Obávám se, že říkat: "já to říkal" a nechávat podrobnější analýzy na ostatní nestačí, @Petr.Daubner . Je zapotřebí tu rukavici ze země zvednout.
Volební kampaň a směřování strany
Moderátor: Odbor - administrativni
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
MirekS
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 498
- Registrován: 16 zář 2018, 04:29
- Profese: IT s ekonomickým zaměřením
- Dal poděkování: 104 poděkování
- Dostal poděkování: 320 poděkování
Re: Volební kampaň a směřování strany
- Tito uživatelé poděkovali autorovi MirekS za příspěvek:
- Robert.Magni
- Vlastimil.Bednarik
- Člen KS Olomoucký kraj
- Příspěvky: 232
- Registrován: 10 bře 2018, 12:28
- Profese: Sabatikl
- Dal poděkování: 224 poděkování
- Dostal poděkování: 255 poděkování
Re: Volební kampaň a směřování strany
Ono by to chtělo (a ono se to samo neudělá, poněvadž se tomu nechce), aby rukavici zvedli překroužkovaní.
Situace byla jiná, než před čtyřmi léty.
Mysleli si, že je všechno v cajku, stačí jen přibrat pár stanařů "jako že jsme i pro jejich voliče", použít jich (zakrmit kapry) a v klidu si počkat na povolební blahopřání?
A do vláčku přistoupili už i junioři s předpokladem, že se (i na ně) štěstíčko usměje?
Že stačí být ve správný čas na spravném místě a šupky šupky budu poslancovat?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlastimil.Bednarik za příspěvky (celkem 3):
- Vaclav.Fortik, Marek.Krejpsky, Robert.Magni
Letnímu vánku o bouři,
studniční žábě o moři
a polovzdělanci o tom, co nikdy ve škole neslyšel, nevyprávěj.
- Petr.Daubner
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 275
- Registrován: 03 lis 2017, 22:08
- Profese: učitel
- Bydliště: Praha 9 - Vysočany
- Dal poděkování: 945 poděkování
- Dostal poděkování: 865 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební kampaň a směřování strany
Na slovo "analýza", které někteří Piráti tak rádi používají, jsem už poslední dobou trochu alergický. Geniální straničtí analytici nás dostali tam, kde teď jsme.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Daubner za příspěvky (celkem 3):
- Jiri.Janecka, Robert.Magni, Vit.Jurasek
-
MirekS
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 498
- Registrován: 16 zář 2018, 04:29
- Profese: IT s ekonomickým zaměřením
- Dal poděkování: 104 poděkování
- Dostal poděkování: 320 poděkování
Re: Volební kampaň a směřování strany
Petr.Daubner píše: ↑11 říj 2021, 23:10Na slovo "analýza", které někteří Piráti tak rádi používají, jsem už poslední dobou trochu alergický. Geniální straničtí analytici nás dostali tam, kde teď jsme.
Vyšel jsem z @Petr.Daubner slov. Podstata není v alergii, ale ve zvednutí té rukavice. A to musí někdo z Pirátů udělat.
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28465 poděkování
Re: Volební kampaň a směřování strany
Exposlanci mají plné ruce práce (doslova) s vyklízením prostor, které už nemohou používat (sněmovní, krajské kanceláře, ubytování). Mají na to dost málo času. Takže se vůbec nedivím a nezazlivam jim, že aktuálně nemají čas diskutovat na fóru.
Pokud budou mlčet i dejme tomu za dva týdny, to bude jiná...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
- Robert.Magni, MirekS, Veronika.Murzynova, Petr.Vileta
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volební kampaň a směřování strany
Martin.Kucera píše: ↑12 říj 2021, 08:19Exposlanci mají plné ruce práce (doslova) s vyklízením prostor, které už nemohou používat (sněmovní, krajské kanceláře, ubytování).
a těžební stroje, pardon, vytápění ![]()
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.