Malikdin Andar

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Andar.Malikdin
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 4
Registrován: 10 zář 2020, 15:02
Profese: Lékař
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Malikdin Andar

Příspěvek od Andar.Malikdin »

Jmenuji se Malikdin Andar, je mi 47 let. Studoval jsem lékařsku fakultu UP v Olomouci. Následně jsem pokračoval v postgraduální studiu v oboru ortopedie, anesteziologie a intenzivní medicína, a urgentní medicína. Bydlím v Jablonci nad Nisou, jsem ženatý, má 3 synů, a 2 vnučky. Momentálně pracuji na ortopedii nemocnice Vrchlabí, a zdravotnické záchranní službě Libereckého kraje.
Straně bych chtěl nabídnout hlavně zkušenosti v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb.
S pozdravem Andar
Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1211
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 3024 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Malikdin Andar

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Zdravím,
mám radost, že jste se nám ozval a budu ráda, když se za námi zastavíte v sobotu 3.10. vpo 15 hodině v libereckém Kultivaru, kde budeme mít Volební štáb a budeme čekat na výsledky krajských voleb. Tam jistě bude příležitost si popovídat :)
Jinak vás určitě osloví naše koordinátorka a pozve vás na naši schůzi.

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“