U "Pro" v bodu 5. to mám chápat tak, že se pustí k vodě zaměstnanci Správ sociálního zabezečení, budovy prodají a oboje se nahradí servery (s minimální potřebou lidského potenciálu) na distribuci VšeobecnéhoZákladníhoPříjmu?Vaclav Klecanda píše:Dovolil jsem si udelat pad, ktery shrnuje pro a proti: http://pad.pirati.cz/p/shrnutiVZP a prosim o konstruktivni kritiku. ...
Pak jsem jednoznačně pro.
.............................
