Ondra Kučera - představení

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
ondraaasek123
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2020, 12:23
Profese: student kartografie
Bydliště: Frýdlant
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ondra Kučera - představení

Příspěvek od ondraaasek123 »

Ahoj,

jmenuji se Ondra Kučera, je mi 19 let a jsem z Frýdlantu. Studuji obor Geografie a Kartografie na PřF UK, neboť mne zajímají mapy a především mapy v počítačovém prostředí. Rád sportuji a cestuji, poslouchám a tvořím hudbu, získávám nové poznatky a v neposlední řadě se zajímám o politiku. U nás ve Frýdlantě se zastupitelstvo řídí často heslem "hlavně toho neudělat moc" či "kdo nic nedělá, nic nezkazí". Do komunálního dění bych se rád zapojil a snažím se nalákat i své vrstevníky a známé, neboť osvěžení v podání skupiny mladých lidí by dle mne mělo smysl. Nad kroky, jež by mohlo obyvatelům našeho městečka pomoci uvažuji dlouhodobě a rád je se zkušenějšími piráty budu konzultovat. Škoda, že se nyní nekonají společné akce, kde bych se mohl osobně představit, snad alespoň nějak online.

Klidně se mne ptejte na detaily, rád vám o sobě řeknu vše, co vás bude zajímat.

Hezkou neděli!

Ondra K.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ondraaasek123 za příspěvek:
Marek.Forster
Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1211
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 3023 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Ondra Kučera - představení

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Ahoj Ondro, těším nás tvůj zájem a hned v sobotu tě zveme na jednání Krajského fóra - online - info ti dá @Karolina.Gaislerova a snad se brzy potkáme i osobně :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Weissova za příspěvek:
ondraaasek123

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

ondraaasek123
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2020, 12:23
Profese: student kartografie
Bydliště: Frýdlant
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondra Kučera - představení

Příspěvek od ondraaasek123 »

Tuto sobotu to zrovna nevyšlo, o setkání jsem se dozvěděl až nyní. Kdy máte v plánu další zasedání krajského fóra?
Uživatelský avatar
Petr.Vyhnal
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 1150
Registrován: 08 kvě 2009, 20:57
Profese: ajťák
Bydliště: Smržovka
Dal poděkování: 179 poděkování
Dostal poděkování: 875 poděkování

Re: Ondra Kučera - představení

Příspěvek od Petr.Vyhnal »

Ahoj Ondro, zasedání KF bývala povětšinou v ročním či půlročním intervalu. Pokud jde o online setkání, rádi tě uvítáme na kterémkoli dalším online setkání, která se konají pravidelně v úterý. S uvolnujícími se opatřeními bychom rádi také opět vyrazili mezi lidi, tak snad se podaří v blízké době i nějaký osobní kontakt.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vyhnal za příspěvek:
ondraaasek123

Pirát ze Smržovky

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“