (pro 1150 členů je to 34 hlasů).
  • Celostátní fórum bude svoláno, požádá-li o to nejméně dvě odmocniny počtu členů. (pro 1150 členů je to 68 hlasů) Přičemž nesmí být více členů proti svolání, než pro svolání.
  • Do již svolaného jednání budou začleněny další návrhy, které získaly podporu alespoň odmocniny členů. (Platí i pro návrh kandidáta do funkce volené celostátním fórem.)
Seznam členů naleznete zde. Aktuální počet je vpravo dole.
Představitele strany prosíme, aby návrhy na svolání, informace o rezignacích a další úkony k fóru směřovali do podatelny.

Doporučujeme nastavit si Sledování fóra Členských podnětů.
Odpovědět

Ve věci odvolání Ivana Bartoše z pozice předsedy Pirátské strany

Pro

42
8%

Proti

478
88%

Zdržuji se

26
5%
 
Celkem hlasujících: 546 - Celkem hlasů: 546

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Vileta »

Petra.Smutna píše: 11 říj 2021, 21:31

Transoarence, neasi. Je logicke a samozrejme, ze kdyz se doma pohadam s jinak milovanym manzelem, otevru vsechna okna, aby si lide z ulice mohli udelat nezkresleny a uceleny obrazek toho, jak to u nas vypada - jsme pak duveryhodnejsi.

Okna do ložnice jsou, předpokládám, také otevřená a jsou rozsvícena všechna světla. :D

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Petra.Smutna
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jan.Mares píše: 11 říj 2021, 21:37

Jakože lidi v kontaktní kampani nic nezkazili, kromě toho, že věřili Ivanovi a spol.

No, já byl také příznivcem koalice, v tu dobu ,i to přišlo jako dobrý nápad. Ostatně asi z podobného důvodu vznikla SPOLU a TSS (trikolóra, Svobodní, Soukromníci). Myslím, že Babišovy hnojomety přiměly část voličů kroužkovat STAN, aby ti "marxisti a progresivisti škodili co nejméně".

Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť. :weep: Měli jsme smůlu na pláž Omaha. ;)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
drahysa, Tereza.Hubackova, Jaroslav.Kucera
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Francouz
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 15
Registrován: 18 bře 2019, 12:07
Profese: bývalý ředitel Zahradnictví
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od Francouz »

Do hlasování času dost, horké hlavy vychladnou. Pokud bude Rakušan hrát fér, nebude větších problémů. Tomu věřím, Ivanovi věřím a raduji se z obrovského úspěchu , tj. odstranění komoušů, anoferťáků, sociálních populistů z vedení naší země. Sakra děcka, jednou budete v čítankách :D :D :D

Tito uživatelé poděkovali autorovi Francouz za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Jaroslav.Kucera
Uživatelský avatar
Jan.Mares
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 458
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Student, Sběrač funkcí
Dal poděkování: 165 poděkování
Dostal poděkování: 1022 poděkování

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od Jan.Mares »

Francouz píše: 11 říj 2021, 22:43

Do hlasování času dost, horké hlavy vychladnou. Pokud bude Rakušan hrát fér, nebude větších problémů. Tomu věřím, Ivanovi věřím a raduji se z obrovského úspěchu , tj. odstranění komoušů, anoferťáků, sociálních populistů z vedení naší země. Sakra děcka, jednou budete v čítankách :D :D :D

Jo, jako užiteční idioti.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mares za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Jana.Schlegelova, Michaela.Nepejchalova
Uživatelský avatar
Vratislav.Filipek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 102
Registrován: 07 úno 2016, 21:20
Profese: Mediální manažer ÚSK
Bydliště: https://www.facebook.com/vfilipekml
Dal poděkování: 60 poděkování
Dostal poděkování: 398 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od Vratislav.Filipek »

Věci jako je tato jenom ještě víc přispívají k našemu špatnému mediálnímu obrazu, kdy zapadá informace o tom, že máme vlastně koaličních 15,6 % a razí se, že Piráti se zase perou.
Naprosto zbytečné, obzvlášť uprostřed koaličního vyjednávání.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vratislav.Filipek za příspěvky (celkem 6):
drahysa, Helena.Buchtova, Robert.Magni, Jaroslav.Kucera, Jiri.Belsan, Tereza.Maskova
Mediální manažer a vedoucí Mediálního Týmu ÚSK
Uživatelský avatar
tavvva
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 22
Registrován: 01 lis 2013, 22:08
Profese: Technický architekt (HW+SW)
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od tavvva »

Jan.Mares píše: 11 říj 2021, 23:39
Francouz píše: 11 říj 2021, 22:43

Do hlasování času dost, horké hlavy vychladnou. Pokud bude Rakušan hrát fér, nebude větších problémů. Tomu věřím, Ivanovi věřím a raduji se z obrovského úspěchu , tj. odstranění komoušů, anoferťáků, sociálních populistů z vedení naší země. Sakra děcka, jednou budete v čítankách :D :D :D

Jo, jako užiteční idioti.

Ale kuš furt :D
Za idioty by měli být označeni například autoři otázky o nejvyšším bodu ČR, kterým TEDA OPRAVDU NENÍ SNĚŽKA se svými 1603 m.n.m, ale vrcholek rozhledny na Pradědu ve výšce 1637,5 m.n.m ... i když jde o bod umělý, stále je to bod a ... prostě BASTA! :D

Tito uživatelé poděkovali autorovi tavvva za příspěvek:
Robert.Magni
Karel.Kadlec
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 35
Registrován: 04 říj 2013, 16:46
Profese: důchodce
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od Karel.Kadlec »

Anketa vychází, ale jen protože nemáme vyměnit za koho.

Michal.Soltys píše: 10 říj 2021, 01:14

Taky tak nějak nechápu proč odvolávat Ivana, který tomu dal absolutně vše, který odmakal opravdu hodně v kampani, který teď bude hromosvodem pro členy, i když k tomu fakt není důvod. Tohle nečekal nikdo že se to stane v takovém množství. A hlavně nechápu, co je cílem odvolání? Teď musíme vyčkat jak dopande vyjednávání o vládě a počkat jak to dopadne na cf v lednu. Budeme řešit zpětnou vazbu a můžeme za to všichni, koalici jsme podpořili společně. Tohle fakt nikdo čekat nemohl.

[

Jestli se chce cpát do vlády za každou cenu, tak odvolat. Ztratil úsudek. Je pod vlivem manického stavu dotáhnout to až do hořkého konce. Neodsuzuji, je to lidské a zákeřné.

Představa stavět bez základů v podobě mandátů ? Ivane se Ti to zhroutí. Kecy že "kdo to mohl čekat", že se bude kroužkovat, je lež jak věž. Kam jsme se to dostali :roll:

Respektuji rozhodnutí vedení jít či nejít do vlády. Nějak to dopadne. Co nadělám, ale děláte mi ostudu. (v okolí se mi už šklebí - že koryta) Fandí nám Petr Pithart. Bývalý člen KSČ, KDU-ČSL a pokus OH, premiér, senátor

Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Kadlec za příspěvky (celkem 3):
Vlastimil.Bednarik, Jan.Mares, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Jan.Mares
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 458
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Student, Sběrač funkcí
Dal poděkování: 165 poděkování
Dostal poděkování: 1022 poděkování

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od Jan.Mares »

tavvva píše: 11 říj 2021, 23:52
Jan.Mares píše: 11 říj 2021, 23:39
Francouz píše: 11 říj 2021, 22:43

Do hlasování času dost, horké hlavy vychladnou. Pokud bude Rakušan hrát fér, nebude větších problémů. Tomu věřím, Ivanovi věřím a raduji se z obrovského úspěchu , tj. odstranění komoušů, anoferťáků, sociálních populistů z vedení naší země. Sakra děcka, jednou budete v čítankách :D :D :D

Jo, jako užiteční idioti.

Ale kuš furt :D
Za idioty by měli být označeni například autoři otázky o nejvyšším bodu ČR, kterým TEDA OPRAVDU NENÍ SNĚŽKA se svými 1603 m.n.m, ale vrcholek rozhledny na Pradědu ve výšce 1637,5 m.n.m ... i když jde o bod umělý, stále je to bod a ... prostě BASTA! :D

To je pravda, ale pleslova skvadra jsou neužiteční idioti (a vůbec nechápu jejich legitimitu pořádat nějaké diskuze, ti by měli někde rozdávat svačiny ve školách).

MirekS
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 498
Registrován: 16 zář 2018, 04:29
Profese: IT s ekonomickým zaměřením
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 320 poděkování

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od MirekS »

Petr.Vileta píše: 11 říj 2021, 22:30

Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť. :weep: Měli jsme smůlu na pláž Omaha. ;)

Chceš snad tím @Petr.Vileta říct, že "v upomínku padlých" řadíš zpátečku? Pak byla vaše rota rozstřílená zbytečně! ;)
A na čí mlýn že žene se tato voda?

Miroslav Štěpánek (alias MirekS)
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Vileta »

MirekS píše: 12 říj 2021, 02:55
Petr.Vileta píše: 11 říj 2021, 22:30

Válku jsme vyhráli, cíl byl splněn, Babiš jde od válu, jen tedy zrovna naše rota byla rozstřílená na padrť. :weep: Měli jsme smůlu na pláž Omaha. ;)

Chceš snad tím @Petr.Vileta říct, že "v upomínku padlých" řadíš zpátečku? Pak byla vaše rota rozstřílená zbytečně! ;)

Ó nikoliv, neberu zpátečku, já nebyl zabit, jen těžce raněn. ;) Ještě dávám Pirátům šanci. Naivní musí zmoudřet, hysterici si vezmou dva Rohypnoly, marxisti a komunisti vypadnou do "nové levice", co budou zakládat Filip se Hamáčkem. Zatím pořád ještě věřím Rakušanovi i velké části STANu (ale rozhodně ne všem), že dodrží naši koaliční smlouvu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
MirekS, Jaroslav.Kucera, Jan.Adam
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“