MS JBC 03/2020 Hlasování o placené pozici psaní článků

Moderátoři: Ondrej.Kolek, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni, PMS Jablonec nad Nisou

Odpovědět

Souhlasím

Anketa končí za 15 bře 2020, 22:03

Se založením úplně nové pozice psavce
6
38%
S vyplácením odměn více různým lidem za článek
10
63%
Zdržuji se - nesouhlasím ani s jedním
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Veronika.Drapalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 256
Registrován: 27 říj 2013, 16:29
Profese: konzultant O2 Guru, rodičovská dovolená
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 76 poděkování
Dostal poděkování: 189 poděkování

MS JBC 03/2020 Hlasování o placené pozici psaní článků

Příspěvek od Veronika.Drapalikova »

Zahajuji hlasování o placené pozici psavce pro naše MS. Protože rozprava nebyla příliš obsáhlá, pokusila jsem se hlasování vymyslet tak, aby v něm bylo obsaženo více možností.
Máme totiž nejméně dvě možnosti, jak by tato pozice mohla vypadat. Nechme stranou požadavky a kritéria, i když rozumně popsané jsou Idou v rozpravě zde: viewtopic.php?f=989&t=50817.
Aktuálně je pro nás důležité, zda psaní článků vůbec chceme platit a komu.
Můžeme se domluvit na odměně v rozumné míře buď pro stávající psavce, tedy většinou z řad našich zastupitelů, nebo vypsat výběrové řízení na opravdu samostatnou pozici.
Při založení samostatné pozice sestavíme podrobně podmínky s výběrovým řízením.
O odměně dále bude rozhodovat PMS s hlasem poradním vedoucího mediálního týmu, a to do maximální výše 5000,-/měsíc. Při přesažení této částky rozhoduje celé MS.
Prosím hlasujte, ať už se na něčem dohodneme.
Hlasování do 15.3.2020 22:00. Možnost vybrat obě možnosti! Požaduji alespoň 7 hlasujících, klasicky vítězí nadpoloviční většina.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Drapalikova za příspěvky (celkem 2):
Jan.Polak, Ondrej.Novosad

Veronika Drápalíková

Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Re: MS JBC 03/2020 Hlasování o placené pozici psaní článků

Příspěvek od Jan.Polak »

Ahoj Verčo,

díky za zjednodušení situace, pro psavce, případně odměně za článek rozhodně jsem. Je to spousta práce a ideální bude, pokud za ní budeme schopni jako MS platit profesionálovi (ať už z našich řad, nebo odjinud).

I tady platí, že stojím o důkladnější diskuzi nad rozpočtem, viz můj příspěvek u placení FB příspěvků: viewtopic.php?f=989&t=51649&p=685679#p685679

Další dotaz: kdo je vedoucím mediálního týmu? Je to už i oficiálně @Jan.Picko ? Prosím o nějaký zápis o tom, že se tak stalo a kdo a na základě čeho tak rozhodl.

@Ondrej.Novosad @Jan.Lehky @Veronika.Vavrinova

Díky,
Honza Polák
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Polak za příspěvek:
Ondrej.Novosad
Uživatelský avatar
Veronika.Drapalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 256
Registrován: 27 říj 2013, 16:29
Profese: konzultant O2 Guru, rodičovská dovolená
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 76 poděkování
Dostal poděkování: 189 poděkování

Re: MS JBC 03/2020 Hlasování o placené pozici psaní článků

Příspěvek od Veronika.Drapalikova »

Jan.Polak píše: 10 bře 2020, 09:28 Ahoj Verčo,

díky za zjednodušení situace, pro psavce, případně odměně za článek rozhodně jsem. Je to spousta práce a ideální bude, pokud za ní budeme schopni jako MS platit profesionálovi (ať už z našich řad, nebo odjinud).

I tady platí, že stojím o důkladnější diskuzi nad rozpočtem, viz můj příspěvek u placení FB příspěvků: viewtopic.php?f=989&t=51649&p=685679#p685679

Další dotaz: kdo je vedoucím mediálního týmu? Je to už i oficiálně @Jan.Picko ? Prosím o nějaký zápis o tom, že se tak stalo a kdo a na základě čeho tak rozhodl.

@Ondrej.Novosad @Jan.Lehky @Veronika.Vavrinova

Díky,
Honza Polák
Ano, Honza je oficiálně vedoucí mediálního týmu, najdeš to pod hlasováním o změně stanov plus v zápisu z předminulé schůze. Myslím, že je zatím na disku, musím se tím prokousat a vystavit. Dle nového organizačního řádu, který jsem už vystavila, stanoví vedoucího týmů PMS. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Drapalikova za příspěvek:
Jan.Polak

Veronika Drápalíková

Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Re: MS JBC 03/2020 Hlasování o placené pozici psaní článků

Příspěvek od Jan.Polak »

Veronika.Vavrinova píše: 16 bře 2020, 22:38
Jan.Polak píše: 10 bře 2020, 09:28 Ahoj Verčo,

díky za zjednodušení situace, pro psavce, případně odměně za článek rozhodně jsem. Je to spousta práce a ideální bude, pokud za ní budeme schopni jako MS platit profesionálovi (ať už z našich řad, nebo odjinud).

I tady platí, že stojím o důkladnější diskuzi nad rozpočtem, viz můj příspěvek u placení FB příspěvků: viewtopic.php?f=989&t=51649&p=685679#p685679

Další dotaz: kdo je vedoucím mediálního týmu? Je to už i oficiálně @Jan.Picko ? Prosím o nějaký zápis o tom, že se tak stalo a kdo a na základě čeho tak rozhodl.

@Ondrej.Novosad @Jan.Lehky @Veronika.Vavrinova

Díky,
Honza Polák
Ano, Honza je oficiálně vedoucí mediálního týmu, najdeš to pod hlasováním o změně stanov plus v zápisu z předminulé schůze. Myslím, že je zatím na disku, musím se tím prokousat a vystavit. Dle nového organizačního řádu, který jsem už vystavila, stanoví vedoucího týmů PMS. :-)
Verco, diky!

Jeste prosím o první schůzku PMS s předsedou MT a o určení vize/cílů pro nadcházející týdny. Na to bychom meli navázat zadáním náplně pro MT pro Jbc do komunalek 2021. Je třeba to vykopnout. Měsíc ubehl a nic se nedeje...

PMS je zodpovědné za organizaci prace MS, garantu a expertních týmu...

Honza
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Jablonec nad Nisou“