žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
katerinahrach
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2020, 13:29
Profese: student dějin umění
Bydliště: Most - Rudolice
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

žádost o členství

Příspěvek od katerinahrach »

Dobrý den/ahoj,

jmenuji se Hrachová Kateřina. Momentálně studuji Dějiny umění na UK. Velmi se zajímám o umění a architekturu druhé poloviny minulého století a zároveň o kulturu a kulturní život. Celý tento rok jsem byla na studentské stáži AVČR, kde jsem se věnovala popularizaci umění, kterému se věnuji i ve svém volném čase jak na svém blogu, tak na sociálních sítích.
S piráty sympatyzuji již delší čas. Impulz pro vstup do strany je chtíč něco změnit na vedení Mostu. Budu ráda, když se budu moct zapojit na různých akcích a doufám v můj přínos.
Takto se Vám momentálně stručně představuji, kdyby jste měli případné dotazy na mou osobu tak určitě a ráda odpovím. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi katerinahrach za příspěvky (celkem 6):
Frantisek.Navrkal, Lukas.Rysavy, Jan.Bartonicek, Petr.Rysler, Michaela.Schwarzova, Dalibor.Zahora
Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: žádost o členství

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Katko,

díky moc za rychlou reakci na můj představovací email a za tvůj zájem o Piráty.

Jak víš, nynější situace nám neumožňuje scházet se fyzicky, proto využíváme různé online platformy. V neděli se konala krajská schůze, další bude až v roce 2021. Co se týče tvého zájmu o kulturu a Most, tak dodávám, že v rámci kraje funguje krajský expertní tým Kultura, kam se určitě můžeš později zapojit. Zmíním tu vedoucího KETu @Jiri.Baudis , který svolal další setkání na tento čtvrtek. Mostecké místní sdružení je momentálně zrušené, ale věříme, že se po novém roce obnoví a znovu se nastartuje jeho činnost. Budeme moc rádi, pokud se pak zapojíš na různých akcích a předáš nám své know-how ze svého oboru.

Kdybys měla jakékoliv dotazy, tak piš/volej.

Měj se hezky,

Zuzka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Petruvova za příspěvek:
katerinahrach
Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: žádost o členství

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Katko,

jsem ráda, že se začínáš zapojovat jak v rámci KET Kultura, tak že jsi navázala kontakt s Lukášem Ryšavým. Budu ráda, když se později staneš součástí MS Most, které, doufám, vznikne co nejdříve.

Zde jsou obligatorní otázky, jejichž zodpovězení je jednou z podmínek vstupu k Pirátům.
1. Proč se chceš přidat právě k Pirátům?
2. Máš nějakou politickou nebo aktivistickou minulost?
3. Co si myslíš o imigraci?
4. Jaký je tvůj názor na referendum?
5. Co považuješ za největší současné problémy České republiky?
6. Jaká oblast působnosti politiky tě nejvíc zajímá a proč? Místní, regionální, celostátní?
7. Jakými hlavními principy a zásadami by se podle tebe měl politik řídit?
8. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?

Moc díky za odpovědi!

Zuzka
Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
katerinahrach
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2020, 13:29
Profese: student dějin umění
Bydliště: Most - Rudolice
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o členství

Příspěvek od katerinahrach »

Ahoj, zde jsou mé odpovědi. Píši je dost stručně a na rychlo, jelikož mě momentálně dost tlačí čas, kdyby byly nějaké nejasnosti tak je uvedu na pravou míru.
1 - Jsou mi velmi blízké názory i idee které pirátská strana zastává, velmi se zajímám o aktuální dění ve svém kraji jelikož zde trávím většinu času, ale s tím co se zde děje ve směs nesouhlasím.
2 - Nemyslím si že by se to za to dalo považovat ale v minulých letech jsem se účastnila řady protestů a pochodů, zejména v Praze kde jsem bydlela. Také si myslím, že díky mé neúnavné snaze apelovat na město a správu silnic nám za městem (Mostem) opravili část silnice.
3 - Největší problém vidím ve strachu lidí, tomuto strachu velmi napomáhají média a dezinformační internetové stránky, také si myslím že lidé - zejména zde v Mostě se bojí "dalších" nepřizpůsobivých obyvatel - to díky předsudkům. Každopádně jsou imigrace součástí moderní historie.
4 - Je to dle mě součást demokracie které bylo a je zneužíváno. (bohužel jsem neměla příležitost se o toto téma více zajímat)
5 - Momentálně je to určitě z mého pohledu chaos kolem covidu 19.
6 - Rozhodně místní nebo regionální, je to oblast ve které je člověk neustále pokud v této oblasti žije. Problémy které zde nastávají se mě dotýkají nejvíce a mám potřebu se k ním vyjadřovat.
7 - V očích lidí je snad jakýkoliv politik lhář a zloděj, ačkoliv pevně věřím že jde všem o blaho státu a obyvatel tak by neměli nastávat situace které toto mínění potvrzují. Pro mě to jsou principy a zásady kterými by se měl řídit každý - být čestný.
8 - To je těžké určit, tato hranice se neustále posouvá a pro každého je podle mě někde jinde a má jiný význam. Dokud názory neuráží někoho jiného budu je respektovat. Ráda bych toto rozvedla více, ale na to by byl lepší rozhovor, snad k tomu bude příležitost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi katerinahrach za příspěvky (celkem 2):
Jan.Bartonicek, Blanka.Vankova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“