sleduju nástup. tzn. prvni hodiny či dny po uveřejnění. FB to dycky vyhoupne čtenost článku hodně rychle nahoru, tak aby se ho uchvátil network efekt, tzn. rychlý šíření. Odhaduju, že cca 600 přečtení už zakládá solidní bázi pro dlouhodobý zvyšování čtenosti toho článku.
To by chtělo fakt statistiky v časovejch řadách, prostě kumulativní četnosti. Tam si myslim, že ten FB CPS efekt by byl jasně viditelnej.
Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na FB
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na
To muzeme vydolovat. Ja se mrknu na ten posledni co FB CPS linkovala.
Ale mam jeden prima napad.
Ale mam jeden prima napad.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na
ODS, KDU, TOP09 ted pustili na FB reklamicku.
Doporucil bych vsem aby na ni klikali. Co klik to z jejich rozpoctu ubere od 60centu vejs a navic zvysi pocitadlo pro denni zobrazeni /narazi na limit.
Za par dni budou vyklikany.
Doporucil bych vsem aby na ni klikali. Co klik to z jejich rozpoctu ubere od 60centu vejs a navic zvysi pocitadlo pro denni zobrazeni /narazi na limit.
Za par dni budou vyklikany.
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na
to by mohly zacit na FB na CPS profilu navrhovat "kolemjdouci". to klikani na reklamy konkurentu :)))
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na
Geniální!Martin Broz píše:ODS, KDU, TOP09 ted pustili na FB reklamicku.
Doporucil bych vsem aby na ni klikali. Co klik to z jejich rozpoctu ubere od 60centu vejs a navic zvysi pocitadlo pro denni zobrazeni /narazi na limit.
Za par dni budou vyklikany.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
jzvc
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2682
- Registrován: 20 kvě 2009, 08:06
- Profese: Admin
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 1013 poděkování
Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na
Nejde o tvuj profil, jde o to, ze dost casto nekdo na dotaz odpovi odkazem na FB (typu kdy/kde je nejaka akce ...), pricemz nikde jinde odpovidajici informace neni, coz mi prijde jako kdyby vystrcil prostrednik. Variantne se tady probira cosi z FB a X lidi se pak pta vocogo, a odpovedi je jim opet odkaz na FB.Michael Polak píše:Toto je silný a v podstatě nerealizovatelný požadavek - já sám se ze svého e-zine (viz signatura) v shareovacím odkazu pochopitelně odkazuju na stránku FB, kde je od nepřihlášených uživatelů očekávána registrace. (Současně je ovšem na té samé stránce i anti-FB ikonka.
- Michael.Polak
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3931
- Registrován: 21 dub 2009, 17:19
- Profese: programátor, poskytovatel Internetu
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 2772 poděkování
- Dostal poděkování: 6461 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na
http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016590
No, dobře, Facebook představuje 23% zobrazení inzerce v USA. A co má být?
Cituji: A pokud jste si kdy na Facebooku nějakou reklamu koupili, tak víte, že během pár minut může prohučet jeden milion zobrazení. Prostě ani nemrknete a váš reklamní rozpočet je v tahu. S tradičně mizerným výsledkem samozřejmě.
http://www.tyinternety.cz/novinky/faceb ... rocne-2055
Facebook zobrazuje přes bilion reklam ročně
Přátelé.. opravdu tohle chceme podporovat ?
No, dobře, Facebook představuje 23% zobrazení inzerce v USA. A co má být?
Cituji: A pokud jste si kdy na Facebooku nějakou reklamu koupili, tak víte, že během pár minut může prohučet jeden milion zobrazení. Prostě ani nemrknete a váš reklamní rozpočet je v tahu. S tradičně mizerným výsledkem samozřejmě.
http://www.tyinternety.cz/novinky/faceb ... rocne-2055
Facebook zobrazuje přes bilion reklam ročně
Přátelé.. opravdu tohle chceme podporovat ?
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista
- Jan.Podhajsky
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 3990
- Registrován: 07 črc 2009, 15:14
- Profese: sociolog, process hacker
- Bydliště: Praha-Dubeč
- Dal poděkování: 620 poděkování
- Dostal poděkování: 1085 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Navrhuji už nikdy v budoucnu neinvestovat do reklamy na
na FB se da dobre cilit. pokud si nekdo udela reklamu na obecny cilovce, tak mu tech milion zobrazeni fakt prohucet muze pomerne rychle. jakoze cilit se tam da dobre. taky zalezi na tom, jak mas postavenou kampan. daj se tam nastavit limity na zobrazeni. nejlip je, kdyz mas ob den novou reklamu na to samy. to pak trha rodidla :)Michael Polak píše:http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016590
No, dobře, Facebook představuje 23% zobrazení inzerce v USA. A co má být?
Cituji: A pokud jste si kdy na Facebooku nějakou reklamu koupili, tak víte, že během pár minut může prohučet jeden milion zobrazení. Prostě ani nemrknete a váš reklamní rozpočet je v tahu. S tradičně mizerným výsledkem samozřejmě.
http://www.tyinternety.cz/novinky/faceb ... rocne-2055
Facebook zobrazuje přes bilion reklam ročně
Přátelé.. opravdu tohle chceme podporovat ?