Členství v KF/MF - Marek Křejpský (odděleno od vlákna MF JIH 2/2020 - volba místopředsedů)

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1890 poděkování
Dostal poděkování: 760 poděkování

Členství v KF/MF - Marek Křejpský (odděleno od vlákna MF JIH 2/2020 - volba místopředsedů)

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Nejde mi hlasovat v tomhle hlasování (nešlo to ani v hlasování o předsedovi MS).

@Eva.Novakova prosím o pomoc - měl bych být stále ještě členem MS Jihlavsko a mít možnost hlasovat - ostatní Helios hlasování aji ankety na foru mi fungujou.

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Profese: Metodička
Dal poděkování: 4179 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Marek Křejpský

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj Marku, nevím o tom, že bys byl členem MS Jihlavsko. Jsi si jistý? Pokud vím, přijímalo tě PKS pod Vysočinu, nikoliv PMS pod Jihlavsko. Přestup jde samozřejmě zařídit, lépe řečeno o něj požádat, jak udělala například Míša Vodová. Chceš být v Jihlavsku?

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Profese: Radní Kraje Vysočina
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Marek Křejpský

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj, dnes mě o technickém problému informoval @Marek.Krejpsky na Dračích lodích.

Musím říct, že o Markově členství v MS Jihlava jsem byl přesvědčený - jednak je tak vedený na krajském webu OFFTOPIC(https://vysocina.pirati.cz/lide/marek-krejpsky/, otázka na @Roman.Pasek), druhak jsem registroval, že navštěvoval OFFTOPIC(vzdálenou formou) setkání místního sdružení Jihlavsko.

Předně - na krajském webu je uvedeno:
Ing. Marek Křejpský (* 28. listopadu 1974 v Novém Městě na Moravě) je členem MS Jihlavsko od prosince 2019.

Tohle mi nedává logiku a bude se to muset opravit, Marek je členem Pirátské strany na základě hlasování PKS Vys 1/2020 z ledna 2020. Žádost o členství podával od 12. listopadu 2019 na foru.

V tuto chvíli mohu konstatovat OFFTOPIC(z mého pohledu), že by Marek měl být členem KS Vysočina, čemuž napovídá jeho zařazení na lide.pirati.cz i na foru.

Nevím, kde mohl tento šotek vzniknout. Možná měl Marek před vznikem členstvím statut příznivce s asociací na MS Jihlavsko. Tato návaznost by ale neměla pokračovat při přijímání za člena, jelikož OFFTOPIC(jak uvádí i @Eva.Novakova ) žádost o členství schvalovalo krajské předsednictvo, nikoliv místní.

Podle Stanov České pirátské strany:
(3) Vyplněná a podepsaná přihláška se podá oblastnímu sdružení v místě trvalého pobytu, výjimečně v odůvodněných případech jinému oblastnímu sdružení. O přijetí za člena rozhoduje předsednictvo oblastního sdružení zpravidla za přítomnosti žadatele; zamítnutí přihlášky nutno zdůvodnit. Členství vzniká po zaplacení členského příspěvku.

Požádám tedy @Ondrej.Tuma o dohledání a ověření přihlášky, kterou Marek podával. Jestliže se Marek hlásil za člena KS Vysočina, je vše v pořádku a je členem KS Vysočina a již ne MS Jihlavsko. Pokud se Marek hlásil za člena MS Jihlavsko, mělo by schválení provést ještě MS Jihlavsko, avšak schválení KS Vysočina by mělo být rovněž platné. Požádám však o názor @Milan.Dadourek.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Eva.Novakova
Krajský zastupitel

Marek Křejpský

Správně je zařazení na fóru a na lidech. Ani na fóru není dohledatelná žádost o zařazení pod naše MS, a co si pamatuju, nikdy jsme neměli pocit, že by Marek měl být naším členem (tohle teď myslím čistě věcně, ne osobně) a nikdy s ním tak neoperovali. Ale jak píšu, jde to samozřejmě změnit, tak podej žádost PMS, Marku, pokud o to stojíš.

web | forum | zulip

Tomas.Bouda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: Projektový vedoucí
Dal poděkování: 486 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování

Marek Křejpský

Příspěvek od Tomas.Bouda »

Ahoj.

Teď úplně nerozumím. Vím, že Marek se přišel představit na naší schůzi (a pak byl i přítomen online na další). Ale od té doby jsem já (a nejsem si vědom, že by někdo další z předsednictva Jihlavska) s Markem neřešil příslušnost k Jihlavě. Marka jsme jako PMS nepřijímali.
Jsem teď hodně zmatený. Těší mě zájem dalšího člověka o Jihlavu, ale nikdy jsem neměl pocit, že by nám to Marek řekl.
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Profese: web vývojář
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Marek Křejpský

Příspěvek od Roman.Pasek »

Jan.Brizdala píše: 22 srp 2020, 20:00 ...jednak je tak vedený na krajském webu OFFTOPIC(https://vysocina.pirati.cz/lide/marek-krejpsky/, otázka na @Roman.Pasek),...
OFFTOPICNekontroluji co mi lidi posílají, jen to tam hážu. Směrodatné je vždy fórum.

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo

Re: Členství v KF/MF - Marek Křejpský

Při přijímání za člena mi Míša řekla že budu přijímaný do MS Jihlavsko a tak se podle mne i stalo.

Marek Křejpský
profil na webu

Eva.Novakova
Krajský zastupitel

Re: Členství v KF/MF - Marek Křejpský

Marku, při vší důvěře v tebe tohle není možné. Kdybys šel do Jihlavska, přijímalo by tě PMS. Pokud si dobře pamatuju, upozorňovala tě Míša, že neexistuje tobě příslušné MS, proto budeš zařazen pod KS. Je možné, že tam došlo k nějakému nedorozumění, ale pokud bychom tě měli přijímat my (i když teď nevím, na základě čeho), tak by tvou přihlášku Míša na nás presměrovala.

web | forum | zulip

Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo

Re: Členství v KF/MF - Marek Křejpský (odděleno od vlákna MF JIH 2/2020 - volba místopředsedů)

@Eva.Novakova
Asi opravdu došlo k nedorozumění z mé strany - jestli jsem členem KS Vysočina, tak se z technických systémů musí odstranit spojitosti meho profilu s MS Jihlavsko (web upravím, ostatní proberu s TO a opravim si)

Marek Křejpský
profil na webu

Eva.Novakova
Krajský zastupitel

Re: Členství v KF/MF - Marek Křejpský (odděleno od vlákna MF JIH 2/2020 - volba místopředsedů)

A kde jinde než na webu to máš? Můžu nějak pomoct?

web | forum | zulip

Zamčeno

Zpět na „Vysočina“