Martin Mihulka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
kristian2016
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 21 říj 2020, 12:15
Dostal poděkování: 4 poděkování

Martin Mihulka

Příspěvek od kristian2016 »

Pěkný den jsem M.Mihulka je mi 41let,narozen v Rychnově nad Kněžnou.Bydlím 6let Kunvaldu,dvě děti syn Kristián a dcera Adrianka.Pracuji jako mistr montáže.Co mě k vám vede 9let jsem byl členem ČSSD,docela jsem se zklamal v některých lidech a přístupem k nám členům.Sledoval jsem i jiné strany ale programem,vstříctnosti a srozumitelnosti jsou piráti pro mě Top.Mé zájmy je rodina a koloběžka kde vedu klub.Dovednosti to bude nejspíš moje polština jak písmem,čtením i řečí které jsem podědil od mé maminky polky.Co se týče činnosti u vás,nebojím se ničeho.
Tito uživatelé poděkovali autorovi kristian2016 za příspěvky (celkem 4):
Daniel.Lebduska, Andrea.Linhartova, Vladek.Vacha, Tomas.Grosskopf
Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 506
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 536 poděkování

Re: Martin Mihulka

Příspěvek od David.Marhold »

Dobrý den, děkujeme za zájem.
Na úvod se vždy ptáme na sadu následujících otázek. Dokázal byste na ně prosím odpovědět?

1)Která partaj Vám byla nejsympatičtější, než ses dozvěděl/a o Pirátech? Proč Piráti?
2)Četl/a jste program Pirátů do PS 2017? Který bod Vám přijde nejdůležitější a se kterým nesouhlasíte?
3)Jaký je Váš názor na svobodu Internetu? Chápete obsah pojmů jako např. blokování stránek, síťová neutralita, šifrování, digitální podepisování, kryptoměny, apod.?
4)Víte, co je to všeobecný základní příjem? Jak se k němu stavíte a z čeho by se měl financovat?
5)Co si myslíte o migraci do ČR?
6)Jak se stavíte k otázce rovnoprávnosti partnerského soužití gay a lesbických párů a možnosti adopce dětí takovými páry?
7)Co si myslíte o autorském zákonu a společnostech OSA nebo Intergram?
8)Jaké vnímáte největší problémy v otázce zahraniční politiky? Co si myslíš o EU, o NATO o anexi Krymu nebo o režimu KLDR?
9)Jaký je Váš názor na legalizaci drog? Lze legalizovat všechny drogy, nebo jenom některé?
10)Kdo všechno by dle Vás měl zveřejňovat svá daňová přiznání, které instituce by měly zveřejňovat výši odměn svých zaměstnanců?
11)Co vnímáte osobně jako největší prioritu, kterou byste se z pozice člena Pirátů snažil/a prosadit?
12)Sledoval jste/slyšel jste o aktivitách Aarona Swartze ? Co si myslíte o činnosti Juliana Assange/Wikileaks ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Marhold za příspěvek:
V__

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Martin Mihulka

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Zdravím Martine, tak je super, že můj návod po FB Messengeru stačil.

Odpovězte prosím na ty otázk od @David.Marhold a pokud se vám bude chtít, tak tuto sobotu máme otevřené jednání přes videokonferenci Jitsi - pošlu sem ještě upřesnění.
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
kristian2016
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 21 říj 2020, 12:15
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Martin Mihulka

Příspěvek od kristian2016 »

David.Marhold píše: 21 říj 2020, 22:34 Dobrý den, děkujeme za zájem.
Na úvod se vždy ptáme na sadu následujících otázek. Dokázal byste na ně prosím odpovědět?

1)Která partaj Vám byla nejsympatičtější, než ses dozvěděl/a o Pirátech? Proč Piráti?
2)Četl/a jste program Pirátů do PS 2017? Který bod Vám přijde nejdůležitější a se kterým nesouhlasíte?
3)Jaký je Váš názor na svobodu Internetu? Chápete obsah pojmů jako např. blokování stránek, síťová neutralita, šifrování, digitální podepisování, kryptoměny, apod.?
4)Víte, co je to všeobecný základní příjem? Jak se k němu stavíte a z čeho by se měl financovat?
5)Co si myslíte o migraci do ČR?
6)Jak se stavíte k otázce rovnoprávnosti partnerského soužití gay a lesbických párů a možnosti adopce dětí takovými páry?
7)Co si myslíte o autorském zákonu a společnostech OSA nebo Intergram?
8)Jaké vnímáte největší problémy v otázce zahraniční politiky? Co si myslíš o EU, o NATO o anexi Krymu nebo o režimu KLDR?
9)Jaký je Váš názor na legalizaci drog? Lze legalizovat všechny drogy, nebo jenom některé?
10)Kdo všechno by dle Vás měl zveřejňovat svá daňová přiznání, které instituce by měly zveřejňovat výši odměn svých zaměstnanců?
11)Co vnímáte osobně jako největší prioritu, kterou byste se z pozice člena Pirátů snažil/a prosadit?
12)Sledoval jste/slyšel jste o aktivitách Aarona Swartze ? Co si myslíte o činnosti Juliana Assange/Wikileaks ?
Dobrý den 1)ČSSD.Proč Piráti sledoval jsem i jiné strany ale programem,vstříctnosti a srozumitelnosti jsou piráti pro mě Top.2)Nejdůležitější-Kontrola moci a mocných
Politikům musí být vidět pod ruce. Občan má právo vědět, jak hospodaří jím volení zástupci s
veřejnými penězi vybranými z daní nás všech. Hájíme registr smluv. Prosazujeme osobní odpovědnost
a odvolatelnost politiků.Nesouhlas-Zaručený minimální důchod, zvýšení důchodů nižších než 75 % minimální mzdy. Vyšší podíl
solidární složky důchodů. 3)Blokace nevhodných a lživých infornací.4) Sociální zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené státem.Financovat by měl stát.5)Souhlasím ale přísnější opatření.6)Soužití souhlas co se týče adopce těžko říct nejspíše ne.7)Zrušit.8)EU zatím skeptický.NATO určitě pokračovat dále.Krym krádež Ruska a režim KLDR hrůza.9)Souhlasím s legalizaci marihuany.10)Politici a státní instituce by měli zveřejňovat.11)Politikům musí být vidět pod ruce. Občan má právo vědět, jak hospodaří jím volení zástupci s
veřejnými penězi vybranými z daní nás všech.Ochrana rodiny a naše příroda.12)Aarona Swartz-poč.odborník.Julian člověk který se postavil mocným.
kristian2016
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 21 říj 2020, 12:15
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Martin Mihulka

Příspěvek od kristian2016 »

Dobrý den 1)ČSSD.Proč Piráti sledoval jsem i jiné strany ale programem,vstříctnosti a srozumitelnosti jsou piráti pro mě Top.2)Nejdůležitější-Kontrola moci a mocných
Politikům musí být vidět pod ruce. Občan má právo vědět, jak hospodaří jím volení zástupci s
veřejnými penězi vybranými z daní nás všech. Hájíme registr smluv. Prosazujeme osobní odpovědnost
a odvolatelnost politiků.Nesouhlas-Zaručený minimální důchod, zvýšení důchodů nižších než 75 % minimální mzdy. Vyšší podíl
solidární složky důchodů. 3)Blokace nevhodných a lživých infornací.4) Sociální zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené státem.Financovat by měl stát.5)Souhlasím ale přísnější opatření.6)Soužití souhlas co se týče adopce těžko říct nejspíše ne.7)Zrušit.8)EU zatím skeptický.NATO určitě pokračovat dále.Krym krádež Ruska a režim KLDR hrůza.9)Souhlasím s legalizaci marihuany.10)Politici a státní instituce by měli zveřejňovat.11)Politikům musí být vidět pod ruce. Občan má právo vědět, jak hospodaří jím volení zástupci s
veřejnými penězi vybranými z daní nás všech.Ochrana rodiny a naše příroda.12)Aarona Swartz-poč.odborník.Julian člověk který se postavil mocným.
Uživatelský avatar
Ivana.Mrkvickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 214
Registrován: 31 bře 2020, 20:22
Profese: asistentka resortních týmů
Dal poděkování: 529 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování

Re: Martin Mihulka

Příspěvek od Ivana.Mrkvickova »

Děkujeme za odpovědi. Včera jsme spolu na setkání s nováčky mluvili o tom, že se chcete zapojit i do místního sdružení Českotřebovsko. Proto do diskuze přizvu předsednictvo sdružení @Tomas.Grosskopf @Stanislav.Dufek @Jaroslav.Lainz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivana.Mrkvickova za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Grosskopf, V__

Ivana Mrkvičková
tel: 778111450
ivana.mrkvickova@pirati.cz

„Na práci u nás nemusíte být blázen. Ale hodně to pomáhá.“ — Terry Pratchett

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Pardubický kraj“