Jan Rejman

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jan.Rejman
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 11
Registrován: 05 pro 2019, 12:26
Profese: Vedoucí odboru financí
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Jan Rejman

Příspěvek od Jan.Rejman »

Ahoj všem, kdo si otevřeli tohle vlákno (-:

je tomu zhruba rok, co jsem se začal aktivně zajímat o možnost účasti v této politické straně, které jsem chtěl být nápomocen svými zkušenostmi a znalostmi v její celospolečenské aktivitě, se kterou se ztotožňuji. Chci aby informace o hospodaření z veřejnými prostředky byly dohledatelné a transparentní (resp. digitalizace veřejné správy (-: )
Aktuálně jsem i kandidátem do zastupitelstva MSK, kde chci být nápomocen při případné exekutivě veřejných funkcí všem, kteří získají zastupitelský mandát. Dále se aktivně účastním všech aktivit buňky Pirátu ve Frenštátě.
Kromě politiky jsem za uplynulý rok zjistil, že u pirátu mě nedrží jejich společná touha po změně celospolečenské situace, ale je to i skvělá parta lidí, kde se cítím jako mezi dlouholetými přáteli.
Nyní již není z mé strany co odkládat ve věci žádosti o členství, protože mě vědomí i svědomí je s touto stranou spřízněno.
Více se dá dozvědět v mém pirátském profilu HanysCZ.
Pro případné dotazy jsem samozřejmě k dispozici.
Jóó a pracuji 11 let ve veřejné správě :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Rejman za příspěvky (celkem 2):
Veronika.Murzynova, V__
Uživatelský avatar
Jiri.Demel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1539
Registrován: 23 dub 2009, 16:01
Profese: IT manager
Bydliště: Příbor
Dal poděkování: 351 poděkování
Dostal poděkování: 861 poděkování

Re: Jan Rejman

Příspěvek od Jiri.Demel »

Ahoj Honzo,
děkuji za Tvou žádost o členství a předám vše Jakubovi k zprocesování.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“