Andrej.Ramaseuski píše: ↑11 říj 2021, 21:20Roman.Kucera píše: ↑11 říj 2021, 20:46Vratislav.Filipek píše: ↑11 říj 2021, 11:45Doufám, že se teď společně všichni odrazíme k cílevědomému brandování, targetované permanentní kampani, auteticitě a hlavně mnohem lepší komunikaci mezi sebou. A to nás zase dostane nahoru.
To bohužel nebude tak jednoduché. Máme smlouvu a vypovědět ji narazí na odpor těch, co ta korýtka prostě chtějí
jaka korytka? nespletl jsi stranu?
Ministři, náměstci, asistenti... Pár natěšených by tu bylo a jsou ochotní za to políbit zkrvavělý prsten.