Volební kampaň a směřování strany

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
MirekS
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 498
Registrován: 16 zář 2018, 04:29
Profese: IT s ekonomickým zaměřením
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 320 poděkování

Re: Volební kampaň a směřování strany

Příspěvek od MirekS »

Obávám se, že říkat: "já to říkal" a nechávat podrobnější analýzy na ostatní nestačí, @Petr.Daubner . Je zapotřebí tu rukavici ze země zvednout.

Tito uživatelé poděkovali autorovi MirekS za příspěvek:
Robert.Magni
Miroslav Štěpánek (alias MirekS)
Uživatelský avatar
Vlastimil.Bednarik
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 232
Registrován: 10 bře 2018, 12:28
Profese: Sabatikl
Dal poděkování: 224 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Volební kampaň a směřování strany

Příspěvek od Vlastimil.Bednarik »

Ono by to chtělo (a ono se to samo neudělá, poněvadž se tomu nechce), aby rukavici zvedli překroužkovaní.
Situace byla jiná, než před čtyřmi léty.
Mysleli si, že je všechno v cajku, stačí jen přibrat pár stanařů "jako že jsme i pro jejich voliče", použít jich (zakrmit kapry) a v klidu si počkat na povolební blahopřání?
A do vláčku přistoupili už i junioři s předpokladem, že se (i na ně) štěstíčko usměje?
Že stačí být ve správný čas na spravném místě a šupky šupky budu poslancovat?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlastimil.Bednarik za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Fortik, Marek.Krejpsky, Robert.Magni
2 + 2 = 5 ...při velmi vysokých hodnotách dvou
Letnímu vánku o bouři,
studniční žábě o moři
a polovzdělanci o tom, co nikdy ve škole neslyšel, nevyprávěj.
Uživatelský avatar
Petr.Daubner
Člen KS Praha
Příspěvky: 275
Registrován: 03 lis 2017, 22:08
Profese: učitel
Bydliště: Praha 9 - Vysočany
Dal poděkování: 945 poděkování
Dostal poděkování: 865 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební kampaň a směřování strany

Příspěvek od Petr.Daubner »

MirekS píše: 11 říj 2021, 18:51

Obávám se, že říkat: "já to říkal" a nechávat podrobnější analýzy na ostatní nestačí, @Petr.Daubner . Je zapotřebí tu rukavici ze země zvednout.

Na slovo "analýza", které někteří Piráti tak rádi používají, jsem už poslední dobou trochu alergický. Geniální straničtí analytici nás dostali tam, kde teď jsme.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Daubner za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Janecka, Robert.Magni, Vit.Jurasek
MirekS
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 498
Registrován: 16 zář 2018, 04:29
Profese: IT s ekonomickým zaměřením
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 320 poděkování

Re: Volební kampaň a směřování strany

Příspěvek od MirekS »

Petr.Daubner píše: 11 říj 2021, 23:10

Na slovo "analýza", které někteří Piráti tak rádi používají, jsem už poslední dobou trochu alergický. Geniální straničtí analytici nás dostali tam, kde teď jsme.

Vyšel jsem z @Petr.Daubner slov. Podstata není v alergii, ale ve zvednutí té rukavice. A to musí někdo z Pirátů udělat.

Miroslav Štěpánek (alias MirekS)
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební kampaň a směřování strany

Příspěvek od Robert.Magni »

Strana debatuje a exposlanci mlčí...

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28465 poděkování

Re: Volební kampaň a směřování strany

Příspěvek od Martin.Kucera »

Exposlanci mají plné ruce práce (doslova) s vyklízením prostor, které už nemohou používat (sněmovní, krajské kanceláře, ubytování). Mají na to dost málo času. Takže se vůbec nedivím a nezazlivam jim, že aktuálně nemají čas diskutovat na fóru.
Pokud budou mlčet i dejme tomu za dva týdny, to bude jiná...

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, MirekS, Veronika.Murzynova, Petr.Vileta
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební kampaň a směřování strany

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin.Kucera píše: 12 říj 2021, 08:19

Exposlanci mají plné ruce práce (doslova) s vyklízením prostor, které už nemohou používat (sněmovní, krajské kanceláře, ubytování).

a těžební stroje, pardon, vytápění :)

Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“