Zdenek.Hrib píše: ↑20 kvě 2020, 08:02Opět snaha paní Bohuslavové vyrobit senzaci. Tentokrát si pomohla tvrzením, že můj poradce Martin Štěrba kumuluje funkce, protože je zároveň místostarostou Prahy 8. To je normální lež, protože není ani zastupitelem. Předpokládám, že to opraví, ale samozřejmě nadále ten článek bude manipulativní a nedala tam ani moji klíčovou citaci: "Zákaz kumulace uvolněných placených funkcí zůstává zcela nedotčen a platný. Toto pravidlo se v povolební strategii nijak nemění. Zastupitelé tak mohou být členy pouze nejvýše jedné dozorčí rady a to pouze, pokud zvítězili v otevřeném výběrovém řízení. Já jsem nicméně v souladu s předvolebním slibem po zvolení rezignoval i na členství ve správní radě VZP."
Ne, neříkala jsem ti to. Příště než se na mě osopíš, tak si prosím vzpomeň třeba na paní Bohuslavovou.