Piráti Novoměstsko a Žďársko

Moderátoři: PKS Vysočina, Mediální tým - KS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 514
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1865 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Vzhledem k nečekaným počtům zájemců, který se přihlásili k pirátské myšlence na Žďársku, Novoměstsku a Bystřicku se agenda předpřípravné schůzky přesouvá na program KF 14/2 do bodu různé.

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1701
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1820 poděkování
Dostal poděkování: 2118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Jan.Posvar »

Marek.Krejpsky píše: 10 úno 2021, 07:39 Vzhledem k nečekaným počtům zájemců, který se přihlásili k pirátské myšlence na Žďársku, Novoměstsku a Bystřicku se agenda předpřípravné schůzky přesouvá na program KF 14/2 do bodu různé.
No, to do bodu různé nepatří. Mám tam přihodit návrh na nový bod "předpřípravná schůzka MS Ždársko"? Jakou časovou dotaci chceš?
Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 514
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1865 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Jan.Posvar píše: 11 úno 2021, 21:10
Marek.Krejpsky píše: 10 úno 2021, 07:39 Vzhledem k nečekaným počtům zájemců, který se přihlásili k pirátské myšlence na Žďársku, Novoměstsku a Bystřicku se agenda předpřípravné schůzky přesouvá na program KF 14/2 do bodu různé.
No, to do bodu různé nepatří. Mám tam přihodit návrh na nový bod "předpřípravná schůzka MS Ždársko"? Jakou časovou dotaci chceš?

Prosím tedy o zařazení nového bodu do pořadu - mělo by stačit 7 minut. Děkuji

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 514
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1865 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Zdravím a přeju hezké předjaří. 

KF Vysočina proběhlo celkem v pohodě a v Nalodění se formuje fronta nadšených zájemců o nábor a jsou tam aji lidé z Horáckého regionu.

Krajský mediální tým a KoKS rozjíždí paralelní kampaň pro nábor v celém kraji Vysočina, které si lidé všímají a tak se zdá se ledy pohnuly a děkuju za to.

Chtěl bych proto registrované příznivce požádat o součinnost a pomoc při propagaci Pirátů na internetu. Součástí kampaní budou medailonky o osobních příbězích a úspěšném působení jednotlivých zasloužilých Pirátů a výrazných příznivců v rámci komunální a regionální politiky. 

@jsmidkova
@kultik
@Ladislav.Stalmach

Právě teď je čas pro publikování úspěchů  - prosím o vaše vyjádření, zda máte zájem o vlastní medailonek.

Bude pak třeba dodat pár odstavců textu a fotografie a s ostátním pomůžeme - Jiří Svoboda vedoucí krajské mediální skupiny a   Eva Nováková koordinátor KS to přetaví do publikovatelné podoby a vystavíme to na webu.

Děkuji a zdravím
Marek

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Eva.Novakova »

Voláme všechny bystřické, novoměstské a žďárské Piráty a Pirátky:

:arrow: Zakotvi na Žďársku: Online setkání aktivních členů, příznivců a nováčků, 12. dubna od 18:00

Už půl roku se těšíme, až budeme moci zavítat na Žďársko a potkat se s vámi. A protože počet členů a členek v této oblasti roste, stejně jako počet příznivců, aktivních dobrovolníků a zájemců o to zapojit se do činnosti Pirátské strany, rozhodli jsme se už nečekat a sejít se online.

Je to první neformální setkání, na které zveme všechny, kdo se zajímají o Pirátskou stranu a naše aktivity. Setkání může vyústit v založení přípravného výboru pro místní sdružení Žďársko, Novoměstsko, Bystřicko, probereme i možnosti zapojení se do probíhající kampaně pro volby do Poslanecké sněmovny.

Pomalu začínáme diskutovat i volby do zastupitelstev měst a obcí. Chcete ve své obci kandidovat za Piráty? Stavte se a domluvíme se, co dál.

Sejdeme se na Jitsi.

Událost na Facebooku.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 514
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1865 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Již zítra v podvečer v pondělí v 18:00 příležitost k zakotvení na Žďársku, Novoměstsku a Bystřicku,

prosím Vás o účast máte-li čas a zájem se zapojit do diskuse kudy dál v okrese Žďár

@Marketa.Simkova
@Ondrej.Tuma
@Milan.Dadourek
@Rene.Mayer
@Ladislav.Stalmach
@kultik
@Eva.Novakova
@Tomas.Blazek
@jsmidkova
@jedla3
@ondrej_chromy

jestli sem na někoho zapomněl tak ho prosím pozvěte osobně a taky ostatní známé co mají pirátské předpoklady

setkání bude online na Jitsi adrese

https://jitsi.pirati.cz/zrno


stačí se připojit z internetového prohlížeče nebo chytrého telefonu bez kamery jen audio - návod jak se připojit je zde
https://wiki.pirati.cz/navody/jitsi


slide prezentace k založení MS která bude promítána je k dispozici na mraku
https://mrak.pirati.cz/s/4ETdSwBS89drAPf

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Roman.Zak
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 74
Registrován: 04 črc 2012, 22:33
Profese: pvč
Bydliště: Lesní 753, Nové Město na Moravě
Dal poděkování: 133 poděkování
Dostal poděkování: 93 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Roman.Zak »

Ahoj, chtěl bych se tímto zeptat Tomáše, proč jsem nebyl informován o začátku kampaně v NMNM. Proč jsi všem ostatním volal a mě ne? Toto se již stalo potřetí za sebou. Sorry ale beru to dost osobně. Deset let již pracuji pro piráty a díky Tobě nemohu? Proč? Roman

Tomas.Blazek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 16
Registrován: 04 pro 2018, 14:57
Profese: technik, ochrana přírody
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Tomas.Blazek »

Ahoj, proč jsi nebyl o začátku kampaně informován nemohu posoudit. Důvod proč jsem se Ti neozval já je jednoduchý, šlo o nedorozumnění, za které jsem se Ti už omluvil. Byl jsem Evou osloven, zda bych nezajistil rozdávání Pirátských novin v den zahájení kampaně v Novém Městě a Bystřici a následně roznos do schránek toho co se nerozdá během kontaktní kampaně. Celou věc jsem řešil v rychlosti a předpokládal jsem, že nebudeš mít na roznos čas, obvykle býváš zaneprázdněn. Proto jsem se Ti neozval. Udělal jsem chybu, za kterou jsem se Ti omluvil, když jsme spolu ve čtvrtek 20. května o celé věci po telefonu mluvili. Rozhovor to byl poměrně emotivní a mrzela mě Tvoje nepodložená a zcela nesmyslná obvinění z postranních úmyslů, které jsi mě podsouval. Nakonec jsem ale nabyl dojmu, že jsme si to celé vysvětlili, protože jsi se i Ty omluvil za své emoce. Nic dalšího a už vůbec ne osobního v tom není. Pak jsem Tě přizval ke spolupráci na roznosu novin a předal Ti cca 100 ks k rozdání do schránek v NM, prostor pro účast na kampani tedy myslím máš. Tím považuju tuhle věc za vyřízenou a nerad bych se k ní vracel, protože pak bych to osobně nejspíš začal brát zase já :-) Tomáš

Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 514
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1865 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Ahoj,

Dobré zprávy vespolek - byl podán členský podnět ke KF pro založení MS (Tomáš Blažek) a věci se dali do pohybu.

viewtopic.php?f=416&t=57582

Děkuji všem matadorům za uklidnění emocí a sjednocení postupu při založení nového MS. prosím kdo můžete a chcete, tak hlasujte.

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 514
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1865 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování

Re: Piráti Novoměstsko a Žďársko

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Dne 3. září 2021 bylo v Novém Městě na Moravě oficiálně založeno Místní sdružení Pirátské strany - MS Žďársko.

Na ustavující schůzi se sešlo 7 zakládajících členů z okresu Žďár nad Sázavo a bylo zvoleno první předsednictvo místního sdružení.

Předsedou byl zvolen Tomáš Blažek, místopředsedy se stali René Mayer a Marek Křejpský.

Poděkování všem zúčastněným a zejména Pavlu Kněžíkovi a Janu Pošvářovi z krajského předsednictva Pirátů na Vysočině za podporu a pomoc se svoláním a organizací první schůze.

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“