Alexandra Angelová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Alexandra
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 24 led 2020, 09:16
Profese: zdravotnictví
Bydliště: Havanská 2818 Tábor
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Alexandra Angelová

Příspěvek od Alexandra »

Letos je mi 49 let,již od základní školy jsem se aktivně účastnila akcí,zpívala,recitovala a dalších kulturních akcí,v 7.tř.jsem začala závodně střílet a začala hrát divadlo.K tomu se přidal tanec.Toto vše jsem ještě více upevňovala na SOU potravinářském v Táboře.A poté i na denním nástavbovém studiu v mých 26 letech,jako samoživitelka dvou dětí.Shrnula bych to tak,že když si jdu za svým snem,dříve nebo později ho dosáhnu a každou překážku beru jako výzvu a prohry jako cíl k vítězství.
K zájmu o členství v Pirátech mě vede toto:Velmi mladá strana,která si na nic nehraje,upřímnost,jednoduchost ve vyjadřování,že tomu rozumí každý,svoboda,prostě vystihuje přesně moji mentalitu,povahu a je to prostě moje srdcová záležitost.
Do strany bych se ráda zapojila s nabídkou pomoci psaní článků,kulturního dění,ale hlavním mým cílem je,pomáhat v sociální oblasti,zejména rodiny.Důvody bych ráda vysvětlila,až ústně.
Zájmy,schopnosti a dovednosti bych popsala slovy mého okolí:Ty na co sáhneš,tak ti kvete pod rukama.
Jsem rozená Táboračka,i díky mému aktivnímu životu v Táboře mě zná 80% Tábora a věřím,že by to mohla být dobrá deviza.
S pozdravem Angelová Alexandra
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alexandra za příspěvky (celkem 3):
Klara.Bidarova, Lukas.Mares, Veronika.Kovarova
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 347
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Alexandra Angelová

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ahoj Alexandro,
díky moc za Tvé představení!

Rádi Tě uvidíme na některé z našich krajských schůzí, kdy nejbližší bude teď 9.2. v Blatné. Mrkni sem a popřípadě se registruj: viewtopic.php?f=408&t=50859
Jestli ještě nejsi naloděná, tady je odkaz: https://nalodeni.pirati.cz/ Budeme Ti díky tomu moci posílat info a novinky z našeho pirátského světa. :)

Kdyby ses měla stát členem, kde bys chtěla prosím působit - pod místním sdružením Tábor nebo obecně pod krajským sdružením (tedy bez zařazení do konkrétního MS)?

Pokud budeš cokoliv potřebovat, ozvi se na můj mail.
Těším se na osobní setkání.
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“