Lubomír Lukšík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lubomir.Luksik
Místní předsednictvo
Příspěvky: 10
Registrován: 23 dub 2020, 11:32
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Lubomír Lukšík

Příspěvek od Lubomir.Luksik »

Ahoj.
Jmenuji se Lubomír Lukšík. Před 36 lety jsem se narodil v Českém Těšíně. Téměř celou tu dobu v Těšíně i žiji a po základce jsem ve stejném městě absolvoval i Gymnázium. Po gymplu následovalo bakalářské studium na Ostravské univerzitě oborem Sociální pedagogika, prevence-resocializace. Navazující magisterské studium jsem začal loni na stejném ústavu Rozvojem a řízením v sociální práci. Přes různá zaměstnání mimo sociální oblast jsem pracoval s různými cílovými skupinami „potřebných“ na pozicích terénního pracovníka v sociálních službách, sociálního pracovníka a vedoucího služby. Ve výčtu služeb zmíním chráněné bydlení, podporu samostatného bydlení, azylové zařízení pro matky s dětmi a terénní i ambulantní formu nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Momentálně již čtvrtý rokem pracuji jako vedoucí a zároveň sociální pracovník právě v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež „Kometa“ v Karviné, jehož poskytovatelem je Charita Český Těšín. Součástí služby ještě donedávna byla doplňková služba „Maják“ pro základní školy, která realizovala preventivní programy na různá témata pro žáky přímo ve školních třídách. V Karviné jsem součástí komunitního plánování sociálních služeb, v Českém Těšíně jsem členem Komise bezpečnosti, prevence kriminality a BESIP.

Mezi mé záliby patří zejména sport a hudba. Aktivně jezdím na horském kole, plavu (alespoň pokud jsou kryté bazény v provozu) a rád bych letos začal i s během :) . Rekreačně jsem se věnoval snad všem míčovým, kolektivním sportům. V poslední době je ale spíše sleduji pasivně. Na sporty zimní jsem levý. Co se týče hudby, tak kromě poslechu nepravidelně spolupořádám různé poslechově-taneční večírky převážně elektronické hudby, na kterých si taky rád i něco pustím.

S těšínskými piráty jsem v užším kontaktu od voleb do komunálu 2018. Účastním se schůzí (nejen) místní buňky, snažím se získávat přehled o politickém dění ve městě i kraji. Sleduji samozřejmě i politickou situaci na úrovni národní a globální. Piráti jsou pro mě momentálně jednou z mála moderních a přijatelných alternativ současného tuzemského politického spektra. Souhlasím prakticky se všemi body pirátského volebního programu. Důležité je pro mě také to, že vidím mezi Piráty snahu program a jeho konkrétní body plnit a realizovat a nejen o něm mluvit. Rád bych byl součástí toho mít možnost také nejen mluvit o situaci a problémech týkajících se přinejmenším města, ve kterém žiji. Zejména v oblasti sociální, ale i kulturní, bezpečnostní, preventivní a dalších.

Případným otázkám se bránit nebudu .)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Luksik za příspěvky (celkem 4):
Jakub.Vontroba, Alena.Klocova, Martin.Redr, Hana.Pavlickova
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Lubomír Lukšík

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Ahoj, děkuji za představení. Můžu tě teď narychlo pozvat na schůzi MS Karvinska 16.2. online viz viewtopic.php?f=469&t=55627 kde se můžeš představit, ale chápu, že je to narychlo.
Případně můžeme někdy dát call se mnou nebo ostatními členy předsednictva.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Jezisek za příspěvek:
Alena.Klocova

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 221
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vysokoškolský vyučující
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 273 poděkování

Re: Lubomír Lukšík

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

Ahoj, nejen jako místopředseda MS Karvinsko, ale především jako člen těšínské buňky si dovolím rozhodnutí @Lubomir.Luksik okomentovat.

Lubomír je aktivním členem buňky a spolupracuje na našich aktivitách již více než dva roky. Například v rámci kampaně ke krajským volbám roznášel Pirátské listy a pomohl nám s tvorbou pirátské lavičky. Již v první polovině minulého roku se stal naším RegP a od podzimu minulého roku je za Piráty členem Komise bezpečnosti, prevence kriminality a BESIP. Pravidelně dochází na naše schůze a osobně se účastnil schůze MS Karvinsko (viewtopic.php?p=724477#p724477) a schůze KS MSK (viewtopic.php?p=730386#p730386), kde byl dokonce lehce pogrilován :geek: Lubomír se rovněž zapsal do SAKO. Na Lubomírovi si vážím mj. jeho klidného a racionálního přístupu.

Jsem rád, že se @Lubomir.Luksik rozhodl udělat další krok. Pevně věřím, že bude aktivním členem strany, který bude participovat na vnitrostranické demokracii, a který bude dobře reprezentovat Českou pirátskou stranu v Českém Těšíně. A třeba jednou i ze zastupitelské pozice 8-)

Lubomíre, zvu tě na schůzi MS Karvinsko, která se uskuteční v úterý 16. února od 18:00, kde bychom tě mohli pogrilovat ještě jednou :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vontroba za příspěvky (celkem 4):
Alena.Klocova, Lubomir.Luksik, Hana.Pavlickova, V__

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

Uživatelský avatar
Lubomir.Luksik
Místní předsednictvo
Příspěvky: 10
Registrován: 23 dub 2020, 11:32
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Lubomír Lukšík

Příspěvek od Lubomir.Luksik »

Zdravím vás oba a s účastí na úterní schůzi počítám..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Luksik za příspěvky (celkem 4):
Jakub.Vontroba, Jakub.Jezisek, Alena.Klocova, V__
Hana.Pavlickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 117
Registrován: 07 led 2021, 10:33
Profese: Koordinátorka MsK
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Lubomír Lukšík

Příspěvek od Hana.Pavlickova »

Ahoj Lubomíre (@Lubomir.Luksik),
moc mě těší tvůj zájem. :) Jsem koordinátorka Pirátů pro Moravskoslezský kraj a projdu s tebou všechny náležitosti.

V prvé řadě tě poprosím, aby ses zaregistroval v pirátském systému https://nalodeni.pirati.cz/, nikde tě tam nevidím pod tvým jménem ani emailem, který máš v na svém profilu Lidé. Jak na to, najdeš v tomto návodu: https://wiki.pirati.cz/regiony/moravsko ... senalodit/.

Pokud už tam jsi, například pod nějakou přezdívkou nebo jiným emailem, dej mi to prosím vědět.

Jakmile budeš v Nalodění, ozvu se ti a budeme spolu osobně řešit další oficiální postup.
Pokud by sis nevěděl s něčím rady, klidně se mi ozvi, pomůžu ti. :)


Měj se skvěle a zatím ať to pluje!


Hana PAVLÍČKOVÁ
Krajská koordinátorka Pirátů,
Moravskoslezský kraj
hana.pavlickova@pirati.cz
tel: 770189486
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Pavlickova za příspěvek:
Jakub.Dedek
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“