Tyhle úkony by měly zůstat vyhrazeny šéfredaktorům. Já nemám problém s tím, aby to bylo na titulce, protože to téma je. Jdeme do útoku.Hele Honzo, co kdyby si nejdriv nez udelas nejaky zmeny v clancich (prerazeni clanku Zlikvidujte svého šéfa dětským pornem do Zpravicek)
to aspon prodiskutoival tady. Opravdu si nemyslim, ze jeho umisteni na titulce byla takova katastrofa, ktera vyzadovala ho presunout hned bez konzultace.
Já si spíš myslím, že lepší jeden dobrej na titulce dva dny starej, než deset blbejch všude.Naopak si myslim, ze horsi vec je, ze na titulce je dva dny starej clanek. S touhle frekvenci hlavnich clanku proste neporosteme, takze lepsi novej slabsi clanek, nez zadnej clanek.
To opakuji stále dokolečka. Reakce na to je, že někdo mým vlastním článkům zvyšuje prioritu.A znovu je blbost davat vsem clanku 9, pak se to neda radit, podle by se to melo predelat a davat vsem 8, a 9 dat jen tomu clanku, ktery chceme tlacit jako hlavni. Ostatni aktualni pak mohou byt tesne pod nim, ted totiz spadnou do rubriky dolu, kde nejsou videt vubec, coz je k nicemu.
Já bych to koncipoval jako hlavní zprávu a pod tím tři nejaktuálnější a zbytek vidět v rubrikách.