MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Královéhradecký kraj, PMS Trutnovsko

Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Adam.Valenta »

Zdravím Piráty a Pirátky,
vzhledem k tomu, že předsednictvu místního sdružení vyprší 23.12.2020 mandát, zahajuji jednání o volbě nového předsednictva.

Pokud nikdo není proti, stanovíme počet členů předsednictva na tři (předseda a dva místopředsedové). Tedy stejný stav, jako tomu bylo doposud.

Jednací řád
Jednání místního fóra se řídí naším krajským jednacím řádem, který je dostupný na mraku.

Forma oznámení kandidatury a grilování:
  • Kandidaturu oznamujte v tomto vlákně spolu s kandidátskou řečí, odkazem na medailonek (na https://lide.pirati.cz/) a specifikací, zda kandidujete na pozici předsedy a nebo místopředsedy.
  • Neúspěšní kandidáti na předsedu budou automaticky zařazeni do volby místopředsedů, pokud v oznámení kandidatury neuvedou jinak.
  • Grilovat budeme všechny kandidáty. Grilování proběhne na nejbližší místní schůzi (datum bude upřesněno vyhlášením schůze a doplněno sem).

Navrhuji následující postup voleb:
  1. Předseda - samostatně dvoukolovou volbou (1. kolo o přijatelnosti kandidátů + 2. rozhodující kolo)
  2. Místopředsedové - postupná volba, kterou jsme použili při sestavování kandidátky do kraje (1. kolo o přijatelnosti kandidátů + dvě další kola na jednotlivé pozice z přijatelných kandidátů), tedy tento postup
  3. Řádná nominace je návrh člena MF (místního fóra) nebo příhlášení se jako zájemce do volby - kandidáti by tedy měli získat řádnou nominaci nebo podporu kandidatury skupiny členů formou palců u příspěvku. Skupina členů je v jednačím řádu stanovena na 1/10 počtu člěnů zaokrouhlená na celé číslo nahoru - tedy 12/10 => 2 palce.
Lhůta pro přihlášení kandidátů do předsednictva je do pátku 11.12.2020 včetně.
Hlasování bude vyhlášeno po grilování kandidátů.

Přihlášení kandidáti:
kandidáti na předsedu: kandidáti na místopředsedy:

Zvolené složení předsednictva:
Kateřina Hůlková - předsedkyně MS
Alena Valentová - 1. místopředsedkyně MS
Jiří Prouza - 2. místopředseda MS

Konstatuji, že volby do místního předsednictva jsou otevřené pro všechny kandidáty, kteří splní podmínky kandidatury.

Kandidáti budou doplňováni zde v úvodním příspěvku.

Otevírám rozpravu a děkuji všem kandidátům za dodržení stanovených pravidel a lhůt.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Valenta za příspěvky (celkem 3):
Stepan.Svoboda, Libuse.Verisova, Katerina.Hulkova
Alena.Valentova
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 10 srp 2020, 17:02
Profese: grafika, designer
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Alena.Valentova »

KANDIDÁTSKÁ ŘEČ NA POST MÍSTOPŘEDSEDY
MS PIRÁTI TRUTNOVSKO

Alena Valentová, Trutnov (pirátský profil: https://lide.pirati.cz/personProfile/1370/)

PRO TY, CO MĚ NEZNAJÍ I ZNAJÍ
S většinou z vás jsem se už minimálně jednou potkala na nějaké pirátské akci, schůzce MSka, výstavě či jiné společenské akci, nebo na facebooku ;). Pokud se tomu tak nestalo, dovolím se stručně představit. Jmenuji se Alena Valentová, narodila jsem se a aktuálně žiji v Trutnově se svou rodinou. S PIRÁTY funguji od roku 2010, tedy od samého počátku, kdy jsme společně s Martinem Jiránkem i poprvé kandidovali v komunálních volbách. Od té doby se snažím vše pozorně sledovat a více či méně se aktivně zapojit. Jsem manželka Adama Valenty, který byl zvolen v krajských volbách a nyní působí jako radní pro KHK. Z toho je zřejmé, že se politickému dění věnuji nepřetržitě ;). Přes 18 let pracuji jako grafik designér, v marketingu a online marketingu, z toho 5 let jako živnostník. Externě spolupracuji s menšími i většími firmami. Ráda bych zmínila i svou dlouholetou spolupráci s Asociací exportérů, kde jsem fungovala jako hlavní koordinátor a organizátor exportních fór, při kterých se vždy řešila aktuální politická i podnikatelská témata s významnými hosty české i zahraniční scény. Zástupci MPO, Czechinvestu, ČNB, školství, ekonomiky… Mimo práci a rodině se věnuji malbě. Vystavuji a aktivně se zapojuji do výtvarného světa už od roku 2002.

CO DĚLÁM PRO PIRÁTY S PIRÁTY
1. Spravuji FB profil PIRÁTI A NEZÁVISLÍ TRUTNOV (https://www.facebook.com/pirati.trutnov - převzala jsem ho po Katce Hůlkové z časových důvodů).
2. Postupem času jsem se stala jakýmsi koordinátorem užšího týmu našich TU PIRÁTŮ
3. Řešila jsem společně s hradeckými PIRÁTY online kampaň během krajských voleb v tomto roce.
4. Jsem téměř na všech akcích pro veřejnost, které za nás pořádáme, nebo se podílím na jejich přípravě.
5. Společně s vámi roznáším PIRLISTY
6. Společně s Katkou H. spravujeme webové stránky (aktuálně ale budeme muset provést nějaký redesign a uzpůsobit stránky více MSku a současným trendům, zároveň je zatraktivnit divákovi a promování na soc. sítích)
7. Samozřejmě nás podporuji ve všech volbách ;)
8. Jsem členem kulturní komise
9. Jsem členem PIRÁTSKÉ STRANY
10. Zapojuji se do diskuzí i dobrovolnických akcí…
11. Komunikuji a spolupracuji s našimi krajskými PIRÁTY
12. Na kraji se chci připojit jako člen v Komisi Rady KHK pro občany se zdravotním postižením.
13. Jsem v krajskem expertním týmu pro Kulturu

PROČ BYCH MĚLA BÝT MÍSTOPŘEDSEDOU
K této pozici kromě zkušeností je zapotřebí i určité odhodlání, časová flexibilita, odvaha, přímost, schopnost komunikovat a motivovat.

PIRÁTI se za posledních 10 let posunuli hodně dopředu jak už na republikové úrovní tak i v komunálu a neposlední řadě v krajích. Z tohoto důvodu roste i zodpovědnost a to jak vůči lidem, kteří nám dávají hlas, tak vůči členům a příznivcům. Už nestačí se občas potkat a říct si co je nového. Mnohem více rostou nároky na naši práci, která je ale zároveň i náročnější a přirozenou mírou roste i obsahově…

Jako místopředseda MS můžu svůj čas věnovat k podpoře jeho správného fungování. Věřím, že nám k tomu pomůže i otevření TRUPICE začátkem příštího roku, kde budu k dispozici všem našim lidem i veřejnosti několik hodin v týdnu. Chtěla bych z této pozice být pravou rukou předsedovi MS a společně s druhým místopředsedou vytvořit tým, který bude pravidelně komunikovat směrem ke členům a příznivcům. Zkušenosti s prací v týmu mám, jsem spolehlivá, když je třeba umím jednat velmi rychle a efektivně.

Za důležitý bod považuji i zpřístupnění a propagaci veřejnosti. Na které se snažíme pracovat již nyní, ale určitě je co zlepšovat. Z momentálně spíše neaktivní skupiny lidí bych si přála tvořit tým, který má chuť spolupracovat. Vzájemně se motivovat a pokračovat v myšlence pracovních skupin, které své úkoly zodpovědně dotáhnou do konce a na jejichž základě můžeme následně pracovat na komunikaci s městem i krajem k jejich dotažení a realizaci.

Zároveň bych chtěla zapracovat na rozšíření základny na Trutnovsku. Zájemci o spolupráci s námi jsou a je potřeba se jim věnovat. Propojíme síly s krajem abychom měli zpětnou vazbu a návaznost na ostatní okresy. Inspirace mezi jinými městy je spousta.

Pojďme tedy společně zabrat a pokračovat v rozjeté práci, která nese výsledky a za kterou díky všem, kteří ji dělají.

Děkuji za pozornost
Alena.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alena.Valentova za příspěvky (celkem 6):
Adam.Valenta, Pavel.Volk, Ondrej.Calovka, Viktor.Petera, Katerina.Hulkova, Martin.Jiranek
Uživatelský avatar
Pavel.Volk
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 223
Registrován: 20 črc 2017, 21:47
Profese: OSVČ
Bydliště: Skály 1, Teplice nad Metují
Dal poděkování: 443 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Pavel.Volk »

Kandidatura do předsednictva MS Trutnov

profil na lide.pirati.cz - https://lide.pirati.cz/personProfile/1595/#

Tak jdeme na to, mé rozhodnutí o kandidatuře do předsednictva MS Trutnov mělo několik částí, určitě oslovení prací vytíženého současného předsedy @Adam.Valenta ukončení MS v Trutnově v letošním roce, pokud nedojde k zájmu většiny k pokračování úspěšného projektu. Což bylo vidět na komunálních volbách před dvěma roky.
Ale popravdě se to ve mně pralo, něco mezi " máš práce hromadu " přes " přeci jenom je potřeba dělat i něco se strukturou MS v Trutnově" až po " kdy jindy, když mohu a vlastně asi i chci".

Je mezi námi pár lidí se kterými se znám, ale pro formu. Jsme členem MS Trutnovsko a místopředsedou krajského sdružení KHK.
Mé podnikatelské aktivity byli, jsou a asi i do budoucna budou spojeny s tímto podhorským krajem, byť v současné době provozuji hotel s restaurací na Náchodsku, resp. Broumovsku. Celý svůj život (nejen profesní) se pohybuji okolo cestovního ruchu, již jako dítě jsem vyrůstal v Krkonoších ( 1200 m.n.m) a pral se s životním prostorem dítěte jehož rodiče byli mimo v té době stranický systém ( KSČ) a tudíž pokud to šlo, přišel trest v podobách poškol a pod. Ono ve čtvrté třídě když si dáte takto na podzim trasu z Vrchlabí na Rennerovky ( cca 12 km) co dva dny, něco to zanechá.
Nicméně na řemeslo jsem nezanevřel, vyučil se kuchařem a pokračoval dál v této kariéře. V mezičase jsem si střihnul nějakou tu práci v zahraničí ( Německo / Rakousko), poté kromě vojny, zajímavá zkušenost v Praze pro jednu z prvních cateringových společností (Golem party servis). A poté zase hurá směr Trutnovsko a hory, chvíli správce horské chaty, následně 16 let zásobovací servis chalup a hotelů v prostoru Pece pod Sněžkou ( od pečiva na snídani, přes technické plyny, prádlo až po dopravu jak v létě auty, tak rolbami v zimním období), někde roku 2004 jsme se s mojí současnou paní, které já pomáhám vychovávat naše 2 děti a která mi pere ponožky rozhodli naplnit nepsané pravidlo rodiny Volků ( pokud někdo prohlásí, že to nejde, Volk celému světu dokáže že to jde) a začali křísit a provozovat v té době již nějakou dobu uzavřený areál s restaurací a hotelem nad Teplicemi nad Metují - Bischofstein bischofstein.cz.
Za posledních 16-let tady (Bischofsteinu) se nám to krapet rozrostlo a v současné době zaměstnávám v sezoně 24 osob ( částečně HPP, častečně DPP), před několika lety jsem předal Trutnovskou část podnikání rodině a věnoval se hlavně té části na Broumovsku, ale osud chtěl jinak a zpět mi vrátil po tragickém úmrtí bratra ( jaro 2019) „dohled“ nad provozem pražírny kávy s kavárnou a výrobou čokolády Volkafe - Kafírna Trutnov volkafe.cz, kde v současné době je zaměstnáno také cca 10 lidiček.
Celé se to pořád točí okolo cestovního ruchu a podnikání, včetně kontaktů a nějakém menším podílu na provozu bratrem spoluvlastněnou lyžařskou školou v Jánských Lázních - K+K ski school www.ski-school.cz - ale tady spíše jen jako poradní orgán. Zároveň spolupracuji s asociací horských vůdců www.horskyvudce.com a pod.
Toť k představení mé maličkosti.

"Politika"
Kromě nějakých drobných " konzultací" okolo fungování obce se současným i minulým starostou v místě podnikání v Teplicích a spolupráci s destinačním managementem Broumovska ohledně cestovního ruchu, se věnuji dění okolo situace na Trutnovsku a Broumovsku stran cestovního ruchu a částečně školství ( to na Broumovsku), jsem členem školské rady ZŠ a MŠ.

Práce pro Piráty
Kromě toho, že jsem členem Pirátské strany, tak jsem od jara zároveň místopředsedou krajských Pirátů, kde spolupracuji s výbornou partou lidiček, z kterých se letos na podzim stali radní na kraji.
Navíc se přidala větší spolupráce s radním za Piráty Arnoštem Štěpánkem na myšlence změny výuky jak na II. stupňích základních škol tak škol středních.


Co nabízím MS
Co mohu místnímu sdružení potažmo Trutnovské oblasti přinést je jiný pohled na věc ( z pozice zaměstnavatele a živnostníka), znalost problémů a fungovaní záležitostí týkajících se cestovního ruchu a již z dob růstu Krkonoš, tak z pohledu nově rostoucí destinace Adršpašska, potažmo Broumovska), komunikativnost s okolím.
Na základě žití tak říkajíc mimo samotný Trutnov mohu oslovit i zájemce o členství z větší oblasti, která pod MS Trutnov spadá ( Dvůr Králové, Hostinné,..).
Nemám problém Vás jako jednotlivce tak celé sdružení požádat o pomoc je-li třeba.

Co neumí a ani se nechci učit je ohýbání se před "rádoby" autoritami, buď má dotyčný pravdu a umí ji doložit, nebo ať si ji nechá pro sebe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Volk za příspěvky (celkem 7):
Alena.Valentova, Ondrej.Calovka, Viktor.Petera, Adam.Valenta, Katerina.Hulkova, Martin.Jiranek, Dusan.Plch
Pomocnou ruku najdeš vždy jen na konci svého ramene ;) ;)
Uživatelský avatar
Katerina.Hulkova
Příspěvky: 36
Registrován: 17 led 2018, 19:31
Profese: oděvní a grafický designer
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Katerina.Hulkova »

KANDIDUJI NA POST PŘEDSEDY MS TRUTNOVSKO

Zdravím všechny, rozhodla jsem se kandidovat na post předsedy MS Trutnovsko. Mé jméno je Kateřina Hůlková, jsem aktuálně Radní města Trutnova a tady je můj profil: https://lide.pirati.cz/personProfile/1346/#

KRÁTKÉ PŘEDSTAVENÍ MÉ OSOBY
Jsem absolventkou oborů Propagační výtvarnictví na SPŠG v Praze a Anglistika/Amerikanistika na FF UK. Ještě během studia jsem rozhodla vrátit zpět do Trutnova a VŠ jsem dokončila už souběžně s prací na HPP pro místní firmu. Už v té době, konkrétně v roce 2010, jsem se s tehdejšími kolegy (Martin Jiránek a Adam Valenta) rozhodla kandidovat do komunálu za Piráty. V té době jako nestraník. V letech 2014, 2016 a 2017 jsem se jako grafik aktivně podílela na přípravě předvolebních kampaní do komunálu, kraje i PS. Jsem např. autorkou nápadu, že na plakátech pro krajské volby 2016 budou vždy dva kandidáti z daného města nebo užšího regionu. Bylo to v době, kdy se ještě nedalo stavět na popularitě čela kandidátky, finanční prostředky byly mnohem omezenější, a celkový volební výsledek tak závisel na strategii „můj schopný soused“.
Následně jsem svoji kandidaturou podpořila Pirátskou kandidátku do PS v roce 2017. Po této zkušenosti jsem se definitivně rozhodla stát členem strany a začít aktivně pracovat na komunální úrovni: jako kandidát do zastupitelstva města Trutnova, spoluautorka dvou programových bodů a autorka propagačních materiálů pro kampaň, včetně návrhu a správy webových stránek piratitrutnov.cz nebo sazby našeho místního předvolebního vydání Pirátských listů.
Po volbách jsem se angažovala jako členka Školské komise a mediální support pro našeho nového místostarostu Tomáše Eichlera. Dávala jsem dohromady mediální výstupy jako „Tomovy pátky“ nebo zápisy ze zastupitelstva. Po rezignaci Martina Jiránka na post zastupitele v květnu 2019 jsem ho nahradila na pozici zastupitele/radního. Od února 2020 pracuji také jako členka Kulturní komise.

Od října 2018 pracuji jako OSVČ. Mezi mé hlavní pracovní aktivity patří grafika a webdesign, a čím dál větší měrou zakázkové šití + nově také tvorba autorských oděvních minikolekcí. Ve volném čase se věnuji olejomalbě a horské turistice.
Jsem vdaná se závazky. :)

PROČ JSEM SE ROZHODLA KANDIDOVAT NA PŘEDSEDU MS TRUTNOVSKO (popř. obhajovat post místopředsedy)
V následujících dvou letech nás čekají dvě důležité mety a s tím související spousta práce:
  • Podpora našeho kandidáta či kandidátů ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2021
  • Následná příprava programu pro komunál na roky 2022-2026 a z toho vycházející předvolební kampaň pro komunální volby 2022
Pro obojí mám již určitou vizi, jakým směrem se ubírat a na co se zaměřit:

V případě voleb do PSP bude potřeba nastavit plán a systém, jakým budeme komunikovat naši práci navenek. Práce Pirátů na různých úrovních (PS, kraj, komunál) spolu úzce souvisí. Týká se to jak pohledu zvenčí, tak naší vlastní práce, kde je vzájemná spolupráce na všech úrovních užitečná a důležitá. Stejně tak jako nám může v budování naší pozice pomáhat práce našich poslanců, funguje to i opačně a místní voliči mohou zvýhodnit kandidáty do sněmovny podle toho, jak si vedli nebo vedou na místní úrovni, případně jak vzájemně spolupracujeme a fungujeme jako tým. Prvním důležitým krokem je otevření snadno přístupného a pokud možno co nejvíce „živého“ zázemí v podobě TruPiCe, ve které bude mít zároveň sídlo poslanecká kancelář Martina Jiránka. Spolupráce a komunikace s Martinem po jeho odchodu ze zastupitelstva samozřejmě neustala a v příštím roce bude vhodné ho v předvolebním snažení jako MS aktivně podpořit – rozšířením praktické spolupráce a následnou propagací téhle symbiózy. To se týká i dalších případných kandidátů do PSP z našeho MS.

Propagace naší (nejen) komunální práce v Trutnově i ve Dvoře Králové n. Labem:
Uplynulé dva roky byly pro náš místní tým dost zásadní a plné změn. Mnoho našich členů nebo příznivců získalo a získává nové nebo vůbec první pracovně-politické zkušenosti. Někteří i na uvolněných pozicích. To mnohé z nás konfrontovalo s našimi předchozími představami o tom, jak lze co dělat, co vše se dá dělat a co všechno se dá stihnout udělat (Tímto děkuji Aleně, že po mě převzala starost o propagaci a koordinaci). Postupně jsme navazovali a navazujeme pracovní vztahy s koaličními partnery i úředníky, což je pro uskutečňování jakýchkoliv plánů naprosto zásadní věc. Toto a drobné turbulence v podobě Martinovy rezignace a Covidové krize dohromady zapříčinilo, že komunikace dovnitř i navenek místy vázla. Určitou míru zodpovědnosti na tom nesu i já. Zároveň vnímám ustálení situace a opět vzniká (nebo spíše my vytváříme) prostor pro to navázat na dřívější aktivnější komunikaci a spolupráci uvnitř i navenek. A dále to rozšiřovat. Rozšiřovat spolupráci, tým i komunikaci s veřejností. Navázat aktivnější komunikaci s dalšími městy v MS, zejména Dvorem Králové, a vzájemné sdílet nápady a zkušenosti. To vše ideálně ještě během roku 2021. Pod to spadá:
  • aktivní organizace a častější frekvence schůzek MS
  • Tematické schůze členů týmu, členů komisí a výborů se zastupiteli
  • Tematická setkávání s veřejností
  • Spolupráce a našimi lidmi v PS a na kraji, sdílení zkušeností mezi sebou i s dalšími členy širšího týmu, vzájemná podpora a propagace naší práce na všech úrovních
Vzhledem k dosavadní práci i aktuální funkci cítím zodpovednost za uskutečnění výše zmíněných úkolů a to mě přimělo ke kandidatuře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Hulkova za příspěvky (celkem 4):
Alena.Valentova, Ondrej.Calovka, Adam.Valenta, Martin.Jiranek
Jiri.Prouza
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 28
Registrován: 26 kvě 2014, 22:55
Profese: Speciální peadagog,Manager zdravotnictví
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Jiri.Prouza »

Kandidatura do předsednictva MS Trutnov

Pár slov k mojí osobě:.
Vystudoval jsem Speciální pedagogiku na na Ped. MUNI v Brně. Zde jsem zároveň s tím vychodil Animátor sportovních aktivit na FSPS MUNI. Dále mám za sebou 3 roky navazující studium Management ve zdravotnictví, ale z toho nemám jako většina studentů státnice, neboť se fakulta zdravotnických studií na Univerzitě palackého z personálních důvodů rozpadla a byla pohlcena lékařskou fakultou. Následný marast okolo toho nestál za ty nervy. Další studium, které jsem úspěšně dokončil byl Mgr. obor Andragogika (se zaměřením na HR) na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. V momentální době si dodělávám v rámci celoživotního vzdělávání obor Učitel střední školy na UHK. Uvidíme, co budu studovat dál, protože rozvoj vzdělání v průběhu života pokračuji za velmi důležitý. Jinak člověk ustrne na místě.
Moje pracovní historie je poměrně rozmanitá, takže zmíním jen to relevantní. Dělal jsem produkčního v studentském klubu Leguán (Ústí nad Labem). Jsem podílníkem v menší firmě (cca 20 zaměstnanců) Prouzovi s.r.o., kde řeším administrativu, výplaty, personálie, technické a IT záležitosti. Naše firma primárně poskytuje stomatologickou péči a v druhé řádě již 15 let pořádá vzdělávací kurzy pro stomatology. Posledních 5 let zároveň pracuji jako učitel na Základní a Praktické škole ve Dvoře králové nad Labem.
Ve volném čase jsem několik vedl oddíl gymnastiky a parkouru v Sokole DKnL. Zároveň se angažuji v kulturním dění ve Dvoře. Pořádám koncerty a jiné hudební akce (převážně jazz a elektronická hudba)
Pirátské aktivity:
V podstatě ještě sám jsem dal dohromady kandidátku do komunálních voleb a celou věc zrealizoval. Vytvořil jsem náš volební program a vedl vyjednávaní o koalici, jejíž jsem ve Dvoře členy. Kromě článků do Pir. Listů tvořím všechny texty pro našeho radního Ing. Arch. Otu Černého. Tím celkem úspěšně tlačíme radu města k naplňování našeho volebního programu (městský architekt, dlouhodobější plány rozvoje města, a další..) Ač se to radním za ANO nelíbí upozorňujeme na podivné stavební zakázky a jiná selhání konkrétních osob ve vedení města, která se snaží ututlat. Jako náš velký úspěch povazuji zastavení rekonstrukce našeho prvorepublikového koupaliště, které by ho trvale znehodnotilo, i přes to že již bylo vydáno stavební povolení. Naše kritika a předložená fakta padla na úrodnou půdu a tuto akci snad již bude řešit námi prosazovaný městský architekt.
Přivedl jsem k nám další dva dvorské členy a řekněme, že jsem styčným důstojníkem pro Dvůr Králové n/L.
Zastávám pozici ve finančním výboru města DKnL a momentálně jsem nominován na kraj do Výbor pro sport, tělovýchovu a volnočasové aktivity.

Jsem členem končícího představenstva a rád bych jím zůstal i nadále, aby i Dvůr Králové měl svoje zastoupení v tomto orgánu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Prouza za příspěvky (celkem 4):
Alena.Valentova, Pavel.Volk, Adam.Valenta, Martin.Jiranek
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Adam.Valenta »

Vzhledem k blížícím se svátkům a odstávce systémů na konci roku dávám návrh na odložení hlasování až na první týden v lednu.

Podle počtu přihlášených nás čeká 4-5 hlasování a to vzhledem ke lhůtám nelze rozumně stihnout. Navíc tím teoreticky posuneme případnou další volbu předsednictva za dva roky na leden obecně nebudeme mít takto "hloupý" termín před Vánoci, kdy máme každý času málo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Valenta za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Volk, Alena.Valentova
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Adam.Valenta »

Grilování proběhne 18.1.
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Adam.Valenta »

1. kolo hlasování o přijatelnosti na pozici předsedy MS proběhne od 25.1. 8:00 do 27.1. 8:00. Adresu hlasování dodám v dalším příspěvku.
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Adam.Valenta »

Hlasovat budete moci od pondělního rána zde https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 6095b/view

Zároveň bych rád uvedl, že další hlasování ať už to bude druhé kolo o předsedovi nebo hlasování o místopředsedech budou následovat co možná nejdříve po skončení vždy toho předchozího. Prosím věnujte tomu teď ten zhruba týden a sledujte toto vlákno. Na všechna hlasování ještě zvlášť upozorním soukromou zprávou tady na fóru, mailem a do skupinového chatu.
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS TU 1/2020 - volba místního předsednictva

Příspěvek od Adam.Valenta »

Hlasování bylo ukončeno s následujícím výsledkem:
Jako předseda MS je pro mě přijatelný/á:

Kateřina Hůlková 8
Pavel Volk 4
Jiří Prouza 2
Nadpoloviční počet hlasů získala jen Katka Hůlková a byla tak zvolena předsedkyní MS Trutnovsko.

Gratuluji!

Budeme pokračovat 1. kolem hlasování o místopředsedech. Hlasování bude vyhlášeno během dnešního večera a poběží do pátečních 23:59, abychom ho v sobotu dopoledne mohli uzavřít. Pak bude pauza způsobená odstávkou informačních systémů.

Díky za pochopení.
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Trutnovsko“