Marek K

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
anonym11923
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 11 úno 2020, 14:40
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Marek K

Příspěvek od anonym11923 »

Ahoj všem Pirátům! :)

Jsem Marek Kxxx, je mi 2x let, žiju od malička v Karviné, pocházím ale z xxxx. Momentálně jsem stále student a k tomu pracuji jako živnostník.
Již delší dobu se znám s členy Pirátské strany v Karviné a jsem s nimi v aktivním kontaktu, snažím se také chodit na otevřené schůzky. Spolupracuji pravidelně s členy na různých projektech a kampaních, mj. pomáhal jsem kandidátovi Radimovi Kravčíkovi v senátní kampani, třeba roznáškou novin, nebo propagací aktivit, které organizovala místní buňka (články o předzahrádkách, záchrana nádraží apod...). Poprvé jsem byl pozván na schůzku a seznámen s členy Pirátů v Karviné přes mého známého Tomáše Chorzempu, který je člen u koaličního strany STAN v Karviné.

V Karviné a okolí jsem zapojen v mnoha aktivitách, mj. jsem člen polské skautské organizace, nebo jsem vytvořil projekt pod názvem visitKARVINA & visitSILESIA, díky kterým chci hlavně na Karvinsko přilákat turisty a realizovat své myšlenky. Pomáhám také jako dobrovolník v navazování kontaktů různým organizacím mezi Polskou a Českou stranou. Hlavní spolupráci mám s organizací SON, která je z Wrocławia.
Pracuji jako novinář a fotograf v polském médiu Zwrot. Mezi další mojí práci patří content creating, přesněji tvorba grafiky, focení a správa social media, případně i webů.

Mezi mé hobby patří rozhodně cestování, focení a natáčení. Hodně se zajímám o společenský život a organizaci různých události, zatím hlavně pro skauty, ale teď i pro komunitu v rámci projektu visitKARVINA. Mluvím plynně také polsky, anglicky, domluvím se rusky.

Chci hlavně férovost a to, aby mi moje aktivita stále dávala smysl a posouvala mně dopředu. Chtěl bych se věnovat hlavně přeshraniční spolupráci a problémům v okolí česko-polské hranice.

S pozdravem, Marek Kxxx

Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym11923 za příspěvky (celkem 3):
Michal.Gill, Michal.Soltys, Jakub.Vontroba
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Marek Kxxx

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Ahoj,

děkuji Markovi za představení zde na fóru. Marka znám z různých akci v Karviné i jinde.

Určitě bude nutné abys došel se představit na příští schůzi MS Karvinsko, která bude v brzké době. Nejspíš v online podobě z důvodu aktuální situace. O termínech tě budu informovat. Taky je dobré se zúčastnit krajské schůze, která se koná 14.10. od 18:00 v Ostravském pirátském centru (Denisova 2 v Ostravě). Pokud taky nebude přesunuta do online.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Jezisek za příspěvek:
anonym11923

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marek Kxxx

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Čau Marku. Díky za zájem. Už jsi někomu dával vyplněnou přihlášku? Jinak se přijeď ukázat na kraj. Až dáme dohromady formality, budem moci přistoupit k hlasování o přijetí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvek:
anonym11923
Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 221
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vysokoškolský vyučující
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 273 poděkování

Re: Marek Kxxx

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

Marek.Kxxx píše: 08 říj 2020, 16:56

Ahoj všem Pirátům! :)

Jsem Marek Kxxx, je mi 21 let, žiju od malička v Karviné, pocházím ale z ...

Ahoj, díky za představení a rádi tě uvidíme na schůzích krajského a místního sdružení :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vontroba za příspěvek:
anonym11923

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 221
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vysokoškolský vyučující
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 273 poděkování

Re: Marek Kxxx

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

Marek.Kxxxpost_id=719875 píše:08 říj 2020, 16:56

Ahoj všem Pirátům! :)

Jsem Marek Kxxx, je mi 21 let, žiju od malička v Karviné, ...

Ahoj xxx! Rádi tě uvidíme na schůzi MS, která se uskuteční on-line 27. října od 18:00. Link na příslušné vlákno: viewtopic.php?f=469&t=54084

Zatím se měj!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vontroba za příspěvek:
anonym11923

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

anonym11923
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 11 úno 2020, 14:40
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Marek Kxxx

Příspěvek od anonym11923 »

Vážení přátelé,
žádám tímto o ukončení členství v České Pirátské Straně. Rád bych také požádal, zda-li by bylo možné vymazat (nebo anonymizovat) všechny moje údaje na viditelných a veřejných webech, spadajících pod Piráty, kde jsem si vytvořil profil.

Odůvodnění je dlouhodobá časová vytíženost a můj narůstající zájem o jiné činnosti v soukromém životě, což mi nedovoluje se nijak věnovat aktivitám, které se dějí u Pirátů a také mé plány do budoucna, které by se dříve či později skřížily s mým členstvím. Proto volím tuto možnost, která je dle mého nejlepší a s časovým předstihem.

Děkuji mockrát za spolupráci a společné zážitky a doufám, že tímto nikoho neurazím ani nezklamu.

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26204
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36981 poděkování
Dostal poděkování: 30139 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marek K

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Oznámení moderátora:

Na žádost uživatele byla provedena částečná anonymizace, tak aby byla omezena dohledatelnost. Strana si záznamy o bývalých členech uchovává v rámci svého oprávněného zájmu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Jakub.Jezisek

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“