Panoptikum Zlínského kraje - vlákno offtopic příspěvků

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 17/2019 Krajský rozpočet 2020

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

@Vaclav.Vcelica jak Petr opět pomlouvá, já mám v ruce rozsudek přestupkové komise. To ty si mě pomlouval a čekám, že se mi za to omluvíš, ať to nemusím řešit přes kontrolní komisi.
Petr opět pomlouvá příznivce a členy strany. Nevím, zda se snaží znemožnit jejich větší zapojení ve straně nebo je znechutit/naštvat, ale dopad to má takový, že Jaroslava Lálová, o které Petr mluví chce vystoupit ze strany, tentokrát už definitivně. Dnes jsem s ní mluvil a říká, že jen čeká, kdy jí doběhne zaplacené členství a příště už nezaplatí příspěvek (a to bylo ještě před Petrovým příspěvkem). Šerý je příznivec. Byl na poslední krajské schůzi. S Piráty sympatizuje, ale členem se prý stane, až ve straně Petr nebude. Nevím, co si udělali, co je na Petrových slovech pravdy, asi je to hodně přizpůsobené tomu, jak to Petr potřebuje prezentovat. Petr měl ale popotahovačky s Policií vícekrát, sám o tom mluvil, takže o žádné vynášení informací od Jarky nešlo.
Tady porušuje pravidla fóra, protože nepíše k tématu, nechová se slušně k ostatním, nepředpokládá dobrou vůli a rozhodně není fér.
Lálová doufám, že vystoupí ze strany, protože lidi, kteří zneužívají své pracovní postavení ke křivým pomluvám ve straně určitě nemají, co dělat. Její vystoupení ze strany pak budu brát jako omluvu a nepotáhnu ji ke kontrolní komisi. @Vaclav.Vcelica minulý rok ještě nabádal moje kamarády, aby proti mě křivě vystoupili veřejně. Naštěstí to se trošku přepočítal. :-)

Že Lálová vynesla tyto křivé informace mám jinak od @Vaclav.Vcelica, který mě z nich následný den obvinil a byl jen s ní. Že jsem měl popotahovačky vícekrát jsem taky rozhodně nikomu neřekl, takže Včelica tady sám dává důkazy o zneužití těchto informací.

Ano, je to off-topic, ale když si projedeš diskuzi, tak s ním začal Martin Látal. Nejen že ničím nepřispěl do diskuze, ale pouze mě urazil a to na základě tvých nepravdivých pomluv. Takže se proti nim musím ohradit,.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 714
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 987 poděkování
Dostal poděkování: 964 poděkování

Re: KF ZLK 17/2019 Krajský rozpočet 2020

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Petře jsi prosím mimo téma a vyhrožování členům kontrolní komisí jistě není úplně ok, má to uz jisté prvky vydírání atd. Buď se chovej slušně, mluv k tématu nebo nekomentuj..
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 17/2019 Krajský rozpočet 2020

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Vratislav.Krejcir píše: 12 pro 2019, 22:03 Petře jsi prosím mimo téma a vyhrožování členům kontrolní komisí jistě není úplně ok, má to uz jisté prvky vydírání atd. Buď se chovej slušně, mluv k tématu nebo nekomentuj..
Martin Látal mě první mimo téma napadnul a to na základě pomluv ze strany Lálová, Šerý, Včelica. Takže poprosím, aby si byl spravedlivý a usměrnil si nejprve jej. Dát někoho ke kontrolní komisi je vyhrožování? Když udělali tyto přečiny? Si ze mě děláš srandu?

A laskavě mi přestaň vyhrožovat a jestli cítíš, že jsem se dopustil nějakého přečinu, tak to řeš skrz orgány k tomu určené, děkuji. Já už tady žádné vyhrožování tolerovat nebudu.

@Vaclav.Vcelica už asi 5 lidí mi jinak řeklo, že kvůli tobě do strany nevstoupí, tak doufám, že brzo odejdeš, aby je pak místní sdružení mohlo nabrat. Brzdíš to tady.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Vaclav.Vcelica
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 30 čer 2014, 11:11
Profese: stavební projektant
Bydliště: Malý Skalník 1632, 75501 Vsetín
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 306 poděkování

Re: KF ZLK 17/2019 Krajský rozpočet 2020

Příspěvek od Vaclav.Vcelica »

Omlouvám se za off-topic a prosím moderátory, aby všechny tyto příspěvky netýkající se tématu KF ZLK 17/2019 Krajský rozpočet 2020 přesunul do vlákna "Je to kampaň proti @Petr.Tkadlec". A to i tento.
Vzhledem k tomu, že je Petr jeden z moderátorů tohoto vlákna, protože je stále ještě členem RV, tak si tu dělá, co se mu zlíbí a nahlášení jeho příspěvků ruší.
Pepek i Paity (jeho zmínění kamarádi) snad přijdou v neděli na schůzi, tak se jich můžete zeptat, jak to bylo, proč vlastně oni vystupovali z Pirátů. Mě tedy oba shodně řekli, že končí ve straně kvůli Petrovi, že už toho mají dost. A já jsem jim skutečně říkal, že jestli vystupují kvůli Petrovi, tak by to taky měli říct veřejně, protože nejsou jediní a neustále ustupovat Petrovi se nedá.
Citace v Petrově příspěvku je z mého prvního nahlášení off-topicu. Nedošlo mi, že se k tomu Petr dostane jako člen RV a navíc to zveřejní, ač to ke zveřejnění nebylo určeno. Nu co, alespoň to ilustruje způsob, jak Petr využije každou možnost oponenta shodit.
Pro Petra jen dodám, že se nemám za co omlouvat, protože jsem jen popisoval, jak se to podle mne stalo, takže mě ke kontrolní komisi může dát, pokud má pocit, že tím prospěje Pirátům a skutečně dosáhne mého vyloučení/zastrašení/potrestání. Nemůžu dokázat, že mi Petr říkal svoje štrapáce s Policií, když jsem se ho vyptával, proč na něj slyším po Vsetíně jen samé špatné zkazky. On si to nyní nepamatuje a to se tím skoro až chlubil. Tahle debata, jak jej vnímají vsetíňáci, tu už ale byla v jiném vlákně. Zde vidíte, jak Petr lidi soudí. Ok, není to od něj fér, ale on by hned lidi vylučoval, trestal. Štěstí, že tuhle pravomoc nemá.
PS: Těch pět lidí bych chtěl na schůzi vidět. Prosím, řekni nám alespoň jejich jména, však se nemají za co stydět, či je rouvnou doveď v neděli na schůzi, mohou vstoupit do krajského sdružení, když nechtějí přímo do MS.
Edit: přidáno post scriptum
Martin.Latal
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 75
Registrován: 01 úno 2018, 19:26
Profese: Autoelektrikář
Dal poděkování: 202 poděkování
Dostal poděkování: 90 poděkování

Re: KF ZLK 17/2019 Krajský rozpočet 2020

Příspěvek od Martin.Latal »

Petr Tkadlec rozhodně jsem tě nenapadl jen jsem ti napsal co si myslim o tvem vyjadřování na fóru.. A tři jména které uvádíš s tím nemají nic společného.. O tvých problémech jsi tady začal mluvit ty já se jen vyjádřil k tvému vulgárnímu příspěvku toť vše
Člen komise bytové.. Člen komise pro likvidaci nepotřebného majetku města
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 17/2019 Krajský rozpočet 2020

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

@Vaclav.Vcelica mě řekli, že končí kvůli tobě. Ukazovali mi tvoje sms, co si jim psal a jaký nátlak si na ně vytváře a proto ti to asi řekli, aby si jim dal už pokoj. Bylo jim to nepříjemné. Myslím si, že i Jarce je nepříjemné, že ji tady taháš do těch tvých křivých her. Tak si tady laskavě nevymýšlej. Těch 5 lidí na schůzi nepřijde. Dokud budeš ve straně ty, tak se nebudou vůbec angažovat. Snad chápeš...
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 714
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 987 poděkování
Dostal poděkování: 964 poděkování

Panoptikum Zlínského kraje - vlákno offtopic příspěvků

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Vytvořil jsem tohle vlákno, kam budeme přesouvat příspěvky, které opravdu nemají nic společného s projednávanými tématy.

První z nich budou z tématu krajského rozpočtu..
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Vaclav.Vcelica
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 30 čer 2014, 11:11
Profese: stavební projektant
Bydliště: Malý Skalník 1632, 75501 Vsetín
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 306 poděkování

Re: KF ZLK 17/2019 Krajský rozpočet 2020

Příspěvek od Vaclav.Vcelica »

Petr.Tkadlec píše: 13 pro 2019, 04:29 @Vaclav.Vcelica mě řekli, že končí kvůli tobě. Ukazovali mi tvoje sms, co si jim psal a jaký nátlak si na ně vytváře a proto ti to asi řekli, aby si jim dal už pokoj. Bylo jim to nepříjemné. Myslím si, že i Jarce je nepříjemné, že ji tady taháš do těch tvých křivých her. Tak si tady laskavě nevymýšlej. Těch 5 lidí na schůzi nepřijde. Dokud budeš ve straně ty, tak se nebudou vůbec angažovat. Snad chápeš...
Tak vytáhni alespoň ta jména, vždyť se nemají za co styděť, jestli chtějí jít do politiky, tak budou muset být otevření a říkat věci, jak jsou.
BenjaminPierce
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 251
Registrován: 16 říj 2016, 00:37
Dal poděkování: 214 poděkování
Dostal poděkování: 518 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Panoptikum Zlínského kraje - vlákno offtopic příspěvků

Příspěvek od BenjaminPierce »

Jedno se opakuje:
Petr, přestože to z jeho pohledu nemyslí špatně, by měl zvážit které témata a jak komentuje. Jestli si k nim sám našel dostatek mnohdy lehce dohledatelných informací a jestli se diskuze konstruktivně rozvíjí, nebo ne.
Jeho hlavní názoroví oponenti, právě díky který se diskuze často stává off topic, zase na co, jak a zda reagovat.

Sám se pak nebudu opakověně zamýšlet nad tím, podle jakého klíče jsou některé příspěvky označeny off topic ale další zjevnější off topic přesunuty nejsou.
Taky pak nebude třeba podobné vlákna označovat nikoli off topic k návrhu rozpočtu 2020.., ale možná s odkazem jak by i činnost celku mohli už teď vnímat zvenčí, jako panoptikum. Což vyznívá docela zlomyslně.

P. S. Nečetl jsem ty Petrovi urážky co jsou hodně za čarou.

,,To nejde" je jen rychlá a jednoduchá výmluva, v devíti z deseti případů to zpravidla jde.

Vaclav.Vcelica
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 30 čer 2014, 11:11
Profese: stavební projektant
Bydliště: Malý Skalník 1632, 75501 Vsetín
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 306 poděkování

Re: Panoptikum Zlínského kraje - vlákno offtopic příspěvků

Příspěvek od Vaclav.Vcelica »

Ok, @Petr.Tkadlec pred chvilkou mi Jarka odpovedela na mail, ze tedy nevystupuje kvuli tobe, jak jsem puvodne dovozoval z jejich predchozich vyjadreni, ze pry zadny duvod k vystupovani nema, jen pry vypustila politiku ze sveho zivota. Mas tedy ode mne tady omluvu, alespon castecnou, cos chtel.
Ja tedy ale odchodu Jarky narozdil od tebe lituji, protoze ji rozhodne neslo o vlastni prospech, do zadnych pozic se necpala, a v kampani nezistne pomahala, jak mohla.
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“