Daniel Malík

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Daniel.Malik
Člen KS Praha
Příspěvky: 11
Registrován: 27 dub 2020, 20:35
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Daniel Malík

Příspěvek od Daniel.Malik »

Zdravím, Piráti!

Jmenuji se Daniel Malík, je mi 22 let a mám vystudované Karlínské Gymnázium a to distanční formou. Již od svých 18 let se živím sám, což vysvětluje onu distanční formu. Vzhledem k předchozímu směřování své kariéry jsem zvolil studium na Technické Univerzitě v Liberci, obor Textilní marketing, abych vzápětí zjistil, že to nebyla úplně šťastná a perspektivní volba i vzhledem k přijetí naprosto odlišné pracovní nabídky. Momentálně se hlásím na PA ČR, obor Bezpečnostně právní studia.

Tři roky jsem působil v retailu pro různé prémiové fashion značky. V minulém roce jsem, jak již bylo naznačeno, změnil práci a začal působit jako Administrative Asistant to Managing Director v mezinárodní softwarové firmě, která tady v Praze zaměstnává přes 2000 lidí. Náplň mé práce spočívala nejen v řízení agendy (což bylo popravdě vedlejší), ale především v events managementu ať již interně - organizace různých All-Hands a Leadership mítinků, různých školení, konferencí i večírků, tak i externě - především zákaznických návštěv, chcete-li Customer Visits (omlouvám se za nadužívání angličtiny, což je dáno firemní kulturou). Na začátku tohoto roku jsem se pak v rámci firmy kariérně posunul a momentálně působím jako Commercial Business Partner pro Velkou Británii, Irsko, Izrael a skandinávské země, kde úzce spolupracuji s našim Sales oddělením. Pirátům tak mohu nabídnout své zkušenosti s komunikací, administrativou a organizováním různých eventů.

Již od svých 12 let (ano, opravdu) se aktivně zajímám o politiku. Ve svých 15 letech jsem tak vstoupil do mládežnické organizace úzce spjaté s nejmenovanou politickou stranou, abych po hlubším proniknutí do její struktury a navázání kontaktů i s vrcholnými představiteli oné politické strany zjistil, jakým způsobem tato strana funguje a posléze řady zmiňované mládežnické organizace opustil. Mé znechucení politikou nějakou dobu přetrvávalo, nicméně zájem o ní stále přetrvával a to z občanského hlediska. Pochopitelně jsem si od té doby dával větší pozor a navazování důvěry v jiný subjekt bylo složitější. Piráti jsou mi sympatičtí již delší dobu a svou prací nejen ve Sněmovně mě stále přesvědčují, že se jedná o stranu, která má mít mou důvěru a podporu. Tu jsem ji také projevil ve volbách. Vzhledem k tomu, že mi není lhostejné, jakým způsobem se poslední dobou obrušují hrany demokracie, jakým způsobem je ohýbána, jak rychle se vytrácí politická kultura a termín politická odpovědnost se v naší zemi stal synonymem sprostého slova, vnímám, více než kdy předtím, potřebu a povinnost s tím něco dělat. Pravidelná účast na proti-vládních demonstracích Milionů Chvilek pro Demokracii je jeden ze způsobů, druhým pak přímá angažovanost. Proto píšu tuto přihlášku o členství a rozhodl jsem se v ní představit trochu více, než-li je pravděpodobně potřeba.

Jsem přesvědčen, že toto není jednostranná záležitost a rád vás tedy osobně poznám při nejbližší možné příležitosti :-)

Těším se!

Daniel
Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Daniel Malík

Příspěvek od Michal.Hrib »

Zdravím, Danieli,
v první řadě se omlouvám za pozdní reakci tady i v Nalodění. Děkuju ti za obsáhle představení, jen tě doplním, nejedná se ještě o samotnou přihlášku o členství, ale toto představení na foru je de facto její součástí. Každopádně brzo tě bude mailem kontaktovat kolega Pavel, představí ti stranu a postupy a pokud budeš chtít, domluvíte si osobní schůzku. Těším se, až se setkáme na některé z Pirátských akcí.
Daniel.Malik
Člen KS Praha
Příspěvky: 11
Registrován: 27 dub 2020, 20:35
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Daniel Malík

Příspěvek od Daniel.Malik »

Zdravím Michale,

v pořádku, nic se neděje. Ano, samozřejmě, špatně jsem to zformuloval. Skvělý, díky za informaci!

Těším se,
Daniel
Jiri.Belsan
Příspěvky: 1143
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1995 poděkování
Dostal poděkování: 1905 poděkování

Re: Daniel Malík

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Konstatuji, že přijetí do strany bylo schváleno PKS Praha zde:https://redmine.pirati.cz/issues/34867

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“