Nominace Michaely Kleslové do Republikového výboru

Místo pro členské podněty, podporu změn stanov, žádosti o nominaci členstvem a návrhy na mimořádný přezkum.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Do tohoto fóra vkládají členové strany písemné návrhy, které chtějí předložit celostátnímu fóru k projednání. Celostátní fórum může projednat například návrhy předpisů, programových dokumentů, návrh na odvolání nebo mimořádně přezkoumat rozhodnutí libovolného orgánu do 14 dnů od jeho právní moci. Dále zde lze sbírat podporu pro projednání návrhů změn stanov nebo pro nominaci (návrh kandidáta) členskou základnou. Více informací naleznete v jednacím řádu.
Podrobný návod
  • U každého podnětu založte zvláštní vlákno s textem návrhu, zdůvodněním a dalšími náležitostmi a anketní otázkou s možnostmi "Pro", "Proti" a "zdržuji se". (Anketa se zadává v záložce "Anketa" pod příspěvkem, u ankety neomezujte trvání, nastavte viditelnost výsledků a možnost změny hlasu.)
  • Členský podnět, který získá aspoň stanovený počet hlasů, rozešle na žádost navrhovatele administrativní odbor všem členům strany v e-mailu jako členskou iniciativu s odkazem na dané vlákno, a to nejpozději do jednoho týdne od žádosti. Stanovený počet hlasů se pro účely tohoto pravidla vypočítá jako odmocnina z počtu členů strany zaokrouhlená nahoru na celé číslo (pro 1020 členů je to 32 hlasů).
  • Celostátní fórum bude svoláno, požádá-li o to nejméně dvě odmocniny počtu členů. (pro 1020 členů je to 64 hlasů) Přičemž nesmí být více členů proti svolání, než pro svolání.
  • Do již svolaného jednání budou začleněny další návrhy, které získaly podporu alespoň odmocniny členů. (Platí i pro návrh kandidáta do funkce volené celostátním fórem.)
Seznam členů naleznete zde. Aktuální počet je vpravo dole.
Představitele strany prosíme, aby návrhy na svolání, informace o rezignacích a další úkony k fóru směřovali do podatelny.

Doporučujeme nastavit si Sledování fóra Členských podnětů.
Odpovědět

Souhlasíte s nominací Michaely Kleslové do Republikového výboru?

Pro
48
84%
Proti
8
14%
Zdržuji se
1
2%

Celkem hlasujících: 57 - Celkem hlasů: 57

Lydie.Bartosova
Republikový výbor
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 818 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Nominace Michaely Kleslové do Republikového výboru

Příspěvek od Lydie.Bartosova » 15 led 2020, 20:28

Ahoj všem,

v minulé dovolbě mi přišlo škoda, kolik lidí se ocitlo blízko pod hranicí, aby byli zvoleni. Tedy bych ráda nominovala všechny, kteří měli 200 a více hlasů a zároveň již neodmítli kandidovat znovu nebo jim nominační hlasování běží. Zvažte prosím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lydie.Bartosova za příspěvky (celkem 7):
Dan.Lestina, Petr.Springinsfeld, Petra.Smutna, Daniela.Bila, Jan.Novak, Roman.Pasek, Dana.Balcarova

Georgia.Hejduk
Profese: studentka, CEO, analytička
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 359 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Michaely Kleslové do Republikového výboru

Příspěvek od Georgia.Hejduk » 15 led 2020, 20:50

Paradoxně neznám větší pirátku než Míšu. Je skvělá a určitě má RV co dát :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejduk za příspěvky (celkem 3):
Dan.Lestina, Lydie.Bartosova, Daniela.Bila
Říkejte mi Jiřko
19 Let - Mluvčí a mediální spojka Prahy 6
Členka KS Praha a MS Praha 6 České pirátské strany

Vedu: Zastavme šikanu z. s.
Píši: Jak se stávám ženou, Studenské listy
Dozoruji: Středoškolský sněm hl. m. Prahy, z.s.
Specializace: lidská práva, LGBT tématika, sociální sítě, neziskový sektor

Michaela.Kleslova
Personální odbor
Profese: Student
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 303 poděkování

Re: Nominace Michaely Kleslové do Republikového výboru

Příspěvek od Michaela.Kleslova » 21 led 2020, 00:58

Ahoj všem!

Moc děkuji za nominaci, kterou přijímám.

Do RV jsem kandidovala již třikrát, naposledy v minulé listopadové volbě. Dovolím si tedy přiložit i odkaz na řeč z listopadu.

Jinak v krátkosti:

Jmenuju se Michaela Kleslová, jsem z Karlovarského kraje a v současnosti pendluji mezi krajem a Prahou, kam jsem se přemístila kvůli studiím. K Pirátům jsem se přidala v roce 2017 a od té doby se poměrně intenzivně věnuji vnitrostranickým záležitostem. Před sněmovními volbami jsem začala pomáhat Pirátům jako krajská koordinátorka dobrovolníků (a souběžně s volbami se stala členkou), následně jsem se díky vysoký a Pirátům přesunula do Prahy, kde jsem dělala taktéž koordinátorku před komunálními volbami. A poté jsem obsadila post asistentky personálního odboru, kterému jsem se věnovala zhruba rok a půl, neboť jsem v listopadu 2019 skončila.

Stejně jako v minulé řeči si dovolím vypíchnout, že za své působení jsem
načerpala velký rozhled pramenící z personálního odboru a všechny souvislosti naší personální politiky (např. trasnsparence), která prošla a neustále vlivem našeho růstu prochází změnami, na které bych se v rámci RV chtěla soustředit. Ráda bych se Pirátům věnovala více jako aktivní členka a apelovala na naše základní stavební kameny (jako je právě např. transparence) a dotýkají se všech v republice. Konkrétně jsem například upozorňovala na netransparentnost a s tím související pirátské doplácení na Pražském magistrátě (viewtopic.php?f=349&t=48657) nebo jsem se aktivně věnovala transparenci výběrových řízení také v Praze na Magistrátě a to formou analýzy, kde jsem se snažila soustředit na pirátské principy a vnitrostranické předpisy. OFFTOPICAnalýza byla minulému RV představena a RV ji mělo možnost vidět

OFFTOPICA přiznám se, že jedno z mých velkých vnitrostranických bolístek je, že se na tenhle proces, který měl velice dlouhý vývoj, někdy zapomíná a občas padaj někde padaj perly o tom, jak je to easy a samozřejmý.

Dalším velice blízkým tématem pro mě je rovnoprávnost, které se snažím také maličko věnovat. Nicméně rovnoprávnost je dost komplexní téma a tak jen uvedu, že je to pro mě jedno z nejbližsích témat. OFFTOPICV současnosti si dělám seznam sexistickejch jakože HAHAHAHA vtipů, takže sbírám, kdyby se chtěl někdo do SZ podělit!

Pirátům se snažím přispívat dobrovolnicky dál, ať už je to po rejpání do vnitrostranických záležitostí po vytváření memeček:D až po pomáhání obnovení Mladých Pirátů.

V RV můžu slíbit aktivní podíl, ctení deminima, podělení se o zkušenosti z PO a pár memeček.

Míša
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Kleslova za příspěvky (celkem 9):
Adam.Jaros, Dan.Lestina, Martin.Smida, Jan.Novak, Petr.Springinsfeld, Jan.Hora, Zdenek.Zak, Tomas.Trcka, Petr.Vileta

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“