Rozmístění odpadkových košů v Jihlavě.

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Jihlavsko

PospichalRichard
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 46 poděkování

Rozmístění odpadkových košů v Jihlavě.

Příspěvek od PospichalRichard »

Zdravím!

V první řadě se chci omluvit, zda tenhle topic píšu do špatného fora, každopádně vhodnější místo jsem nenašel. Tak mi to snad bude odpuštěno.

O co se jedná?
Všiml jsem si, že logika rozmístění odpadkových košů na ulici je v Jihlavě kritická. Na některých místech kde by byl koš potřeba není, naopak poté jsou zde lokality kde jich máme několik a to troufám si říci i zbytečně. Prvním problémem je, že koše jsou v mnoha případech uprostřed ulice, místo toho aby byl na křižovatce kde ho využijí pěší ve více směrech. Jeden příklad za všechny je Tř. Legionářů a s tím souvisí i křižovatka s Tolstého. Na délce od Billy až po Palackého ulici není jediný koš, majitelé bytových jednotek si dokonce museli na popelnice kvůli tomu napsat, že se nejedná o veřejné koše (Stejná situace i v ulici Bezručova).

Rád bych proto vytvořil diskuzi ohledné této problematiky (Sepisovat místa, kde by se hodilo přidat odpadkové koše atd...) a rovnou navrhl přidat odpadkové koše na následující křižovatky : Tř. Legionářů X Tolstého, Tř. Legionářů X Fritzova, Znojemská X Hradební (Zde teda nechápu, že u největšího nákupního centra v Jihlavě není koš?) Okružní X Brněnská

Téma se může zdát ležérní, no pokud chceme Jihlavu čistou tak je potřeba začít od píky.
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Profese: Metodička
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Rozmístění odpadkových košů v Jihlavě.

Příspěvek od Eva.Novakova »

Richarde, pokud nechceš čekat na další jednání MS, pošli mi to do e-mailu a já to předám náměstkovi. Nejlíp, aby tam bylo co nejvíc detailů, popsány minulé kroky, reakce, můžou tam být přílohy. Aby prostě bylo jasný, v čem je problém, jak se řešil a třeba i to, proč se vyřešit nepodařil a kde to stojí. Díky!

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Jihlavsko“