Psaní dopisů Amnesty International

Moderátoři: @koordinator-plzensko, PKS Plzensky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Chcete-li se stát registrovaným příznivcem, postupujte podle tohoto návodu.
Uživatelský avatar
Miroslav.Masek
Koordinátor krajského sdružení
Příspěvky: 476
Registrován: 08 bře 2018, 09:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 159 poděkování
Dostal poděkování: 194 poděkování

Psaní dopisů Amnesty International

Příspěvek od Miroslav.Masek »

Ahoj,
hledám zodpovědnou osobu, která by chtěla v našich centru nebo i jinde uspořádat akci "Maraton psaní dopisů - Amnesty International". Rád pomůžu s organizací ;)

V prosinci už podeváté startuje největší světová dopisová kampaň Maraton psaní dopisů pořádaná lidskoprávní organizací Amnesty International. Řeší otázku (ne)dodržování lidských práv v různých koutech světa.

O co jde? Cílem Maratonu je společně ručně napsat a poslat co nejvíc dopisů s výzvami vládám a úřadům příslušných zemí a upozornit tak na porušování práv konkrétních lidí. Kromě dopisů vládním představitelům dáváme taky možnost napsat dopis, pohled nebo vzkaz přímo uvězněným nebo jejich rodinám a vyjádřit jim tak podporu.
---------------------------------------------------------------
Marielle Francová , Brazílie
V březnu 2019 byli i díky velkému mezinárodnímu tlaku v Riu de Janeiru dva bývalí policisté zatčeni a obviněni z vraždy Marielle.

MAHADINE, ČAD
Díky Vašim dopisům Mahadina v roce 2018 propustili z vězení a může tak opět být se svou rodinou.

Takové výsledky má minuloroční Maraton psaní dopisů Praha od Amnesty International ČR.

Připomeňte si s námi Mezinárodní den lidských práv psaním dopisů v rámci Maraton psaní dopisů - Amnesty International - nabídneme vám papíry, tužky, karty případů i vzory dopisů v českém a anglickém jazyce. Buďte u toho opět s námi! #matosmysl #maratonpsanidopisu

více na --> www.maraton.amnesty.cz

Odpovědět

Zpět na „Plzeňský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů