Vladimír Votřel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
vladimirv
Příznivec Pirátů – Vysočina
Příspěvky: 2
Registrován: 22 lis 2020, 11:27
Dostal poděkování: 14 poděkování

Vladimír Votřel

Příspěvek od vladimirv »

Ahoj,
Jmenuju se Vladimír Votřel, je mi 37 a pocházím i bydlím ve Světlé nad Sázavou.
Jsem aktivní invalidní důchodce, pracuji v záchranné stanici Pavlov, dále jsem OSVČ v odvětví provozovatel kulturních a vzdělávacích akcí.
Mám zkušenosti s vedením lidí a komunikaci s nima
Absolvoval jsem odbornou stáž na MZe ČR, kde jsem se poprvé setkal s dotacema ČR, i z EU.
Jsem aktivní sportovec, jezdím na koni, mám za sebou i mezinárodní výjezdy a účast na Mistrovství Evropy a titul mistra ČR

Chtěl bych se aktivně zapojit do aktuálního dění a dlouhodobých plánů strany. Rád se zapojuju do veřejných i dobrovnických aktivit.
Jako DJ mohu zprostředkovat, nebo zařídit hudební doprovodný program a vybavení.
Jako člověk jsem časově flexibilní a aktivní se zapojit do své aktivity.

Proč Pirátská strana? Nedokážu osobně propagovat čemu já nevěřím.
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Vladimír Votřel

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj Vladimíre,

díky moc za představení. Jsme spolu v kontaktu i po e-mailu a těším se, že se uvidíme za týden na Jitsi pro nováčky. Tady jenom upřesním další kroky, které je potřeba v procesu přijetí udělat.

1. Přihlas se do aplikace Lidé - k přihlášení použiješ jméno a heslo stejné jako tady na fóru. Tyto přihlašovací údaje tě budou provázet všemi pirátskými systémy jako jedna pirátská identita. Znamená to, že se do případných dalších aplikací, které bys chtěl používat, nemusíš registrovat znovu. V aplikaci pirátská identita si zkontroluj své údaje, případně je můžeš dovyplnit. V aplikaci lide.pirati.cz si také vyplň svůj osobní profil včetně profilové fotky.

2. V lide.pirati.cz požádej o ověření identity (klikem na tlačítko "ověření identity"). Ve chvíli, kdy to uděláš, bude na výběr oblastní sdružení, kam žádáš o registrované příznivectví - v tvém případě Vysočina - tu vyber a potvrď. Zapiš si svůj ověřovací kód, který předložíš osobně s OP některému ze členů předsednictva. Je to možné i online - až budeš ready, tak to s některým z nich domluvím. Nebo třeba bude mít někdo z nich cestu do Pavlova :)

3. Tady na fóru požádej (klidně hned jak to budeš číst) o vstup do skupiny RegP Vysočina. Skupinu si vyber tady (bude někde skoro dole a je jich tam hodně, tak to nevzdávej), v příslušném řádku zaklikni kolečko vpravo, dole zvol "vstoupit do vybraných" a klikni "odeslat". Až tě někdo z předsednictva ověří, náš administrativní odbor tě manuálně přidá mezi registrované příznivce tebou vybraného oblastního sdružení. Skupiny musí být stejné v aplikaci Lidé i tady na fóru. Až budeš přijat jako člen, budeme to mít už nastaveno a o to jednodušší pak bude celá s tím spojená administrativa.

Až se nám podaří zdolat tyto kroky, budeme pokračovat dál. Neděs se, opravdu to není tak složité, jak to může vypadat a jsem ti kdykoliv k dispozici. Pokud by ses někde zasekl, piš nebo volej.

Složku pro nováčky už máš, stejně tak i dokument "Vítej na Palubě", takže máš co studovat :) Důležité bude se s námi setkat i osobně (online) a navzájem se poznat.

Ale pěkně postupně :)

Zatím se měj!

Eva
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 2):
Miroslav.Vacha, V__

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

vladimirv
Příznivec Pirátů – Vysočina
Příspěvky: 2
Registrován: 22 lis 2020, 11:27
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Vladimír Votřel

Příspěvek od vladimirv »

Ahoj,
Už jsem zadal všechny 3 kroky. Teď studuju materiály. Uvidíme se v pondělí na Jitsi

Zatím ahoj

Vláďa
Tito uživatelé poděkovali autorovi vladimirv za příspěvky (celkem 3):
Jan.Posvar, Miroslav.Vacha, V__
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“