Ukončení členství - Andreas Drastík

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Opavské Slezsko

anonym28341
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 80
Registrován: 18 zář 2019, 13:33
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Ukončení členství - Andreas Drastík

Příspěvek od anonym28341 »

Prosím o veškeré vymazání že všech for.
Drazí kamarádi,
události posledních dní mi pomohly v dlouhém rozhodování o mém setrvání v opavském veřejném životě, tedy v politice a Pirátské straně.
Před třemi lety, když jsme společně začali budovat tým pirátů, jsem byl přesvědčen, že budu schopen svými silami přispět dobré věci a pracovat pro občany Opavy. Myšlenky, na jejichž základě Pirátská strana vznikla, jsou mi pořád blízké, bohužel realita, tedy počínání vedení strany v Opavě je pro mne velkým zklamáním.
Tak jako v ostatních stranách, i ve vedení naší strany začali politici prosazovat vlastní zájmy, politikařit a názor nás řadových členů nikoho nezajímá. Dokonce ani ve chvíli, kdy se vedení strany rozhodlo vypovědět koaliční smlouvu, nepovažovalo za nutné o tomto závažném kroku své členy informovat.
Faktem je, že za necelé dva roky po volbách se kromě neustálých hádek, lustrování kandidátů, vzájemné osočování, hledání výmluv a problémů u druhých, nepovedlo pro Opavu udělat vůbec nic. Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem považuji moje další setrvání ve straně za zbytečnou ztrátu času.
Nemohu říci, že mne moje rozhodnutí nemrzí. Do politiky jsem vstoupil i přes varování mé rodiny a přátel, ale v současné situaci jiné východisko nevidím. Přesto si myslím, že jsou mezi námi lidé, kteří mají potenciál a vůli něco změnit a těm budu držet palce a kdykoliv jim rád pomůžu.
Díky všem
Andreas
MarianB
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 680
Registrován: 04 dub 2016, 21:13
Dal poděkování: 1004 poděkování
Dostal poděkování: 1147 poděkování

Re: Ukončení členství - Andreas Drastík

Příspěvek od MarianB »

Pro přehlednost jsem příspěvek oddělil do samostatného vlákna.

Jménem PMS beru oznámení o vystoupení ze strany na vědomí. Andymu děkuji za to co pro Piráty v Opavě udělal a přeji mu vše dobré.

If we have data, let's look at the data.
If all we have is opinions, let's go with mine.

Odpovědět

Zpět na „Opavské Slezsko“