MF Děčín 2/2021 Zasedání místního fóra v Děčíně

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Děčín

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru probíhají závazná jednání a hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra přispívají členové a příznivci místního sdružení, vidět jej mohou i členové skupiny Zobrazit - Regiony (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Strnad
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 230
Registrován: 08 bře 2018, 12:36
Profese: IT - Smartcity, eGoverment, webdesigner
Bydliště: Děčín
Dal poděkování: 400 poděkování
Dostal poděkování: 301 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MF Děčín 2/2021 Zasedání místního fóra v Děčíně

Příspěvek od Martin.Strnad »

Svolávám zasedání místního fóra na pondělí 15. 3. 2021 od 16:30. Zasedání bude probíhat on-line na adrese: https://jitsi.pirati.cz/MSDecin_zasedani

Po ukončení zasedání zde bude umístěn zápis.

Program zasedání se sestavuje zde. Od teď do 15. 3. 2021 14:30 navrhujte body zasedání. (Pokud nepožadujete, aby se o věci hlasovalo, podávejte klidně do začátku zasedání, ale čím dříve, tím lépe.)

návrh programu:

* Hospodaření MS Děčín
* Informace od zastupitele a radního města + smartcity města
* Informace od členů
* Volby do PS (říjen 2021)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Strnad za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Zuzana.Petruvova

https://lide.pirati.cz/profil/2071/ | Piráti Děčín pracují https://piratidecin.cz/pirati-pracuji
Předseda MS Děčín a okolí

Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 344
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: MF Děčín 2/2021 Zasedání místního fóra v Děčíně

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj,

dnes jsme se s Martinem domluvili, že kvůli malému časovému prostoru k akci, kdy nebyla možnost pozvat příznivce z Nalodění nebo dát o schůzi vědět jinak a připravit se, Martin jakožto předseda vyhlásí další setkání místní buňky již brzy. Já sama mám několik bodů k probrání - blíží se volby, potřebujeme rozprostřít síly i na výběžek a jiná místa.

Díky za pochopení a těším se!

Zuzka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Petruvova za příspěvek:
Martin.Strnad
Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Uživatelský avatar
Martin.Strnad
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 230
Registrován: 08 bře 2018, 12:36
Profese: IT - Smartcity, eGoverment, webdesigner
Bydliště: Děčín
Dal poděkování: 400 poděkování
Dostal poděkování: 301 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Děčín 2/2021 Zasedání místního fóra v Děčíně

Příspěvek od Martin.Strnad »

Zápis - 15.3.2021 - 16:30

Přítomni:
Martin Strnad
Petr Zdobinský
Jan Maixner
Mirka Rezková
Dalibor Záhora

Hospodaření MS Děčín:
Martin Strnad informoval (shrnul) o tom jaký rozpočet pro MS Děčín na rok 2021. Poděkoval MS Kadaň, která vrátila 2.3.2021 půjčku ve výši 4544 Kč. V současné chvíli má MS Děčín k dispozici na rok 2021 částka 44 111, 64 Kč.
Informoval jsem také o dohodě, že pokud letos nějaké finanční prostředky na účtu MS Děčín zůstanou tak budou převedeny na rok 2022, kdy jsou komunální volby.

Informace od zastupitele a radního města + smartcity města:
Po dohodě se Petrem Zdobinským jsem informoval o mnoha úspěších a uštřených milionech, které se podařilo od nastoupení Pirátů do koalice ušetřit a zefektinit. Jedná se o pozastavení projektu ITS, 20 mil. neefektivně na lokalitu do Bynova - chodníky atd. Dále obrovský kus práce je na zadavacích podmínkách a VŘ na Zeleň, Svoz odpadu, letní a zímní údržbu atd. Je to stovky hodin jednání, psaní, posudků, analýz atd..atd.
Co se týká smartcity tak jsem představil mou práci, kde šetřím městui Děčín další statisíce tím, že nepoužíváme komerční řešení. Představil jsem vize ohledně opendat a prezentaci občanům (API svozových tras, čipy na sběrných nádobách, API GPS všech vozů, API autobusů atd..atd.). Každý měsíc bude představemno další a další řešení, které bude viditelné a občani budou vidět změny.

Informace od členů:
Volný blok o tom jak prožíváme tuto dobu. Co na očkování a kuazy kolem nich. Informace co v tom provádíme a jak tlačíme my.
Dalibor Záhora informoval nějaké veřejné novinky z RV a shrnul co se čeká.

Volby do PS:
Stručně jsem zopakoval, že volby budou v říjnu a že bude napomocni v rámci svých možnostech kraji. Součinnost je samozřejmá a čekáme jaké požadavky na nás medilní a krajský tým bude mít.

Konec:
Těšíme se na další setkání. Opět bude on-line a těšíme se na zájemce o členství a další členy krajských pirátů. Předpoklad dalšíjho setkání je první týden v dubnu. Termíny - hlasování zveřejním nejpozději do konce tohoto týdne. Ahoj přístě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Strnad za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Zuzana.Petruvova

https://lide.pirati.cz/profil/2071/ | Piráti Děčín pracují https://piratidecin.cz/pirati-pracuji
Předseda MS Děčín a okolí

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Děčín“