PN Reakce a kritika podstatná

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Emil.Havran
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1828
Registrován: 09 čer 2010, 23:51
Profese: publicista
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 626 poděkování
Dostal poděkování: 496 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PN Reakce a kritika podstatná

Příspěvek od Emil.Havran »

z nyxu
ad Pirátské Noviny - Je EU rychlejší než boží mlýny?
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32489

prosimtě, Rompuy nepředsedá Radě EU, ale evropský radě, tedy úplně jiný instituci, než která to schvaluje.. chápu, že je ta konstrukce elgantní a že ty názvy institucí jsou fakt dementní a děsně se pletou, ale je smutný, když článek upozorňující na nedostatky fungování EU sám obsahuje podobný chyby..
jeden z "šéfredaktorů" Pirátských novin, pro některé je jeho identita neznámá, ale nebojte se zeptat aneb testujeme ochranu soukromí v praxi
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“