Podnět ke zrušení MS Jablonec - debata

Moderátoři: Ondrej.Kolek, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj, PMS Jablonec nad Nisou

Uživatelský avatar
Jana.Schlegelova
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 529
Registrován: 17 led 2018, 10:17
Profese: OSVČ, spolumajitelka sijemehrave.cz
Bydliště: Liberec
Dal poděkování: 606 poděkování
Dostal poděkování: 539 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnět ke zrušení MS Jablonec - debata

Příspěvek od Jana.Schlegelova »

Ahoj, jen chci tu říct, že za sebe s tím taky ve středu taky počítám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Schlegelova za příspěvek:
Daniela.Weissova
”My, co jsme vypluli, nemůžem zpátky - tak jako do láhví šampusu zátky." (M. Horáček)
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Podnět ke zrušení MS Jablonec - debata

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Ahoj @Helena.Vondrakova ,

včera jsem ti již neodpověděla. Rozumím tvé snaze prosazovat v politice lidský přístup, psala si.

"Já to mám jinak. Mě zajímají lidi. Dobrého politika podle mě nedělá skvělá znalost toho a toho problému, ale to, jaký je on sám. Oceňuji upřímnost, zdravý rozum, schopnost uznat chybu především morální integritu s tím, že všechno ostatní se dá nastudovat a doučit."

Mě zajímá v politice obsah, konzistence v tom, co je tvrzeno, co se realně dělá a jak se deklarovaný obsah prosazuje. Ale určitě to neznamená to, že by mě nezajímali lidé. :) vše, o čem píšeš je součástí politiky. Nemělo by však docházet k tomu, že se nepojmenuji problémy a pro dobré vztahy se přehlizi nekonzistence v tom, co je tvrzeno a co se realně děje.

Pokud narážím opakovaně na problem, nebo nesoulad, ptám se. A pokud od odpovědných lidí nedostával odpověď, či na nabídky pomocí nereagují a na místo odpovědi na jasně položené otázky jsou vulgární ( v případě Ondry Novosada) je to v rozporu s tím, co tvrdíme, že budeme v politice prosazovat. Znamená to pro mě nekonzistenci, nehledě na to, jak mili na mne mohou dotyční být v normálním běžném životě a jak příjemné je s nimi jít na kafe.

Před nějakou dobou si přijela na setkání MS Jablonec.
Ráda bych znala tvůj pohled a zpětnou vazbu...

Zároveň mám pár otázek, které bychom si meli v MŠ zodpovědět, abychom se mohli posunout.

Budu je psát postupně, protože se časem navrstvily a je jich víc a doposud je nikdo nebyl schopen uzavřít tak, abychom se tím již nezabývali a vyvodili z toho poučení pro příště. Protože se v některých bodech ono "příště" děje právě ted, přijde mi důležité ujasnit si odpovědnosti.

1. Kdo konkrétně by měl být odpovědný za reagovani na žádosti o členství do MŠ Jablonec?
viewtopic.php?f=988&t=42819

viewtopic.php?f=988&t=52962

Zajímá mě to z důvodu "konzistence" v tom, co se tvrdí a co se paralelně vedle toho děje, respektive nedeje.

Nabídla jsem pomoc s administrativnimi věcmi.
Nabízím pomoc i zde, ale ráda bych věděla, na koho se obrátit v případě dlouhodobých prodlev v reakci.
.
Nedořešená žádost na fóru leží v prvním případě cca dva roky, v druhém případě 10dnu.

V prvním případě došlo v průběhu k prevoleni části předsednictva (ale 2 ze tří jsou stejni a předpokládám, že o žádosti vědí).

O posledni žádosti PMS pravděpodobně vií, vyvozuji to ze záznamu přítomnosti na fóru, která je vidět u každého člena a jejich označení a mě prosby, aby se k tomu vyjádřili ( na Zulipu.)

Jak by se podle tebe mělo postupovat?
:) Díky za čas, nepíší to, protože bych nevěděla, jak by to mělo fungovat, ale protože uz nevím, jak tomu jinak, než vnějším pohledem a interpretaci postupu, pomocí.

Díky a zdravim.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Jablonec nad Nisou“