Jakub Danel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym90856
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 14 říj 2013, 21:40

Jakub Danel

Příspěvek od anonym90856 »

Zdravím vás piráti a pirátky,
jak bych se vám jel představil. :-) Je mi 27 let a pocházím z Bohumína. Před cca 7 lety jsem již byl jednou členem pirátů, ale moc dlouho jsem tam nevydržel. Bylo to tehdy docela dost turbulentní časy, strana de facto teprve začínala nějak aktivněji fungovat a vše bylo více řekněme punkové a méně tak organizované jako je tomu nyní. Ze strany jsem odešel protože jsem se jaksi názorově neshodl s tehdejším krajským vedením. Dost se tam lidi tehdy hádali a abych byl upřímný, když jsem viděl jak to vedou, tak jsem moc nevěřil, že to opravdu někam dotáhnou o to více mě ale potom těší, že jsem se mýlil a pirátům se začalo dařit. Rozhodl jsem se tedy, že by nebylo vůbec od věci do strany znova přidat a navíc mě také tomu vedla skutečnost, že už mě opravdu přestalo jen tak sledovat, co se to vlastně v té naší politice děje. A chtěl bych alespoň nějak pomoci, aby se to zlepšilo. Zatím si opravdu nedělám ambice, že by se ze mě mohl stát zastupitel, poslanec..apod. Ale časem, kdo ví. Jinak mám zkušenosti s organizováním společenských akcí, když jsem již dvakrát organizoval sraz pro cca 60 lidí kde jsem měl na starosti opravdu vše od shánění místa, po tisk nějakých propagačních předmětů až po catering. Takže jestli by bylo potřeba pomoci v tomhle ohledu, tak určitě by s tím neměl být problém. Ale když to bude v mých silách tak určitě rád vypomohu také s něčím jiným. Já myslím, že to by tak o mě bylo asi všechno a kdyby byli nějaké dotazy tak je určitě velmi rád zodpovím.
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Jakub Danel

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Ahoj,

děkuji za představení a rád by tě pozval na online schůzi 16.2, de se můžeš představit. Viz viewtopic.php?f=469&t=55627
Včera 11.1. jsme se sešli online na jitsi a probrali základní informace o nás.

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

anonym90856
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 14 říj 2013, 21:40

Re: Jakub Danel

Příspěvek od anonym90856 »

Udělám si čas a na schůzi určitě velmi rád dorazím. Aby mě měli možnost poznat také ostatní.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“