Žádost o členství - Marek Klos

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 3

Odpovědět
Marek.Klos
Člen KS Praha
Příspěvky: 5
Registrován: 21 říj 2019, 17:50
Profese: Marketingový manažer
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Žádost o členství - Marek Klos

Příspěvek od Marek.Klos »

Ahoj Piráti z Prahy 3,

rád bych touto cestou požádal o členství ve vaší místní organizaci.

Na Pirátech se mi líbí upřímná snaha věci měnit k lepšímu, líbí se mi volební program, líbí se mi, jací lidé stranu reprezentují. Je úplně zásadní, že existuje strana, pro kterou není digitalizace státu sprosté slovo, nebo v horším případě možnost se napakovat. Stejně tak je super, že mají Piráti i svoji netiketu, které se snaží aktivně držet. A i když je vnitrostranická demokracie někdy náročná, zdá se mi, že u Pirátů doopravdy funguje, což mi u parlamentní strany příjde jako fantastický úspěch.

Pro zapojení se do politické strany jsem se rozhodl, protože si před sebou nedokážu obhájit jen tak sedět doma a kritizovat současnou politickou situaci. Pokud s ní nejsem spokojený, jediná správná věc je snažit se s tím něco udělat. Toho bych chtěl docílit u Pirátů - ať už aktivní politikou, nebo dobrovolničením a prací pro stranu.

K dispozici můžu nabídnout několik let zkušeností v marketingu a IT. Mám také poměrně dlouhé zkušenosti se řízením projektů a organizací lidí obecně. Osobnostně se pak považuji za člověka, který se snaží najít konsenzus a nejlepší řešení pro všechny strany.

Na veškeré otázky ohledně mého zájmu o členství rád odpovím zde, nebo osobně na příští schůzi MS :)

Díky a pěkný zbytek neděle,

Marek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Klos za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Kralicek, Jan.Hora, Jan.Bartko, Nikol.Marhounova, Frantisek.Dosedel, V__
Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 812
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1353 poděkování
Dostal poděkování: 1106 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Marek Klos

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Eviduji žádost a dovolím si pozvat na nejbližší schůzi MSP3 k ogrilování :)
Pozvánka na schůzi: viewtopic.php?p=700376#p700376

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“