Tím myslíš to, jak sis vymyslel, že Tě napadl starosta P3, že vyhrožuješ kdekomu žalobami a jinými řízeními, požaduješ zaplacení odškodnění, vymáháš nezákonné autorské odměny, napsals udání ke mně do práce a podobně? Nejenom, že to nejsou činny hodné pirátského zástupce v jakémkoliv orgánu, ale navíc si dovolím tvrdit, že skrze ně ke světovému míru nedojde.Filip.Smoljak píše: ↑05 bře 2020, 16:45...Lukas.Wagenknecht píše: ↑05 bře 2020, 15:30 Osobní útoky Filipa Smoljaka u mě přerostly určitou mez. Posílá mi v noci zastrašující zprávy. Cituji text:
"Důvody k Tvému odvolání sílí. Nechám to na jiných, já s Tebou bojovat nehodlám, zabývám se většími rybami."
Pokud máš, Lukáši pocit, že Tě někdo v noci zastrašuje, konej jako já. A na světě zavládne mír.
(viz vlákno KK, kde KK navrhla vyloučení Filipa Smoljaka ze strany z důvodu opakovaného závažného porušování stanov, tak, jak je uvedeno v rozhodčím řádu, § 5, odstavec 2, v bodech c, d a e - https://redmine.pirati.cz/issues/16072#note-19 - pro úplnost v současné době je u RK, která vyzvala KK kespecifikaci skutkových podstat).
