Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Ve věci projednání odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO jsem...

Pro

202
48%

Proti

190
45%

Zdržuji se

27
6%
 
Celkem hlasujících: 419 - Celkem hlasů: 419

Uživatelský avatar
Jan.Mares
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 459
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Student, Sběrač funkcí
Dal poděkování: 165 poděkování
Dostal poděkování: 1022 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Jan.Mares »

Andrej.Ramaseuski píše: 11 říj 2021, 21:20
Roman.Kucera píše: 11 říj 2021, 20:46
Vratislav.Filipek píše: 11 říj 2021, 11:45

Doufám, že se teď společně všichni odrazíme k cílevědomému brandování, targetované permanentní kampani, auteticitě a hlavně mnohem lepší komunikaci mezi sebou. A to nás zase dostane nahoru.

To bohužel nebude tak jednoduché. Máme smlouvu a vypovědět ji narazí na odpor těch, co ta korýtka prostě chtějí ;)

jaka korytka? nespletl jsi stranu?

Ministři, náměstci, asistenti... Pár natěšených by tu bylo a jsou ochotní za to políbit zkrvavělý prsten.

Uživatelský avatar
Jan.Mares
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 459
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Student, Sběrač funkcí
Dal poděkování: 165 poděkování
Dostal poděkování: 1022 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Jan.Mares »

Antonino.Milicia píše: 11 říj 2021, 21:31
Jan.Mares píše: 11 říj 2021, 21:00
Roman.Kucera píše: 11 říj 2021, 20:46

To bohužel nebude tak jednoduché. Máme smlouvu a vypovědět ji narazí na odpor těch, co ta korýtka prostě chtějí ;)

Ta smlouva už neplatí ne, po těch Půtovinách a Rakušanovejch fíglech.
Ta finanční část platí nezávisle na tom zbytku (páč už je uložená na FinMini).

Já jsem pro pro nás pragmatické a výhodné řešení, ale tohle není tak jednoduché. Máme smlouvu a vytěžit z ní maximum výhod a zbavit se závazků bude hrozně složitý manévrování a bude to na dlouhou dobu. Část těch plateb je dlouhodobá. Bude to taky potřebovat vstřícnost STAN a oni samozřejmě ví, že nás drží za koule. Tohle prosím nepodceňme a našlapujme opatrně.

Proto jsem se bezvýsledně ptal po právním rozboru, kterej měl bejt samozřejmě udělanej už u uzavření.
Ty nefinanční části už STAN porušit stihl. Teď třeba bude vtipný sledovat, jak se vzdávaj kumulace mandátů. Akorát že vůbec, na to se vyserou.

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 2092
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 8056 poděkování
Dostal poděkování: 3452 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Mikulas.Ferjencik píše: 11 říj 2021, 20:23

rezignuji na funkci vedoucího MO s okamžitou platností.

Jelikož se tato situace minimálně pro přátelský vztah mne a Mikuláše dostala do neobvykle osobní roviny, a vlastně o to víc, že to rozhodnutí přišlo dle mého později, než mělo, a už jsem se chystal sám psát svou drobnou a nedůležitou rezignační řeč na členství ve straně.

Děkuji a oceňuji tohle rozhodnutí.

A využívám tu příležitost k tomu, abych znova napsal, že až do nadcházejícího zasedání CF plně podporuju RP a nový poslanecký klub v probíhajících vyjednáváních. A že věřím, že jsou v téhle zemi ze všech nejvíc lidi na svém místě, a tudíž i v takto nerovné situaci dokáží vyjednat nejlepší možný kompromis co se týče budoucnosti země, zodpovědné vlády a důstojné pozice pro stranu a hájení našeho programu. Slíbili jsme to jako strana, dlužíme to voličům, kteří s námi zůstali.

Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700
Uživatelský avatar
Jan.Adam
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2017, 08:40
Profese: Manažer výzkumu a vývoje - radiofarmacie
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 389 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Jan.Adam »

MirekS píše: 11 říj 2021, 21:11
Roman.Kucera píše: 11 říj 2021, 20:46

To bohužel nebude tak jednoduché. Máme smlouvu a vypovědět ji narazí na odpor těch, co ta korýtka prostě chtějí ;)

To je trochu laciná narážka (bez argumentů), také to lze vidět tak, že pokračují kontinuálně v tom, oč se zasazovali a v čem přesvědčili i CF (79% z hlasujících), viz. https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/79 ... -stan.html. ;)

Samozřejmě že je, folklór věčného kontrariána. Kecy na úrovni mateřské školky.

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Příspěvek od Martin.Kucera »

Oznámení moderátora:

Vedoucí MO rezignoval, podnět tím pádem pozbývá smyslu, na diskusi o povolební situaci máte dost jiných vláken.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Jan.Novak, Vojtech.Pikal
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“