Petr Jakubíček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Jakubicek
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 29 lis 2019, 15:25
Profese: pivovarník
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Petr Jakubíček

Příspěvek od Petr.Jakubicek »

Jmenuji se Petr Jakubíček a je mi 40 let. Před deseti lety jsem se přestěhoval z Prahy do Chříče na severním Plzeňsku do ruiny barokního pivovaru. S přáteli jsme hledali místo – zázemí na venkově, kde bychom mohli provozovat chráněnou dílnu zaměstnávající lidi s mentálním hendikepem a kulturní centrum.

Postupně jsme rekonstruovali areál pivovaru a začali vařit pivo. Obnovili jsme řadu místních tradic. Pořádáme kulturní akce nejvýraznější z nich je multižánrový festival KřičFest. Založili jsme a provozujeme alternativní Základní školu Pivoňka, do které dojíždí děti z okruhu 25 kilometrů. Zaměstnáváme zde přes 30 lidí a za dobu našeho působení se nám zde podařilo vytvořit malou fungující komunitu.

Druhé volební období jsem v Chříči členem zastupitelstva (zvolen na kandidátce sdružení nezávislých kandidátů). V současném volebním období zastávám funkci místostarosty. O členství v Pirátské straně uvažuji již delší dobu. Stav politiky a politické kultury v této zemi mě nenechává chladným, i když se považuji za jinak docela otrlého člověka. Piráty, se kterými jinak programově veskrze souzním, považuji za jedinou reálnou politickou sílu, která má potenciál zastavit současnou oligarchizaci země. Zajímá mě téma rozvoje venkova, které vnímám jako důležité pro revitalizaci demokracie u nás. Ekonomicky slabý a frustrovaný venkov s nízkou kvalitou života je totiž snadnou kořistí pro všechny populisty, fašouny a všechny, kdo to s demokracií nemyslí vážně.
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5231
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2002 poděkování
Dostal poděkování: 3083 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Jakubíček

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Skvělé, budeme rádi, když přijdete na schůzi. Třeba dnes od 18 hod...? :)
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 738
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1328 poděkování
Dostal poděkování: 913 poděkování

Re: Petr Jakubíček

Příspěvek od Michal.Ertl »

Ahoj Petře, tak konečně jsi se rozhodl a já jsem tomu rád.
ime
608 473 460
WhatsApp
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 738
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1328 poděkování
Dostal poděkování: 913 poděkování

Re: Petr Jakubíček

Příspěvek od Michal.Ertl »

Ahoj Petře,

Chtěl bych tě pozvat na naší krajskou schůzi, která se bude konat 3.2. 2020. v Plzeňském Piratskem centru (U Zvonu 4/9) od 18:00.

Budeme rádi, když se přijdeš představit členské základně .
ime
608 473 460
WhatsApp
Uživatelský avatar
Miroslav.Masek
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 561
Registrován: 08 bře 2018, 09:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: Petr Jakubíček

Příspěvek od Miroslav.Masek »

Hlasování bylo ukončeno

PRO: 4
Proti: 0
Zdržuji se: 0

Petr Jakubíček byl přijat za člena, Gratuluji
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“