Barbora Brůžová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
bbruzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 05 říj 2020, 20:48
Dostal poděkování: 6 poděkování

Barbora Brůžová

Příspěvek od bbruzova »

Dobrý den a ahoj,
jmenuji se Barbora Brůžová a za chvilku mám 26 let. Žiju v Roudnici nad Labem, kde také pracuji jako sociální pracovnice v Charitě. Sociální práci jsem studovala nejdříve v Ústí nad Labem, kde jsem po Bc. státnicích dva roky pracovala s mládeží v sociálně vyloučené lokalitě. Přitom jsem si také dálkově dodělala Mgr. na MUNI.
Ve volném čase se věnuji svému psovi, různým kreativním činnostem a ráda zajdu do přírody.
Na Pirátech se mi líbí jejich transparentnost, moje názory se většině bodů shodují a jako velké plus vidím to, že mají reálné plány a postupy, které jsou k plnění programu nutné. Blízká je mi především sociální politika a školství, ráda bych se také zapojila v práci na zlepšení podmínek v Ústeckém kraji, kde jsem se narodila a také plánuji zůstat a žít.

ráda bych se tak nějakým způsobem zapojila a do budoucna s Vámi spolupracovala pokud budu mít příležitost :)

Samozřejmě ráda odpovím na vaše případné dotazy

Všem přeji hezký den a prozatím ahoj
Tito uživatelé poděkovali autorovi bbruzova za příspěvky (celkem 6):
Jan.Bartonicek, Zuzana.Petruvova, Petr.Rysler, Michaela.Schwarzova, Dalibor.Zahora, Lukas.Rysavy
Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 343
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Re: Barbora Brůžová

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Báro,

díky, že jsi tak rychle zareagovala na ten můj email, který jsem ti zaslala po tvém ,,nalodění". Určitě si, prosím, projdi tu složku pro nováčky, ať se trochu zorientuješ ve struktuře strany a víš, na koho se obrátit.

Moc díky za tvé představení, pokud bude někdo chtít, určitě se tě doptá pod tvým příspěvkem. Já ti dám vědět, až budeme mít krajskou schůzi nebo se o ní dozvíš z krajského fóra, kde všechno zveřejňujeme. Předpokládám, že ji vyhlásíme na listopad, až bude po všech povolebních vyjednáváních a až se také uklidní situace s COVID-19 v ČR. Jsme rádi, že se nám ozval někdo z Roudnice nad Labem, odtamtud zatím žádného člena nemáme.

Díky a přeji hezký zbytek týdne,

Zuzka
Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Uživatelský avatar
Jan.Bartonicek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 256
Registrován: 29 kvě 2019, 16:47
Profese: projektový manažer
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 288 poděkování
Dostal poděkování: 271 poděkování

Re: Barbora Brůžová

Příspěvek od Jan.Bartonicek »

Ahoj,
jelikož se teď v nejbližším období nemůžeme potkat na krajské schůzi, prosím o odpovědi na dotazy, které nám pomohou tě lépe poznat alespoň virtuálně.

1. Proč se chceš přidat právě k Pirátům?
2. Které jiné politické strany či hnutí ti jsou sympatické a proč?
3. Máš nějakou politickou nebo aktivistickou minulost?
4. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
5. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
6. Co si myslíš o imigraci?
7. Jaký je tvůj názor na referendum?
8. Co považuješ za největší současné problémy České republiky?
9. Jaká oblast působnosti politiky tě nejvíc zajímá a proč? Místní, regionální, celostátní?
10. Jakými hlavními principy a zásadami by se podle tebe měl politik řídit?
11. Co tě napadá, když se řekne pragmatismus v politice?

Díky a zdravím

Honza
Jan Bartoníček
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 984
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbora Brůžová

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Ahoj Báro,

jsem předsedkyní MS Litoměřicko, do jehož působnosti by jsi jako obyvatelka Roudnice případně spadala. 7. 11. máme od 18:00 online setkání všech členů místního sdružení, pokud bys měla čas a chuť se připojit, podívej se, prosím, sem. Díky a těším se případně na slyšenou!

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“