Ondřej Chromý

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
ondrej_chromy
Příznivec Pirátů – Vysočina
Příspěvky: 3
Registrován: 19 dub 2020, 00:13
Profese: technical writer
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Ondřej Chromý

Příspěvek od ondrej_chromy »

Krásného dne,
mé jméno je Ondřej Chromý (nar. 5.1.2001 v Brně), ve chvíli psaní jsem studentem maturitního ročníku gymnázia ve Velkém Meziříčí, kde také žiji, přičemž plánuji ve studiích pokračovat jakožto student oboru fyziky na UK nebo MU.
Dění okolo Pirátské strany sleduji již déle a filosofii strany obdivuji.
Věřím, že by politika měla být co nejvíce transparentní a dění, ať už v rámci samotné vlády naší republiky, nebo i na naší městské radnici v posledním roce, mne v této víře pouze utvrzuje. Dělá mi radost, když mohu být spoluobčanům jakkoli nápomocen a zcela jistě vidím, že vám také. Nepamatuji si, kdy (a jestli vůbec) byla Pirátská strana v našem městě zastoupena. Rád bych to změnil a krom jiných (dobrovolnických) činností ve prospěch strany bych také chtěl (samozřejmě v té době již s větší skupinou Pirátů z VM) snad jednou kadidovat v komunálních volbách.
Z osobních zájmů a schopností bych uvedl, že mám ŘP sk. B, jsem absoloventem místní ZUŠ, pomáhám vedení pěv. sboru a hraji v ochotnickém divadle. Ze světového dění se zajímám především o problematiku lidských práv, ochrany životního prostředí, informačních technologií a kultury.
Co se týče potřebných kroků k získání členství, tak mám již zaslanou žádost na ono RegP Vysočina, mám vygenerovaný ověřovací kód identity a přihlášku (nevadí-li tisknuta černobíle z důvodu poruchy barevného tisku).
Snad je to takhle vše, co se tu mělo objevit.

Ondřej Chromý
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj Ondřeji,

díky za tvé představení a tvůj zájem o Piráty a dění v politice!

Konktaktovala jsem členy předsednictva, @Eva.Novakova ti napíše email a domluví si s tebou online ověření, budeš potřebovat OP a internetové připojení :)

Ostatní jsi zvládl sám :) díky!

Info ohledně procesu příjímání za člena ti napíšu později.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 3):
Eva.Novakova, ondrej_chromy, V__
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj,

jak jsem ti slíbila, když jsme spolu v úterý mluvili, poslala jsem ti email uvítání v nalodění, dubnový newsletter Vysočiny (pokud ti nepřišel, mrkni do spamu) a sem ti píši, jaké nyní budou tvé kroky v procesu přijímání za člena. :)

Jen ještě shrnu, že jsi již ověřený registrovaný příznivce, čekáme akorát na to, až tě admin přijme do skupiny regp Vysočina zde na fóru.

Vítám tě mezi námi! :)

Jelikož jsi z Velkého Meziříčí, kde zatím nemáme místní sdružení, bude pravděpodobně nejlepší, abys žádal o členství pod krajským sdružením Vysočina. Ale můžeš být členem jakéhokoli místního sdružení na Vysočině, máme jich momentálně pět - Jihlavsko, Třebíčsko, Telčsko, Pelhřimovsko, Havlíčkův Brod. Členství v MS se neváže na trvalý pobyt, stejně jako členství v KS. Záleží na tvém zájmu. :)

Dalším krokem tak je potkat se s předsednictvem, které tě bude přijímat a být nějakým způsobem aktivní. Momentálně je situace taková, že se scházíme hodně online a proto, pokud se s námi chceš seznámit hned, mohu ti domluvit setkání s PKS na jejich jednání, které je pravidelně v úterý od osmi večer. Komunikovat prozatím s PKS a ostatními členy (a oni s tebou) můžeš prostřednistvím tohoto vlákna. Chcešli se podívat, jak pracují jiné týmy mrkni do kalendáře a vyber si akci, která by tě zajímala a přijď mezi nás (je to jednoduché). V kalendáři, v popisu akce je vždy uvedeno, čeho se akce týká, zda je veřejná a konktakt pro případ potřeby více informací. Pokud budeš potřebovat poradit, můžeš se obrátit rovnou na mě.

Rozhlédni se po palubě. Já jsem tvůj průvodce, na mě se můžeš kdykoli obrátit. V podpisu tady mám pracovní časy kdy mě zastihneš většinou online.
Posílám ti také nějaké odkazy, které budeš potřebovat a budou tě jistě zajímat :)
Více si přečti zde: Informace pro nováčky na jednom místě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
ondrej_chromy, V__
ondrej_chromy
Příznivec Pirátů – Vysočina
Příspěvky: 3
Registrován: 19 dub 2020, 00:13
Profese: technical writer
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od ondrej_chromy »

Michaela.Vodova píše: 23 dub 2020, 06:57 Ahoj,

jak jsem ti slíbila, když jsme spolu v úterý mluvili...
(...)
Krásný den,
hlásím, že e-mail i newsletter Vysočiny přišel. Tyto oba i s informacemi pro nováčky jsem si už stihl projít a přečíst.

Díky karanténě jsem nyní každý úterní večer volný a tedy nemám problém se setkat s PKS třeba již 28.4., ale nechť se cítíte volni mi datum vybrat podle vašeho vlastního uvážení.

Prozatím děkuji za vstřícnost a poskytnuté informace. :)

S přáním klidného zbytku dne
Ondra Ch.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ondrej_chromy za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Vodova, Roman.Pasek, Ondrej.Tuma, Eva.Novakova, V__
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj Ondro, předala jsem předsednictvu info o tom, že jsi připraven se s nimi setkat online a nyní tě bude kontaktovat někdo z nich.

Samozřejmě platí, že jsem tu dal pro tebe. Toto vlákno budu sledovat. A můžeš mne kontaktovat i dalšími způsoby. :)

Edit. Máš nějaké otázky k těm textům, procesu přijetí.. A tak podobně?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, V__
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Ahoj Ondro,

díky za představení. Ráda bych Tě pozvala na úterý 28. dubna od 20:00 na jednání předsednictva našeho krajského sdružení - program bude zveřejněn v tomhle vláknu: viewtopic.php?f=316&t=50706

Budeme se těšit. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvek:
V__

Blanka Lednická
KS Vysočina

ondrej_chromy
Příznivec Pirátů – Vysočina
Příspěvky: 3
Registrován: 19 dub 2020, 00:13
Profese: technical writer
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od ondrej_chromy »

Blanka.Lednicka píše: 24 dub 2020, 08:36 Ahoj Ondro,

díky za představení. Ráda bych Tě pozvala na úterý 28. dubna od 20:00 na jednání předsednictva našeho krajského sdružení - program bude zveřejněn v tomhle vláknu: viewtopic.php?f=316&t=50706

Budeme se těšit. :)
Ahoj,
děkuji moc za pozvání, budu s tím tak počítat. Chtěl jsem se ale ještě zeptat: je potřeba si něco speciálního připravit, nebo stačí jen abych měl utříděné znalosti stanov, programu atd.? :)

S přáním pěkného dne
Ondra Ch.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ondrej_chromy za příspěvky (celkem 4):
Eva.Novakova, Ondrej.Tuma, Michaela.Vodova, V__
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

ondrej_chromy píše: 24 dub 2020, 10:39
Blanka.Lednicka píše: 24 dub 2020, 08:36 Ahoj Ondro,

díky za představení. Ráda bych Tě pozvala na úterý 28. dubna od 20:00 na jednání předsednictva našeho krajského sdružení - program bude zveřejněn v tomhle vláknu: viewtopic.php?f=316&t=50706

Budeme se těšit. :)
Ahoj,
děkuji moc za pozvání, budu s tím tak počítat. Chtěl jsem se ale ještě zeptat: je potřeba si něco speciálního připravit, nebo stačí jen abych měl utříděné znalosti stanov, programu atd.? :)

S přáním pěkného dne
Ondra Ch.
Super, díky. Nic speciálního netřeba. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvky (celkem 2):
ondrej_chromy, V__

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od Eva.Novakova »

ondrej_chromy píše: 24 dub 2020, 10:39 Ahoj,
děkuji moc za pozvání, budu s tím tak počítat. Chtěl jsem se ale ještě zeptat: je potřeba si něco speciálního připravit, nebo stačí jen abych měl utříděné znalosti stanov, programu atd.? :)

S přáním pěkného dne
Ondra Ch.
Ahoj Ondro, je hrozně milý, že si chceš něco připravovat a utřídit si znalosti stanov a programu, ale věř, že tě na setkání nebude nikdo zkoušet :) Je to neformální popovídání, aby ses mohl zeptat na to, co tě zajímá a abychom i my zjistili, proč sis vybral právě nás a jak by ses chtěl dál angažovat. Má to prostě být prostor, kde se trochu lépe poznáme. Nejsou správné nebo špatné otázky/odpovědi a rozhodně to nebude žádná komise :) Jsme rádi, že přijdeš, a to stačí. Máš štěstí, že se připojí i člen republikového předsednictva, Radek Holomčík, tak budeš mít možnost se ptát i jeho. Určitě chceme, aby ses hlavně cítil příjemně. Zatím se měj a v úterý na slyšenou!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Vodova, Ondrej.Tuma, ondrej_chromy, Roman.Pasek, V__

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: Ondřej Chromý

Příspěvek od Eva.Novakova »

Ahoj Ondro,

abych to tu trochu oživila, ráda bych tě pozvala na setkání našeho krajského sdružení, které se bude konat v neděli 8. 11. 2020 od 17:00. Vzhledem k celkové situaci bude online na Jitsi: http://jitsi.pirati.cz/KFvysocina.

Program a podrobnosti najdeš ve vlákně KF 11/2020 - 8. 11. 2020 od 17:00 online.

Budeme rádi, když dorazíš!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvek:
V__

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“