Pirátský institut - nominace zástupce krajů

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Jako zástupce krajů v týmu pro přípravu zakládajících dokumentů politického institutu bych zvolil/a?

Anketa končí za 19 kvě 2020, 08:05

Markétu Gregorovou
0
Žádná hlasování
Ondřeje Kolka
0
Žádná hlasování
Júsufa Traore
0
Žádná hlasování
Dalibora Záhoru
0
Žádná hlasování
Vojtěcha Frantu
0
Žádná hlasování
nikoho z nominovaných
0
Žádná hlasování

Celkem hlasujících: 0 - Celkem hlasů: 0

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8106 poděkování
Dostal poděkování: 2981 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátský institut - nominace zástupce krajů

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Jiri.Snizek píše:
23 kvě 2020, 22:06
Ano, u tebe už vím, že mi nechceš nijak pomoc a pouze do mě hustíš svoje představy o tom, co bych měl a neměl dělat. Obracím se na ostatní.
Nehustím a nejsou to moje představy, říká se tomu demokratický postup. Mimochodem, upozornil tě na to jako první Dalibor. ;)
Takže si srovnejme, jak to máš: Dalibora jsi ignoroval, mě jsi trollil a úkoloval.

Za anketu děkuji @Jan.Prokop bez něj by tu jistě nebyla.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Jan.Prokop píše:
23 kvě 2020, 22:35
Tak proforma tu anketu dej znova, podle mě to dopadne stejně, protože pokud budou lidi hlasovat dle deminima a Vojtěcha neznají, tak by mu to hodit neměli, já jsem to jméno kdysi zaslechl, ale na foru je absolutně neviditelný, takže ho podle deminima volit nemůžu.
Pokud to dopadne jinak, tak to změň
BTW nechápu, jak 1. místopředseda kraje může mít na foru pouze 19 příspěvků :)
Já zase nechápu, jak může předseda kraje jednat s KF jako s kusem hadru. Nejen, že ukazuje jak má na háku celé KF, ale než by udělal povinnost vyplývající z jeho funkce, raději bude ignorovat trollit a úkolovat členy.

Jiri.Snizek
Předseda krajského sdružení
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 4482 poděkování
Dostal poděkování: 2105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Lenka.Kozlova píše:
24 kvě 2020, 01:02
Jiri.Snizek píše:
Ano, u tebe už vím, že mi nechceš nijak pomoc a pouze do mě hustíš svoje představy o tom, co bych měl a neměl dělat. Obracím se na ostatní.
Nehustím a nejsou to moje představy, říká se tomu demokratický postup. Mimochodem, upozornil tě na to jako první Dalibor. ;)
Takže si srovnejme, jak to máš: Dalibora jsi ignoroval, mě jsi trollil a úkoloval.

Hustíš to do mě tvoje představy nejen v tomto vlákně.

Jako první mě na hlasování upozornil Martin Kučera soukromou zprávou. Dalibora jsem neignoroval, ale zeptal jsem se, zda někdo kromě něj chce anketu, protože jemu nová anketa může uškodit, protože tu první vyhrál. Tebe jsem poprosil a ty místo, aby jsi prosbě vyhověla, nepohla jsi ani brvou a hustila do mě dál svoje představy o tom, co bych měl a neměl dělat.

Anketu nevytvořil Honza Prokop, ale já.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Lenka.Kozlova píše:
24 kvě 2020, 01:15
Jan.Prokop píše:
23 kvě 2020, 22:35
Tak proforma tu anketu dej znova, podle mě to dopadne stejně, protože pokud budou lidi hlasovat dle deminima a Vojtěcha neznají, tak by mu to hodit neměli, já jsem to jméno kdysi zaslechl, ale na foru je absolutně neviditelný, takže ho podle deminima volit nemůžu.
Pokud to dopadne jinak, tak to změň
BTW nechápu, jak 1. místopředseda kraje může mít na foru pouze 19 příspěvků :)
Já zase nechápu, jak může předseda kraje jednat s KF jako s kusem hadru. Nejen, že ukazuje jak má na háku celé KF, ale než by udělal povinnost vyplývající z jeho funkce, raději bude ignorovat trollit a úkolovat členy.
Vytvoření tohoto vlákna nebyla moje povinnost. Kdybych něchtěl přihlížet k názorům jiných, ani toto vlákno nezakládám.
721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/, předseda Krajského sdružení Středočeský kraj

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Jiri.Snizek píše:
24 kvě 2020, 07:18
Lenka.Kozlova píše:
24 kvě 2020, 01:02
Jiri.Snizek píše:

Hustíš to do mě tvoje představy nejen v tomto vlákně.

Jako první mě na hlasování upozornil Martin Kučera soukromou zprávou. Dalibora jsem neignoroval, ale zeptal jsem se, zda někdo kromě něj chce anketu, protože jemu nová anketa může uškodit, protože tu první vyhrál. Tebe jsem poprosil a ty místo, aby jsi prosbě vyhověla, nepohla jsi ani brvou a hustila do mě dál svoje představy o tom, co bych měl a neměl dělat.

Anketu nevytvořil Honza Prokop, ale já.

To je vážně vtipný :D takže tě upozorní dva lidi a ty se na ně vykašleš, ale já hustím, ne že by sis řekl, že bys asi opravdu měl něco udělat :D
Aha, myslíš tím teda, že se nespokojím s tím, že ty kašleš na nějaký spravedlivý postupy, nemlčím a nenechám se odbýt.

Jak poškodit Dalibora? :D
Poškozený mohl být jedině Vojta.
Ale tady je dobře vidět, jak ty nerozumíš základním principům, když jsi schopen takové úvahy. Vojta byl zařazen dodatečně, ale regulérně. Proto tě na novou anketu upozorňovali dva lidi a já jsem byla třetí.
Promiň ale, tvoje umanutost a sebestřednost fakt asi nezná mezí.

:D ano, vím, že jsi anketu dělal ty a děkuju Honzovi, protože ten tě k tomu přiměl.
Ale je tady dobře vidět....... a to už bych se opakovala a taky dávno vím, že už to jiné nebude :)
Přeju pěknou neděli :)

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Tohle je zpráva od Martina Kučery:
Martin.Kucera píše: ↑23 kvě 2020, 10:22
Zahajuji opětovné hlasování o výběru zástupce krajů v týmu pro přípravu zakládajících dokumentů politického institutu.
Hlasovat budou krajští předsedové, a to tím způsobem, že každý z předsedů preferenčně seřadí nominanty (nemusí samozřejmě všechny). Hlasování potrvá do 25. 5. 11.00, takže předsednictva se mohou poradit, případně provést rychlý průzkum mezi svými členstvy.
Společným zástupcem krajů bude ten nominant, který bude uveden v nejvíce preferenčních seznamech. V případě rovnosti pak ten, který bude víckrát uveden na prvním místě (pokud i zde bude rovnost, vyhodnotí se podle druhých míst, atd.)

Nominanti:
Vojtěch Franta
Markéta Gregorová
Ondřej Kolek
Júsuf Traore
Dalibor Záhora
Jak z této zprávy děláš závěr, který do mě hustíš, a tedy "předseda musí udělat anketu", když ne na základě nějaké tvé utkvělé představy, že bych něco měl nebo neměl dělat?

Spravedlivé postupy a základní principy jsou krásná klišé, ale pokud nejsou nikde napsány, tak to jsou jen něčí představy, podobně jako často skloňované pirátství, za které si každý dosazuje, co se mu hodí.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Jestli se ti zdá jako klišé nerozhodovat sám, pak ti rozumím, ale nesouhlasím. S kým jsi se radil?

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Nejprve jsem založil tohle veřejné vlákno. Potom jsem požádal zbytek předsednictva, jestli se této záležitosti nechce někdo věnovat, bohužel nikdo neprojevil zájem.

Přímá odpověď na tvou otázku je, že jsem svou volbu konzultoval s veřejností.

A jestli narážíš na můj postup po oznámení nominace Vojtěcha Franty, tak jsem vycházel z toho, k čemu jsme došly v tomto vlákně a rozhodl jsem se sám, k čemuž mám mandát. Bavit se tady se třemi lidmi je docela zábavné, ale taky dost zbytečné.

Přiznejme si otevřeně, že tato debata zajímá málo lidí, přestože odkaz na toto vlákno byl v týdenním newsletteru, který dostávají všichni středočeští členové a příznivci, a přestože tady předvádíme toto poutavé divadlo.

Klišé je používat sousloví "spravdlivé postupy" a "základní principy" bez odkazu na nějaké konkrétní psané pravidlo. Je to pouze rétorický trik, který bez specifikace nepovažuju za argument. Podobně jako když mě nazýváš umanutým a sebestředným. Žádné z těchto sousloví ani tvrzení mi nedává vodítko k tomu, jak bych měl hlasovat, a ani neříká nic o kandidátech.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Martin.Kucera píše: ↑23 kvě 2020, 10:22
Zahajuji opětovné hlasování o výběru zástupce krajů v týmu pro přípravu zakládajících dokumentů politického institutu.
Hlasovat budou krajští předsedové, a to tím způsobem, že každý z předsedů preferenčně seřadí nominanty (nemusí samozřejmě všechny). Hlasování potrvá do 25. 5. 11.00, takže předsednictva se mohou poradit, případně provést rychlý průzkum mezi svými členstvy.
S kým jsi se radil, než jsi znovu hlasoval?

Jiri.Snizek
Kontaktovat uživatele:

Na tuhle otázku už jsem odpověděl.

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“