Petr Kopač

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj, PMS Děčín

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Petr Kopač

Příspěvek od anonym72078 »

Ahoj,

jsem členem už nějakou dobu (s pauzou), do teď jsem byl registrován v Plzeňském kraji, ale nedávno jsem se přestěhoval v rámci ČR na sever. Rád bych začal spolupracovat s Piráty kousek od domova, a tak se sem hlásím.

Dříve jsem pracoval v hotelnictví, vystudoval hotelovou střední, pak jsem ale otočil o 180 stupňů a vystudoval softwarové inženýrství. Byl jsem na erasmu ve Španělsku, na stáži v europarlamentu a poslední 2 roky jsem bydlel v Amsterdamu. Dnes pracuji na dálku kousek od Děčína.

V Pirátech už jsem dělal kdeco, především v prvních dvou letech jsem byl velmi aktivní. Nejvíce jsem se angažoval v Zahraničním odboru, organizaci Pirátů na Plzeňsku a kampaňováním. V současnosti bych se raději soustředil jen na nějakou konkrétní aktivitu, protože nemám tolik volna jako na VŠ.

Příští rok pojedu na CF a budu se snažit přijít na schůze sdružení do Děčína/Ústí.
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Petr Kopač

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ahoj, děkuji za zprávu a vítej na Severu, upozorním na tebe PMS MS Děčín a věřím, že vše půjde hladce :-)

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Děčín“