Procedura z CF 14/2020 Pořad zasedání CF 2021 - program a účastníci jednání

Vlákno pro námitky, které se týkají procedury a také pro samostatné řešení procedurálních otázek jednotlivých jednání.
Pravidla fóra
  • Námitku proti proceduře lze podat, pokud nastaly při jednání okolnosti, které by mohly rozhodnutí zpochybnit.
    Námitku je třeba podat bezprostředně, který dá procedurálně hlasovat o námitce. Všechny obdobné návrhy k danému jednání se uplatní najednou.
  • Pokud je usnesení přijato i přes námitku správnosti, může se ten, kdo má hlasovací právo, obrátit na rozhodčí komisi stížností, a požadovat, aby se tato okolnost uvedla do zápisu.
  • Nevykazuje-li usnesení neodstranitelnou vadnost způsobenou absolutním nedostatkem působnosti nebo pravomoci, považuje se za přijaté a může vstoupit v platnost (čl. 6(1) a 6(4) St), což nebrání rozhodčí komisi ve vyslovení neplatnosti, pokud zjistí odstranitelnou vadnost, která by měla vliv na výsledek hlasování.
Blanka.Lednicka
Člen KS Vysočina
Profese: OSVČ - rodopisec
Dal poděkování: 862 poděkování
Dostal poděkování: 1058 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Procedura z CF 14/2020 Pořad zasedání CF 2021 - program a účastníci jednání

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Ahoj, vzhledem k tomu, že nevím, kde jinde tuhle otázku položit, ptám se zde (a případně prosím o nasměrování, pokud sem tento dotaz nepatří).

Dneska jsem si procházela program CF a velmi mě překvapilo, že mám být jedním z řečníků v bodu 6 - Představení krajských zastupitelských klubů. Konzultovala jsem tedy s dalšími zmíněnými řečníky, zda o tom, že mají promluvit, vědí - a zjistila jsem, že ti, kteří už mi odpověděli, o tomto také netuší.

Šla v tomhle směru nějaká informace všem řečníkům, kteří jsou v programu uvedeni? Pokud ano a já jsem mail s tímto infem minula, kdy tato informace putovala?

Díky za odpověď.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvky (celkem 7):
Vaclav.Kubaljak, Veronika.Kovarova, Jiri.Snizek, Ondrej.Tuma, Petr.Lysek, Michaela.Nepejchalova, Petr.Vileta
Blanka Lednická
KS Vysočina
předsedkyně zastupitelského klubu

Dan.Lestina
Republikový výbor
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3034 poděkování
Dostal poděkování: 3097 poděkování

Re: CF 14/2020 Pořad zasedání CF 2021

Příspěvek od Dan.Lestina »

Na základě Blančina příspěvku jsem si rozklikl cf2021.pirati.cz/program. Prosím o uvedení na pravou míru, jestli se nejedná o nějakou chybu, že by k jednání o koalici se STAN měli vystoupit: Ivan Bartoš, Olga Richterová, Jakub Michálek, Lukáš Černohorský, Petr Fojtík.
Nepovažuji to za vyvážený panel z hlediska tohoto jednání CF.
Jestli to není chyba, prosím o vyjádření příslušné předsedající @Georgia.Hejdukova a @Michaela.Nepejchalova.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 3):
Jan.Zavadil, Blanka.Lednicka, Milan.Dadourek

Michaela.Nepejchalova
Administrativní odbor
Profese: sociální pracovnice
Dal poděkování: 8481 poděkování
Dostal poděkování: 3903 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Se mnou nikdo nic takového nekomunikoval, takže bohužel nemůžu sloužit... Sama to vidím poprvé.
namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

https://www.donio.cz/IndividualniRozpocty

Dan.Lestina
Republikový výbor

No, mohla bys jako předsedající říct, že takto se toto jednání CF vést nemá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova

Michaela.Nepejchalova
Administrativní odbor
Profese: sociální pracovnice
Dal poděkování: 8481 poděkování
Dostal poděkování: 3903 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Jo, to klidně řeknu. V zájmu vyváženosti diskuse by bylo fér oslovit ALESPOŇ největšího odpůrce, za sebe bych uvítala, aby si mohl navrhnout kolegu. Co na to hlavní předsedající CF @Vojtech.Pikal ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvek:
Milan.Dadourek
namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

https://www.donio.cz/IndividualniRozpocty

Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: studentka, konzultantka senátorky
Dal poděkování: 640 poděkování
Dostal poděkování: 1594 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Ahoj, největší odpůrce samozřejmě bude mít prostor 5 minut stejně jako celý vyjednávací tým, který je zde v roli předkladatele.

@Dan.Lestina
Ve velení flotily Mladého Pirátstva, místopředsedkyně Krajské rozhodčí komise Praha, Členka MRT Lidská práva, Sekretářka týmu Duševní zdraví, Odborná konzultantka pro senátorku Adélu Šípovou, Helios Trustee, předsedající CF a KF Praha, členka AO
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz

Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: studentka, konzultantka senátorky
Dal poděkování: 640 poděkování
Dostal poděkování: 1594 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Blanka.Lednicka píše:
05 led 2021, 15:04
Ahoj,

Dneska by ti měl přijít email s instrukcemi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvek:
Blanka.Lednicka
Ve velení flotily Mladého Pirátstva, místopředsedkyně Krajské rozhodčí komise Praha, Členka MRT Lidská práva, Sekretářka týmu Duševní zdraví, Odborná konzultantka pro senátorku Adélu Šípovou, Helios Trustee, předsedající CF a KF Praha, členka AO
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz

Dan.Lestina
Republikový výbor

Michaela.Nepejchalova píše:
05 led 2021, 18:29
Jo, to klidně řeknu. V zájmu vyváženosti diskuse by bylo fér oslovit ALESPOŇ největšího odpůrce, za sebe bych uvítala, aby si mohl navrhnout kolegu. Co na to hlavní předsedající CF @Vojtech.Pikal ?
...nebo zástupce. Ani nevím, jestli o to @Adam.Jaros stojí. Ale někoho by jistě vybral.
Georgia.Hejdukova píše:
05 led 2021, 18:32
Ahoj, největší odpůrce samozřejmě bude mít prostor 5 minut stejně jako celý vyjednávací tým, který je zde v roli předkladatele.
Super, díky. Můžeš prosím zařídit úpravu na těch stránkách?
Ale tedy stále mi ta férovka X na jednoho nepřijde skvělá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Nepejchalova, Milan.Dadourek

Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 31758 poděkování
Dostal poděkování: 24775 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Ahoj, tento bod jsem navrhl na pořad já.
Navrhl jsem ho za předpokladu, že se tam jednání odročí a hlasovat se bude až po něm.
To už není pravda, to jste nechtěli (teď paušalizuju, omlouvám se).
Tedy jsem navrhovatelství tohoto bodu předal @Lukas.Cernohorsky a na něm pak bude, koho určí, aby tam s právem účasti vystoupil.
Viz. Jednací řád.

Jako předsedající dále zachovám neutralitu.

(EDIT: Taky bych ho mohl z toho jednání stáhnut, vycházeli by jsme líp s časem.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]

Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 31758 poděkování
Dostal poděkování: 24775 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Blanka.Lednicka píše:
05 led 2021, 15:04
Ahoj, vzhledem k tomu, že nevím, kde jinde tuhle otázku položit, ptám se zde (a případně prosím o nasměrování, pokud sem tento dotaz nepatří).

Dneska jsem si procházela program CF a velmi mě překvapilo, že mám být jedním z řečníků v bodu 6 - Představení krajských zastupitelských klubů. Konzultovala jsem tedy s dalšími zmíněnými řečníky, zda o tom, že mají promluvit, vědí - a zjistila jsem, že ti, kteří už mi odpověděli, o tomto také netuší.

Šla v tomhle směru nějaká informace všem řečníkům, kteří jsou v programu uvedeni? Pokud ano a já jsem mail s tímto infem minula, kdy tato informace putovala?

Díky za odpověď.
Na jednoho řečníka tam vychází asi tři-pět minut. Pokud nestíháš, prosím pošli někoho jiného.
Termín zasedání byl oznámen 13. srpna, 13. října byl navržen tento bod. Tak nějak bych čekal všichni chápou že zprávu o zastupitelských klubech mají přednést zastupitelské kluby za tyto většinou jedná předseda klubu.
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]

Zamčeno

Zpět na „Procedurální námitky a jednání“