Reporty - Jakub Grós - Energetická agentura Zlínského kraje

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Zastupitele - Zlinsky kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
jakub.gros
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 27
Registrován: 28 říj 2020, 12:33
Profese: Agile coach
Bydliště: Uherské Hradiště
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Reporty - Jakub Grós - Energetická agentura Zlínského kraje

Příspěvek od jakub.gros »

Zdravím,
pro transparentnost zakládám vlákno, kde bych rád informoval o činnosti ve správní radě Energetické agentury Zlínského kraje. V případě dotazů se můžete dotazovat také přímo zde.
Díky moc

Uživatelský avatar
jakub.gros
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 27
Registrován: 28 říj 2020, 12:33
Profese: Agile coach
Bydliště: Uherské Hradiště
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Re: Reporty - Jakub Grós - Energetická agentura Zlínského kraje

Příspěvek od jakub.gros »

9.6.2021 Schůze správní rady

  • dnes se poprvé sešla nově jmenovaná správní rada, podali jsme souhlasy, zanedlouho tedy budeme zapsáni do rejstříku
  • předsedou správní rady znovuzvolen Jiří Částečka, já jsem byl zvolen místopředsedou
  • vše bylo profesionálně připraveno a ve velmi příjemné atmosféře
  • paní ředitelka Knotková mi věnovala několik hodin pro pochopení, jak EAZK funugje, jaké služby poskytuje, jaké jsou vazby, kde mohu pomoci
  • za mne celkový pocit velmi příjemný, zejména díky souznění s mnoha body a vizí společnosti, pro ty, kdo neznají EAZK, tak je pro mne ztělesněním nejen čerpání dotací pro úspory v energetice, ale i s přesahem pro zlepšování našeho okolí a životního prostředí
    Takže kdokoliv by měl zájem se pobavit, tak témata jako snižování energetické náročnosti, teplárny, odklon od uhlí, spalovny odpadů, zelené střechy, alternativní zdroje energie, dotace jsou určitě něco, co rád podiskutuju :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi jakub.gros za příspěvek:
Michal.Stepanik
Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Zlínský kraj“