Informování členů RV o hlasování

Fórum pro vnitřní organizaci republikového výboru.

Moderátoři: asistent/ka RV, Jednatelé, Republikový výbor

Pravidla fóra
Toto fórum slouží pro organizaci jednání a zasedání republikového výboru. Je takovým organizačním podvýborem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Informování členů RV o hlasování

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Ahoj, rád bych navrhnul, aby členové RV byli informováni o každém hlasování pomocí SMS při jeho zahájení s odkazem na stránku, kde se hlasuje. Není v našich možnostech sledovat fórum/Zulip a já nevím co dalšího každý den, abychom tuto informaci dostali, a to zvlášť v době volební kampaně. Taguji jednatele @Lukas.Cernohorsky @Janka.Michailidu a zdravím :)

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2915
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3759 poděkování
Dostal poděkování: 6000 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Informování členů RV o hlasování

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Jakub.Michalek píše: 30 čer 2021, 12:59

Ahoj, rád bych navrhnul, aby členové RV byli informováni o každém hlasování pomocí SMS při jeho zahájení s odkazem na stránku, kde se hlasuje. Není v našich možnostech sledovat fórum/Zulip a já nevím co dalšího každý den, abychom tuto informaci dostali, a to zvlášť v době volební kampaně. Taguji jednatele @Lukas.Cernohorsky @Janka.Michailidu a zdravím :)

Já tě taky zdravím, Jakube. Jak jistě víš, v současné chvíli jsme již druhý měsíc bez asistence. V červenci nám nastupuje nová asistentka, tak se věci snad brzy vrátí do starých kolejí (kam SMS upozornění na jednání i hlasování rozhodně patří).

P.S.: Lukáš není jednatel.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
Rostislav.Reha

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Odpovědět

Zpět na „Organizace“