Zbyněk Němeček

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Jihomoravsky kraj, PMS Slovacko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Zbynek_Nemecek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Projektant
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Zbyněk Němeček

Příspěvek od Zbynek_Nemecek »

Drazí Piráti,

chtěl bych se stát Vašim členem. Pirátská strana je pro mě společenstvím aktivních občanů, kteří chtějí nezištně věci měnit k lepšímu. Piráti jsou lidé upřímní a otevření. Je to strana, které věřím a která má vizi, jak může vypadat moderní demokratický stát. Rád bych do takového společenství patřil a získal tak možnost věnovat svou energii smysluplným věcem.

Je mi 27 let a pocházím z malebné jihomoravské obce Prušánky v hodonínském okrese. Vystudoval jsem strojařinu na VUT v Brně, a ještě dálkově studuji ekonomii na MU. Živím se jako strojní projektant. Jsem ženatý a mám dceru Zuzanku. Vyznáním jsem katolík. Ve volném čase se věnuji také cimbálové muzice (www.galan.cz), se kterou hrajeme již deset let.

V rámci svého politického angažmá bych se rád v první řadě věnoval komunální politice ve své obci, která by si zasloužila více transparentnosti, smysluplného vynakládání zdrojů a otevřenosti k občanům. Také bych se rád zapojil v rámci strany jako člen KETu Finance, rád přispěji také svými zkušenostmi z oblasti lidové kultury a folklóru nebo prostě jako dobrovolník v kampaních.

Zbyněk Němeček

Barbora.Turek.Lahova
Člen KS Jihomoravský kraj
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Re: Zbyněk Němeček

Příspěvek od Barbora.Turek.Lahova »

Zbyněk se osobně představil na schůzi 22.5.2020 v Dubňanech :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Turek.Lahova za příspěvky (celkem 3):
Zbynek_Nemecek, Maria.Vasickova, Zbynek.Janoska

Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Profese: Politolog, student Evropských studií
Dal poděkování: 1114 poděkování
Dostal poděkování: 707 poděkování

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Zbynek_Nemecek píše:
23 kvě 2020, 22:31
Vyznáním jsem katolík.
Ahoj Zbyňku,
jak podle Tebe jde katolická víra s pirátskou filozofií? Neber to prosím jako nějaký útok, jenom mě to zajímá. Za mě je podstatou pirátství "žij a nech žít", tzn., že (ne)víra je osobní věcí každého z nás a pokud nezasahuje do osobní integrity dalších osob, je mi jedno v co kdo (ne)věří. Díky za odpověď a zdravím na Slovácko 🙂.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dolezal za příspěvek:
Zbynek_Nemecek

Antonino
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: manažer & lektor
Dal poděkování: 1158 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Příspěvek od Antonino »

Jen tak mimochodem, předseda Pirátské strany i její první místopředsedkyně se hlásí k aktivnímu křesťanství (Církev československá husitská, resp. Českobratrská církev evangelická). Je fajn to mít pestrý. Držím palce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino za příspěvek:
Zbynek_Nemecek
Antonino Milicia "Když se dva perou, Babiš se směje"

Zbynek_Nemecek

Lukas.Dolezal píše:
25 kvě 2020, 10:44
Zbynek_Nemecek píše:
23 kvě 2020, 22:31
Vyznáním jsem katolík.
Ahoj Zbyňku,
jak podle Tebe jde katolická víra s pirátskou filozofií? Neber to prosím jako nějaký útok, jenom mě to zajímá. Za mě je podstatou pirátství "žij a nech žít", tzn., že (ne)víra je osobní věcí každého z nás a pokud nezasahuje do osobní integrity dalších osob, je mi jedno v co kdo (ne)věří. Díky za odpověď a zdravím na Slovácko 🙂.
Ahoj Lukáši,
děkuji za otázku. Myslím, že je dobré si toto téma vyjasnit. Soulad s Piráty vidím v několika rovinách. V první řadě je to názorová svoboda a respekt k individualitě člověka, což vnímám u Pirátů velmi silně a s tím se také ztotožňuji. Mám tedy pocit, že Piráti jsou společenství, ve kterém nebudu muset svou víru nijak skrývat, aniž bych třeba čelil útokům. Kromě toho pak vidím také jasnou shodu i na dalších hodnotách. Křesťanství pro mě osobně znamená být otevřený všem lidem bez rozdílu, myslet na druhé, pomáhat a konat s čistými úmysli. Tak jak mám tedy víru nastavenou já, tak nevidím s pirátskou filozofií žádný výrazný konflikt, spíše naopak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zbynek_Nemecek za příspěvky (celkem 3):
Antonino, Lukas.Dolezal, Barbora.Turek.Lahova

Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Profese: Politolog, student Evropských studií
Dal poděkování: 1114 poděkování
Dostal poděkování: 707 poděkování

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Díky moc za odpověď. Loni při roznášení Pirátských listů před volbami do Evropského parlamentu jsem se od jednoho OFFTOPIC(údajně katolického) fanatika dozvěděl, "že za to půjdu do pekla" 😀, takže jsem rád, že jsi takhle otevřený a univerzalistický 🙂.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dolezal za příspěvek:
Zbynek_Nemecek

Zbynek_Nemecek

Lukas.Dolezal píše:
25 kvě 2020, 18:52
Díky moc za odpověď. Loni při roznášení Pirátských listů před volbami do Evropského parlamentu jsem se od jednoho OFFTOPIC(údajně katolického) fanatika dozvěděl, "že za to půjdu do pekla" 😀, takže jsem rád, že jsi takhle otevřený a univerzalistický 🙂.
:D tak při nejhorším tam aspoň budeme spolu :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zbynek_Nemecek za příspěvky (celkem 2):
Antonino, Vit.Jurasek

Barbora.Turek.Lahova
Člen KS Jihomoravský kraj
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Příspěvek od Barbora.Turek.Lahova »

já jsem také katolík. Takže to už jsme v pekle 3. To je tak akorát na pirátské místní sdružení, ne? MS Peklo?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Turek.Lahova za příspěvky (celkem 4):
Vit.Jurasek, Zbynek.Janoska, Lukas.Dolezal, Zbynek_Nemecek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“