Zdeněk Hoder (Wrench)

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
wrench
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 9
Registrován: 31 bře 2021, 14:18
Profese: student strojírenství
Bydliště: Blansko
Dostal poděkování: 15 poděkování

Zdeněk Hoder (Wrench)

Příspěvek od wrench »

Přeji pěkný den všem pirátům. Jmenuji se Zdeněk Hoder, ale obecně jsem zvyklejší na přezdívku "Wrench". Je mi 19 let, jsem z Blanska a v současné době studuji v Brně strojírenství.
K Pirátům jsem se rozhodnul připojit jelikož se už delší dobu zajímám o politické dění a chci se dozvědět víc o fungování politických stran a jejich činnosti. Zkouším to zde protože Pirátská strana je mi dlouhodobě názorově nejblíže a je nejvíce otevřená novým lidem. Rád bych pomohl jak budu moct, aspoň s nějakými drobnostmi, bohužel v současnosti vzhledem k tomu že stále studuji moc nabídnout nemůžu, ale budu se snažit se zapojovat jak to půjde a učit se. Hodně přemýšlím o připojení ke KETu Průmyslu a Obchodu pro Jihomoravský kraj, ale nejsem si jist jak moc bych jim byl platný.
Zajímám se nejvíce o témata: jaderná energetika a energetika obecně, průmysl, LGBT, výzbroj a armáda, digitalizace
Mezi moje zájmy a koníčky patří: počítačový hardware, digitální grafika, kreslení, počítačové hry, 3D tisk, zbraně, moderní historie, technika a energetika
Tito uživatelé poděkovali autorovi wrench za příspěvky (celkem 5):
Petr.Springinsfeld, Vendula.Svobodova, Radka.Musilova, Zbynek.Pokorny, V__
Discord: Wrench#9078
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 333
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Zdeněk Hoder (Wrench)

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

Ahoj Zdeňku,

už teď se rýsuje řada průniků s pirátskými aktivitami, ale všechno pěkně popořádku.

Za prvé mě moc těší tvůj zájem a chuť investovat energii společně s námi,

2) podle tvých zájmů bych ti doporučila KET bezpečnost , kam se můžeš zajít podívat a zjistit, jestli tě probíraná agenda zajímá a chtěl by jsi se zapojit. K nahlédnutí jsou zápisy ze schůzí, takže pokud by tě to zaujalo, dej vědět a propojíme tě s garantem, který tě pozve na schůzku. Můžeš si ale projít i další KETy a zjistit, co by se ti nejvíce líbilo.

3) V Blansku máme i další Piráty, takže bude nejlepší, když se zkontaktuješ i s nimi, abyste o sobě věděli (přidávám sem @Zbynek.Pokorny a @Lubos.Sedlak, takže si pak napište buď tady nebo soukromou zprávu nebo jak chcete :) )

4) 12.6. pořádáme LGBT konferenci s názvem Člověkem bez rozdílu, kterou má na starosti naše členka @Radka.Musilova a kolegyně @Marketa.Tvrda, takže pokud bys pak rád na místě pomohl s nějakou organizací nebo propagací akce, spoj se s dámami, myslím, že pro tebe nějakou činnost mít budou.

5) Tě pozvu na krajskou schůzi, která proběhne 29.4.2021 v 18 hodin, nejspíš stále online na tomto odkazu, stačí se jen připojit.

A za 6) obligátní stanovy a dlouhodobý program, které bys měl mít trochu v oku a vědět, že s nimi nejsi v rozporu :)

No a snad jsem na nic nezapomněla, pokud bys měl jakýkoliv dotaz, klidně piš sem nebo na mail (vendula.svobodova@pirati.cz).

Zdraví, Vendy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vendula.Svobodova za příspěvek:
Radka.Musilova
Uživatelský avatar
wrench
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 9
Registrován: 31 bře 2021, 14:18
Profese: student strojírenství
Bydliště: Blansko
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Zdeněk Hoder (Wrench)

Příspěvek od wrench »

Moc děkuji, na KET bezpečnost se rozhodně podívám.
K na tu akci Lidé bez rozdílu se podívám jestli je to dohledatelné, případně prosím o více informací.
S organizací čehokoli pomůžu jak budu moc, očekávám rozkazy.
Discord: Wrench#9078
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 333
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Zdeněk Hoder (Wrench)

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

Super! Takže já tě propojím s @Lukas.Halasta jakožto garantem KETu bezpečnost (půjde mailem). Ta LGBT konference by měla brzy mít FB událost, ještě se to ladí, ale už teď víme, že hosté budou např. poslanec František Kopřiva a Ondřej Profant, psychoterapeut Honza Vojtek, socioložka Kateřina Nedbálková, pedagog Zdeněk Sloboda, Lucie Plaváková a europoslankyně Markéta Gregorová. Takže obsazení top! :) Propojím tě s Radkou a Markét :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vendula.Svobodova za příspěvek:
Radka.Musilova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“