Nominace Heleny Vondrákové do RV

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Odpovědět

Souhlasím, aby se Helena Vondráková ucházela o nominaci do RV za KS LBK

ANO

10
83%

Zdržuji se

2
17%
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 907
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 968 poděkování
Dostal poděkování: 824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Heleny Vondrákové do RV

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Vážené krajské fórum,
obracím se na Vás s prosbou podpořit mou nominaci do RV. Řeč brzy dodám.
Helena

Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Vondrakova za příspěvky (celkem 3):
Marek.Forster, Daniela.Weissova, B_Pat

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1211
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 3024 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Nominace Heleny Vondrákové do RV

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Na řeč se těším a Helenku bych v RV moc ráda viděla :)

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 907
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 968 poděkování
Dostal poděkování: 824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Heleny Vondrákové do RV

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Ahoj,
pro ty, co mě neznají bych začala pár slovy o mě. S Piráty jsem si začala před volbami do PS v roce 2017. Blízké spojení s emeritním předsedou KS, @Ondrej.Kolek , vedlo k přesvědčení, že rozdávat Pirátské listy má smysl a přihlásit se do výběrového řízení na pozici koordinátorky dobrý nápad. A tak jsem pracovala nějakou dobu jako koordinátorka, pak jsem byla chvilku místopředsedkyně a aktuálně vykonávám funkci vedoucí personálního odboru pro náš kraj.
S manželem provozujeme výletní chatu na Kopanině. Krize v gastro průmyslu mi pomohla uvědomit si, že vlastně "nic pořádného neumím" a aby mě příště už žádný vir nerozhodil a neohrozil živobytí nebohých našich 3 dětí, rozhodla jsem se, že se naučím programovat s cílem živit se v horizontu 0,5 -1 roku jako frontend developerka.
Při získávání znalostí z IT jsem se dostala i k agilnímu způsobu řízení projektů, což mě naprosto uchvátilo a začala jsem místo Javascriptu hltat všechno, co kdy bylo napsáno a řečeno o Scrumu. Stala se ze mě, jak my s oblibou říkáme, agilní evangelistka, a jsem hluboce přesvědčená, že bez implementace Scrumu a agilního přístupu obecně není schopná v dnešním komplexním světě přežít žádná firma zabývající se vývojem.
Nadšení pro Scrum aktuálně šířím po Jablotronu, což vedlo k tomu, že o mě nějakou dobu mezi Piráty nebylo ani vidu ani slechu. Aktuálně cítím, že práce si už trochu sedla (čili dokážu myslet i na něco jiného) a když v ní fyzicky nejsem a mám ve svém volném čase i prostor pro pirátské aktivity.
Proč do RV?
Práci v RV bych chtěla zkusit stejně jako všechno, co jsem nikdy nedělala. Jsem zvědavá a i přesto, že to bude nejspíš obnášet spoustu papírování, i když bez papírů, bude to práce smysluplná. Pokud se ukáže, že časově nestíhám a nebo mě to extrémně nebaví, než abych absentovala, funkce se vzdám. V neposlední řadě tím (možná) skončí krajská ostuda spojená s neschopností nominovat do RV zástupce za kraj.
Těším se na Vaše anketní hlasy a protože zpětná vazba je pro mě důležitá, prosím, aby ti, co se zdrželi, našli odvahu a vysvětlili, proč mě nepodpořit. Dokud se nedozvím, co dělám blbě, nenajdu způsob, jak to změnit. Díky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Vondrakova za příspěvky (celkem 8):
Daniela.Weissova, Marek.Forster, B_Pat, Dalibor.Zahora, Ondrej.Mojsl, Josef.Rybar, Vojtech.Mecir, Jan.Hruska

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1211
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 3024 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Nominace Heleny Vondrákové do RV

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Děkuji za řeč :) Agilní evangelistky přesně v RV potřebujeme :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Weissova za příspěvky (celkem 2):
Helena.Vondrakova, Marek.Forster

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Nominace Heleny Vondrákové do RV

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Děkuji @Helena.Vondrakova a plně podporuji její kandidaturu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmila.Valesova za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Weissova, Helena.Vondrakova
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Liberecký kraj“