Pravidla fóra Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny"Zobrazit - Podpalubí".)
Martin Broz píše:Tohle by mohl vyresit nejakej sloupecek hned na titulni strance na vhodnym miste kde budou NEJNOVEJSI clanky spolecne s nejdulezitejsima.
Ale ted jak zamezit ty duplicte. To sme uz jednou resili. Fakt je potreba si ted na chvili sednout s tuzkou a nakreslit si to a premejslet. Me to alespon pomaha
SELECT * FROM 'clanky' ORDER BY 'datum' DESC, 'priorita' DESC LIMIT 6
Timhle vyberu clanky na titulni stranku. V jednotlivych rubrikach se samozrejme objevi clanky razene uplne stejne, jen vybrane z konkretni rubriky a tim se pochopitelne bude delat duplicita. S tim nic nenadelas. Otazka je, jestli se v prehledu rubrik (na titulce) musi nutne zobrazovat i obrazky. Me se v tomhle ohledu libi usporadani Aktualne.cz, kde se obrazek a perex zobrazuje jen u prvniho clanku z rubriky a ostatni jsou jen jako klikaci titulek.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer) stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
jeste k povodnim, proc jste proti? me nepride chytre to tema ingnorovat a delat ze se nic nedeje
navic si myslim, ze sirsi zaber nam pomuze a bude posilovat PN komunitu
clanek muzeme pojmout treba o tom jak zajimave vyuziva CT24 fenomen FB
jeden z "šéfredaktorů" Pirátských novin, pro některé je jeho identita neznámá, ale nebojte se zeptat aneb testujeme ochranu soukromí v praxi
Emil Havran píše:v konceptech je novej clanek od next ghosta, kouknete na nej http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32420&pre=1
zaroven navrhuje zrizeni rubriky Věda a technika (jsem pro)
Zridil sem ji. A pustim to na tam. Zase tak moc ty Zeleny propagovat nemusime, kdyz nam nechteli dat jednu jednicku v Praze.
dětský porno je o souložení dětí, někdy i batolat. dětský porno je svinstvo, zneužívá se v něm dětí, kteří ještě nemjí vyvinutou vůli (atp. není čas na přednášku z vývojový psychologie). je jedno, nakolik je to porno obecně přístupný na Internetu.
článek vyznívá tak, že naopak dětský porno je to, co je zneužívaný. což je blbost. Kdyby to bylo o tom, že O2 zavřelo přístup na 90 000 stránek kvůli podezření z dětského porna a terorismu, tak to by mělo jít do headlinu. Nebo že se prokázalo, že policajti podstrčili třeba nějakejm aktivistum do kanclu dětský porno, tak to je závažný. Ale dávat do headlinu nějakej boj kolegů, ještě napsanej takle, to je ptákovina.
ten článek by klidně mohl bejt o drogách: "Podsunul kolegovy do kapsy gram perníku a pak na něj zavolal policajty. Zde vydíme jasnej příklad toho, jak se drogy můžou zneužít proti neviné oběti. Kapsy nejdou nikdy zabezpečit natolik, aby je nikdo nezneužil. Vidíte, jak drogy jsou vlastně jenom zástupný problém." Vyšlo by to stejně... a byla by to stejně na hlavu padlá argumentace. (a já si myslim, že problém perníku je jenom jeho ilegalita. Problém dětskýho porna není jeho ilegalita, ale vůbec jeho podstata. perník je jenom jako příměr.)
takže pánové, zapojujte mozky. bagatgelizování dětský pornografie takovymhle způsobem myslim, každýmu soudnýmu člověkovi musí smrdět.
Ten článek jde opět do zpráviček. Mimochodem autor obrázku, pokud má děti, tak by si měl jít pokecat s psychiatrem.....
Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz Sem pirát i bez předpicu.